Fizjoterapeuta:
Zuzanna Marciniszyn
magister fizjoterapii

Wrocław, woj. dolnośląskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wydziału Fizjoterapii.
  Specjalizuję się w rehabilitacji dzieci i niemowląt oraz kobiet w ciąży i okresie połogu.
  Moje hasło przewodnie to: "Szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko".
  Głównymi metodami, na których bazuje w swojej pracy z niemowlętami, to neurorozwojowa metoda NDT-Bobath Baby a dla mam świadczę usługi programu "Atrakcyjna Mama TM".
  Mój zawód i moja praca są moją pasją. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam we wrocławskich placówkach oraz w Niemczech.
  Zależy mi na dobru moich małych pacjentów oraz ich mam, aby po porodzie szybko wróciły do formy.
  Pracę z małymi pacjentami traktuje jako powołanie a z ich mamami jako wyzwanie. Stale się szkolę i poszukuję metod terapii, które skutecznie poprawią jakość życia maluchów i ich rodzin.
  Obecnie współpracuję z PROFEMED-Grupa LUX MED we Wrocławiu oraz z Ośrodkiem Hipoterapii i Terapii NDT-Bobath w Bukowinie pod Wrocławiem. Prywatnie pracuję w swoim gabinecie Bobath team przy al.Hallera 184/4 we Wrocławiu.

  Moje wykształcenie
  Członek Towarzystwa:
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
  Wizyty domowe
  http://
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w położnictwie
  • Fizjoterapia w pediatrii
  • Hipoterapia
  • Inne
 • Ocena i komentarze (2)

  Pani Zuzanna to profesjonalistka w swoim fachu a także bardzo otwarta, pogodna i miła osoba. Skorzystałam z trzech wizyt domowych w ramach programu Atrakcyjna Mama (wizyta domowa to bardzo duże ułatwienie gdy jest się po porodzie i trzeba opiekować się dzieckiem). Pani Zuzanna pomogła mi wrócić do formy po porodzie a takze dodatkow udzieliła wielu cennych rad na temat opieki nad namowlakiem. Polecam z całego serca :)

  bardzo polecam

  BASIA Z.,
  2015-10-14 10:14:13

  Bardzo wysoko wykwalifikowana fizjoterapeutka. Pani Zuzanna wyróżnia sie znajomością nowoczesnych metod terapii, a z tym rownież odznacza się rewelacyjnym podejściem do najmłodszych pacjentów. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają specjalisty dla swoich pociech :-)

  bardzo polecam

  Dagmara M.,
  2015-06-28 10:49:51

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×