Fizjoterapeuta:
Tadeusz Kowalewski
magister fizjoterapii

05-840 Warszawa, woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  mgr Tadeusz Kowalewski – fizjoterapeuta, masażysta, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  W pracy z pacjentem wykorzystuje następujące metody i umiejętności: terapia manualna wg szkoły niemieckiej, Kinesiology Taping, proprioceptywne torowanie nerwowo – mięśniowe (PNF) oraz szereg innych technik manualnych, m.in. powięziowych. Analizuje problem pacjenta w ujęciu całego ustroju człowieka, aby skutecznie usunąć ból i dysfunkcje.

  Prywatnie interesuje się sportem – szczególnie piłką nożną, majsterkowaniem, nowinkami technicznymi oraz od niedawna psychologią sukcesu.

  “Praca jest moją pasją, wdzięczność pacjenta to najlepsza nagroda i motywacja do pogłębiania wiedzy w zakresie anatomii i biomechaniki człowieka. Przyjdź i podziel się swoim problemem, a razem z pewnością uda się nam go rozwiązać.”

 • Lokalizacja i kontakt

  Wizyty domowe
 • Gabinety

 • Dziedziny fizjoterapii

 • Ocena i komentarze (5)

  Do Tadeusza trafiłam z kontuzją kolana - po długotrwałej terapii bez efektów, na miesiąc przed wyjazdem w Himalaje. Tadeusz poświęca Ci 100% uwagi - słucha i obserwuje. Nie skupia się jedynie na problemie, z którym przyszłaś, ale patrzy całościowo i zwraca uwagę na rzeczy, których laik nie dostrzega. Tłumaczy jakie jest źródło bólu i jak jemu zaradzić. Widać, że lubi swoją pracę. Polecam z całego serca - niezależnie od tego, czy chcecie wrócić do uprawiania sportu bez bólu, pozbyć się napięć w różnych partiach mieści, czy zobaczyć Himalaje z bliska.

  bardzo polecam

  marysia,
  2016-09-18 22:22:21

  Tadeusz jest profesjonalnym terapeutą obdarzonym dużą wiedzą merytoryczną. Nie raz ratował mnie w różnych sytuacjach bólowych. Jako, że sama też jestem fizjoterapeutą wiem, że jakość wykonywanych przez niego terapii jest na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam tego fizjoterapeutę!

  bardzo polecam

  Sandra Osipiuk Rehabilitacja Oddechowa- Fizjoterapia Dzieci,
  2016-09-04 19:11:03

  Tadeusz prowadził rehabilitację mojego dziadka, który miał problem z kolanem. Po kilku terapiach ból się zmniejszył i dziadek zdecydowanie lepiej chodzi. Polecam.

  bardzo polecam

  Michał S.,
  2015-12-22 14:55:41

  Mam pracę programisty, która wiąże się z długim siedzeniem przy niekoniecznie wygodnym biurku. Raz na jakiś czas idę do Tadeusza, aby mi pomógł. Zawsze, gdy wracam, wiem, że wyjdę z gabinetu w dużo lepszym stanie i z o niebo bardziej optymistycznym podejściem do życia. Już nieraz uratował moją szyję, która ze względu na duże obciążenia często strajkuje. Polecam każdemu, kto potrzebuje nie tylko masażu, ale także profesjonalnej rehabilitacji. :)

  bardzo polecam

  Pingwin,
  2015-12-22 14:42:58

  Uprawiam ultrakolarstwo (kolarstwo długodystansowe). Moje wyścigi trwają kilkadziesiąt lub nawet kilkaset godzin non-stop. Aby się do nich przygotować trenuję 10-20 godzin tygodniowo, więc potrzebny mi dobry fizjoterapeuta sportowy. Na Tadeusza trafiłem kilka lat temu i za każdym razem jestem zadowolony z jego pełnego masażu sportowego. M.in masował mnie w trakcie przygotowań do wyścigu Race Across America (4800km), podczas którego jechałem na rowerze przez 12 dni po 20 godzin na dobę. Tadek jest dokładny i ma sporo siły, co przy zbitych mięśniach jest ważne. Do tego zawsze służy radą, jak pomóc sobie przy różnych dolegliwościach, np. przy pomocy odpowiednich ćwiczeń rozciągających. Polecam zdecydowanie!

  bardzo polecam

  Ultrakolarz,
  2015-12-21 23:52:09

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×