Gabinet:
Studio Fit Rehabilitacja Dietetyka Fitness

05-504 Piaseczno / Złotokłos, woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O nas

  Studio Fit jest miejscem dla każdego. Znajdzie tu coś dla siebie osoba chora, zdrowa, szukająca pomocy, wytchnienia, relaksu, zajęć profilaktycznych…… Do każdego podchodzimy indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych osób więc nie ma dwóch takich samych terapii. Współpracujemy z instruktorami więc oferta staje się coraz bogatsza. Przyjdź! Zobacz! Sprawdź!

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Fizjoterapeuci

 • Oferta

  Oferta

  Prowadzone zabiegi i ćwiczenia celowane są w różnego rodzaju zaburzenia. Prowadzimy rehabilitację różnymi metodami: PNF, kompleksową diagnostyką i terapią wad postawy i skolioz wg Białek, Terapią wg Kaltenborn_Evienth, wspomagamy terapie działaniem Kinesiotapingu, suchej igłoterapii i masażu...
  Masaż, który może on być kojący, stymulujący, przeciwbólowy czy profilaktyczny. Zawsze jednak pozytywnie oddziałuje na umysł i ciało.
  Właściwa dieta może w znacznym stopniu przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym, wzmocnić organizm oraz poprawić jego funkcjonowanie. Nie potrafisz sam?? Chętnie pomogę.
  Ruch ma na celu kształcenie harmonii i piękna ruchu. Wyrabia doskonałą dyscyplinę ruchowa i jest podstawą do pracy z postawą. W naszym Studio możesz wybrać: zajęcia indywidualne lub grupowe spośród gimnastyki, tańca i jogi.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Zawsze opiera sie na szczegółowym wywiadzie i diagnostyce funkcjonalnej problemu.Wyniki są uzupełniane o analizę badań obrazowych. Na tej podstwie jest ustalany cel, metodyka i plan pracy z pacjentem.

 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Dyplomy i certyfikaty

 • Filmy

 • Ocena i komentarze (2)

  Jestem bardzo zadowolony ze Studia Fit. Marcin to źródło wiedzy, zarówno praktycznej jak i teoretycznej. Pomógł mi z bolesnym nadgarstkiem i odkrył problemy szyjne - dziękuję. Ewa natomiast to skrupulatna i rzeczowa dietetyczka, która swoją wiedzą potrafi pomieszać każdemu w menu :) Dziękuje za pomoc-polecam!

  bardzo polecam

  Reha Clinic,
  2015-08-21 16:49:15

  Polecem gorąco. Moja nastoletnia córka chodzi na rehabilitację już drugi rok, efekty są widoczne. Bardzo lubi ćwiczyć z Ewą i Marcinem. Pozdrawiam

  bardzo polecam

  kkulisz,
  2015-08-20 10:52:15

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×