Fizjoterapeuta:
Tomasz Ridan
doktor

30-376 Kraków, woj. małopolskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Członek Towarzystwa:
 • Lokalizacja i kontakt

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w angiologii
  • Fizjoterapia w onkologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Inne
 • Ocena i komentarze (5)

  Do Pana Dr Tomasza Ridana trafilam z uciazliwym bolem plecow. Mimo wielomiesiecznych zabiegow u roznych specjalistow bol nie ustepowal i utrudnial normalne funkcjonowanie. Pan Dr Ridan nie tylko dobral odpowiednie terapie ale sprawil, ze juz po kilku zabiegach bol zaczal malec, az calkowicie ustapil. Pan Dr to nie tylko swietny specjalista ale takze serdeczny czlowiek ze swietnym podejsciem do pacjenta. Goraco polecam!

  bardzo polecam

  Malgorzata S,
  2017-06-27 17:05:03

  Dobrze postawiona diagnoza, dobrze dobrane leczenie, dobre prowadzenie pacjenta. Jeden z niewielu doktorów których mogę polecić.

  bardzo polecam

  Anna Z,
  2017-04-17 18:21:16

  Bardzo polecam, pan Tomasz Ridan jest świetnym specjalistą i niesamowitym człowiekiem. Ma ogromną wiedzę, którą potrafi wykorzystać w pracy z pacjentem. Ma świetne podejście do ludzi. Naprawdę polecam!!!

  bardzo polecam

  Monika.K,
  2017-01-26 20:42:17

  Zanim trafiłam do dr Ridana, miałam za sobą doświadczenie kilkunastu lat leczenia pod kierunkiem wielu lekarzy i fizjoterapeutów. Niestety moje niedomagania stawały się coraz poważniejsze, a choroba postępowała coraz bardziej, by w końcu rozwinąć się w bardzo silny atak rwy kulszowej. W trakcie pierwszej wizyty Pan doktor przeprowadził ze mną wnikliwy, ponad godzinny wywiad, w wyniku którego wskazał mi zarówno przyczynę mojej choroby, jak i błędy które nieświadomie popełniałam wykonując większość podstawowych czynności życia codziennego, co skutkowało zaostrzeniem problemów i atakami bólu. Dzięki głębokiej wiedzy dr Ridana i doskonale przeprowadzonej przez niego terapii - ataki rwy już nigdy więcej się nie powtórzyły, a ja zmieniłam swoje nawyki i styl życia. Godna podkreślenia jest niezwykła życzliwość z jaką pan doktor zwracał się do mnie zawsze, mimo że czasami prosiłam, aby tłumaczył mi kilkakrotnie, zdawałoby się proste szczegóły, dotyczące procedur leczniczych. Po zakończeniu terapii doktor Ridan wielokrotnie kontaktował się ze mną, aby zapytać jak się czuję, co szczerze mówiąc, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło.

  bardzo polecam

  Jolanta,
  2017-01-09 14:42:24

  Pan Doktor Tomasz przyjął mnie na pierwszą wizytę w natychmiastowym terminie, przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad i dał konkretne fachowe zalecenia dzięki którym ból kręgosłupa, biodra i całej lewej nogi ustał. Nie mogłam normalnie funkcjonować chodzić siedzieć wykonywać najprostszych czynności. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu ze strony Pana Tomasza, chęcią pomocy i profesjonalnemu podejściu mogę w dniu dzisiejszym normalnie żyć. Wspaniały człowiek, ciepły, życzliwy, a jednocześnie bardzo konkretny i rzeczowy. Stosując się do jego zaleceń oraz wskazówek uniknęłam planowanych mi zabiegów ( blokad ) ingerujących w mój kręgosłup, które proponowali mi lekarze (miały uśmierzyć mój ból, a nie wyleczyć). Po wizycie u Pana Tomasza i zastosowaniu się do jego zaleceń wykonałam rezonans magnetyczny kręgosłupa w odcinku lędźwiowo -krzyżowym, który wykazał, iż moja przepuklina się wchłonęła. Pan Doktor wykazywał pełną dyspozycyjność nie tylko drogą e-mail, ale również telefoniczną za co jestem mu ogromnie wdzięczna . Dodawał mi wsparcia i otuchy w odzyskiwaniu zdrowia.Serdecznie polecam. Aneta.K.

  bardzo polecam

  AnetaK.,
  2017-01-05 18:43:14

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×