Fizjoterapeuta:
Tomasz Komuński
magister fizjoterapii

93-548 Łodz, woj. łódzkie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Wyksztalcenie:
  - Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
  - Medyczne Studium Zawodowe nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi.

  Kursy:
  - PNF podstawowy Kurs Kinesiology Taping
  - Bark w praktyce terapeuty
  - Mckenzie model A,B
  - Cyriax moduł 1

  Moje wykształcenie
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Inne
 • Filmy

 • Ocena i komentarze (5)

  Polecam Pana Tomasza bardzo gorąco. Jest doskonały w swoim zawodzi, pełny profesjonalista. Miałam silne bóle kręgosłupa związane ze skoliozą i wzmożonym napięciem mięśni. Pomógł mi już na pierwszej wizycie. Ponadto jest to osoba bardzo oddana swoim pacjentom i indywidualnie podchodząca do każdego problemu. Byłam u wielu specjalistów i wreszcie trafiłam na Pana Tomasza, który okazał się najlepszy. Polecam każdemu!

  bardzo polecam

  Paulina J,
  2017-10-21 21:31:09

  Pan Tomasz postawił mnie na nogi, w czasie napadu rwy kulszowej, gdzie po dwóch tygodniach zażywania silnych leków, odczuwałam bardzo silny ból. Po pierwszej wizycie i masażu u Pana Tomasza, wykonywałam zalecone ćwiczenia i tylko one przywróciły mi sprawność. Pan Tomasz jest profesjonalistą i sympatyczną osobą, słuchającą pacjentów.

  bardzo polecam

  Zofia,
  2016-12-29 23:15:36

  Bardzo polecam Pana Tomka. Jest kompetentnym i bardzo profesjonalnym terapeutą. Cierpliwy i niezwykle sympatyczny. Bardzo pomógł mi przy moich bólach kręgosłupa. Dzięki niemu mogę w końcu funkcjonować normalnie. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego. Z czystym sumieniem polecam go wszystkim pacjentom.

  bardzo polecam

  Daria B,
  2016-07-20 17:57:01

  Polecam Pana Tomka. Fachowość i wiedza w dziedzinie fizjoterapii czynią go prawdziwym, wykwalifikowanym specjalistą. Jego praca przyczyniła się do mojego szybkiego powrotu do zdrowia. Empatia, wyrozumiałość i cierpliwość Pana Tomka sprawiły, że czułam się biezpiecznie i nieskrempowana.

  bardzo polecam

  Barbara G.,
  2016-07-05 21:58:06

  Pan Tomek jest osobą bardzo zyczliwą i kompetentną.Pomógł mi niejednokrotnie "stanąć na nogi".Ratował mój kręgosłup lędzwiowy,piersiowy i bolesny bark.Wskazał odpowiednie ćwiczenia,które miałam powtarzać w domu.Szkoli sie.Swoje umimiejętności poszerza o nową wiedzę na kursach.Uzywa nowoczesnych,skutecznych technik i plastrów-tejpów.Czułam sie jak piłkarze na Euro,którzy tez mieli je na sobie.Kregosłup nie podlega przeszczepom,a zwyrodnień nie wyeliminuje,a życ jakoś trzeba .Jeszcze nie raz skorzystam z jego pomocy. Tego fizjoterapeutę szczerze polecam wszystkim.

  bardzo polecam

  Aneczka,
  2016-07-04 10:34:45

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×