Gabinet:
"Złota Rybka" Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji i Terapii rehabilitacja dzieci młodzieży i dososłych, turnusy rehabilitacyjne.

26-067 Oblęgór, woj. świętokrzyskie

 • O nas

  Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji i Terapii w Oblęgorze w gminie Strawczyn oferuje nowe usługi, złożone z różnych zabiegów i terapii, wyróżniające się wysoką jakością jak również innowacyjnością. Program zajęć został opracowany przez konsultacje ze specjalistami oraz rodzinami, które na co dzień poszukują kompleksowych, profesjonalnie zorganizowanych zajęć rehabilitacyjnych dla swoich dzieci.

  W Centrum dostępny jest tekstroniczny system do elektrostymulacji prądowej mięśni. Jest to nowość na rynku krajowym. Ponad to ośrodek oferuje szereg zabiegów, szczególnie dla dzieci i młodzieży z porażeniem mózgowym - terapia polisensoryczna z salą „doświadczania świata”, rehabilitacja w wodzie, kinezyterapia, fizykoterapia, terapia ręki, hipoterapia (dla podopiecznych do 80kg) oraz dogoterapia. Obcowanie ze zwierzętami pod czujnym okiem fachowców ma niezwykłą moc leczniczą.

  „Złota Rybka „ dysponuje 12 pokojami przystosowanymi dla rodzin z osobami niepełnosprawnymi. W obiekcie znajdują się w pełni wyposażone ,nowoczesne sale do przeprowadzania kompleksowej rehabilitacji. Zabiegi realizowane są zarówno w systemie dziennym jak i turnusów.

  Dużą zaletą ośrodka jest malownicze położenie . Wyjątkowa lokalizacja na górze z widokiem na Kielce, czyste powietrze, lasy, trasy spacerowe pozwalają wyciszyć się i zrelaksować.

  Naszą wizytówką jest wykwalifikowany personel z ogromną empatią. Uśmiech na twarzach i profesjonalizm gwarantują skuteczność.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Formy rehabilitacji

  Sala gimnastyczna
  Zajęcia na basenie
  Kinezyterapia
  Kinesiotaping
  Sala doświadczania świata, sala terapii sensorycznej
  Terapia dźwiękiem, refleksoterapia
  Hydromasaż, terapia ręki
  Światłolecznictwo, magnetostymulacja, krioterapia
  Pokój rehabilitacyjny
  Gabinet logopedy i pedagoga
  Sala koordynacji ruchu
  Sala terapii sensorycznej
  Dogoterapia
  Hipoterapia

  http://www.zlotarybka.info/rehabilitacja

  http://www.zlotarybka.info/ceny


  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.679300112179781.1073741838.591090724334054&type=3#

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w angiologii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w stomatologii/ortodoncji
  • Fizjoterapia w pediatrii
 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×