Gabinet:
Wesoła Kraina - Intensywna Rehabilitacja Dzieci

Wadowice, woj. małopolskie

 • O nas

  Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu jedno, dwu lub trzy tygodniowych turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci ze schorzeniami neurologicznymi i nie tylko.

  W trakcie turnusów prowadzone są zajęcia rehabilitacyjne w wymiarze 2,5 h dziennie z możliwością przedłużenia czasu ćwiczeń dziecka. Ćwiczenia i zajęcia dodatkowe dopasowane są do trybu aktywności i odpoczynku dziecka.
  Rehabilitacje ruchowa prowadzona jest w oparciu o nowoczesne i skuteczne metody terapii neurorozwojowej na które terapeuci posiadają odpowiednie dyplomy i zaświadczenia.
  •metoda NDT Bobath
  •Integracji Sensorycznej (SI)
  •PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation)

  Ćwiczenia prowadzone są z użyciem ortezy dynamicznej Dunag 02. Kombinezon zwiększa efektywność prowadzonych zajęć poprzez dodatkowe bodzcowanie dziecka. W połączeniu z urządzeniem rehabilitacyjnym pająk daje ogromne możliwości korekcyjne, terapeutyczne oraz umożliwia czynną pionizację dziecka. Dla dzieci mających problemy z kontrolą głowy, utrzymaniem pozycji siedzącej przygotowaliśmy siedzisko dynamiczne za pomocą którego osiągana jest prawidłowa pozycja.

 • Oferta

  Oferta


  Rehabilitacja w kombinezonach

  Biofeedback

  Integracja sensoryczna

  Dogoterapia

  Masaż Shantala

  Gimnastyka korekcyjna

  Muzykoterapia

  Arteterapia

  Teatroterapia

  Logorytmika

  Terapia pedagogiczna

  Terapia ręki

  Terapia taktylna

  Terapia widzenia

  Muzykoterapia

  Zajęcia rewalidacyjne

 • Dziedziny fizjoterapii

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×