Fizjoterapeuta:
Tomasz Respondek
magister fizjoterapii

32-600 Oświęcim, woj. małopolskie

 • O mnie

  Witam serdecznie na mojej stronie poświęconej problemom związanym z dysfunkcjami układu ruchu .Zajmuję się diagnozowaniem , oraz leczeniem chorych w oparciu o metodę Cyriaxa, Mulligana, metodę Mckenziego, PNF , terapie wg Lewita, oraz dokładną analizę funkcjonalną tkanek miękkich. Pozwala mi to na bardzo precyzyjne określenie zaburzenia i dysfunkcji. Ponadto w swoim gabinecie wykonuję zabiegi fizykalne takie jak laser, elektroterapie i ultradźwięki, oraz pole magnetyczne.

  Pracuję z pacjentem indywidualne, co umożliwia wybór metody rehabilitacjii i płynne jej dostosowanie do aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Chory badany jest na początku i po zakończeniu terapii, dzięki czemu można wymiernie ocenić skuteczność leczenia. Pacjent zostaje również poinstruowany o profilaktyce i ćwiczeniach jakie powinien wykonywać w warunkach domowych, aby nie dopuścić do ponownego powrotu choroby.

  Ponadto jestem certyfikowanym terapeuta Metody Bobath dla dorosłych co umożliwia mi profesjonalną pracę , oraz dobre efekty z pacjentami neurologicznymi podczas wizyt domowych są to głównie pacjenci po udarze mózgu, chorzy na stwardnienie rozsiane, po urazie czaszkowo mózgowym, oraz pacjenci z porażenia mózgowym.

  Zapraszam do mojego gabinetu aby dokładnie zdiagnozować i wyleczyć swój problem funkcjonalny.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta


  USPRAWNIANIE W NAJCZĘSTSZYCH DOLEGLIWOŚCIACH:

  -kręgosłupa(rwa kulszowa, dyskopatia, zmiany zwyrodnieniowe, cierpnięcia, mrowienia kończyn)
  -obręczy barkowej(bóle barku spowodowane uszkodzeniem pierścienia rotatorów, zwichnięciem, rwą barkową, zmianami zwyrodnieniowymi, zapalenie kaletki pod barkowej,)
  - staw łokciowy(łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zwichnięcia, urazy)
  -nadgarstek(zespól cieśni nadgarstka, zmiany zwyrodnieniowe i reumatoidalne, stany pooperacyjne, pourazowe
  -stawów biodrowych, stawów kolanowych, stawów skokowych(zmiany zwyrodnieniowe, leczenie po endoprotezo plastyce, zapalenie kaletki, bóle i dysfunkcje stawu kolanowego stany po artroskopii stawu kolanowego i rekonstrukcji więzadeł krzyżowych, uszkodzenie łękotek, kolano skoczka, uszkodzenie ścięgna Achillesa, urazy stawu skokowego i stopy-skręcenie, zwichnięcie, złamanie, ostroga piętowa

  LECZENIE ZESPOŁÓW BÓLOWYCH KRĘGOSŁUPA

  (rwa kulszowa, dyskopatia, bóle i zawroty głowy, ból szyi i kończyn spowodowane chorobą kręgosłupa, drętwienia w obrębie kończyn

  REHABILITACJA NEUROLOGICZNA

  (niedowłady i porażenia, urazy czaszkowo-mózgowe, udar mózgu, urazy rdzenia kręgowego, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, uszkodzenia nerwów obwodowych, mózgowe porażenie dziecięce
  REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA (pourazowa i pooperacyjna)

  (alloplastyka stawów, urazy, złamania, bóle stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów, zmiany zwyrodnieniowe stawów , uszkodzenia kręgosłupa i rdzenia kręgowego, uszkodzenia obręczy barkowej i kończyny górnej, uszkodzenia miednicy, bioder i kończyny dolnej)

  Jeśli nie są państwo pewni, czy rehabilitacja pomoże w dolegliwościach i schorzeniach z którymi borykacie się na co dzień, proszę o kontakt ze mną, udzielę wszelkich niezbędnych informacji, oraz doradzę jakie są możliwości leczenia.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Pracuję z pacjentem indywidualne, co umożliwia wybór metody rehabilitacjii i płynne jej dostosowanie do aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Chory badany jest na początku i po zakończeniu terapii, dzięki czemu można wymiernie ocenić skuteczność leczenia. Pacjent zostaje również poinstruowany o profilaktyce i ćwiczeniach jakie powinien wykonywać w warunkach domowych, aby nie dopuścić do ponownego powrotu choroby.

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
  • Inne
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×