Gabinet:
Soma Group - gabinet fizjoterapii i masażu

31-072 Kraków, woj. małopolskie

 • O nas

  Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów fizjoterapeutycznych. Zajmujemy się kompleksową terapią schorzeń układu narządu ruchu, układu nerwowego, układu limfatycznego. W pracy korzystamy z szerokiego zakresu metod terapeutycznych: osteopatii, terapii manualnej, kinesiotapingu, masażu leczniczego, drenażu limfatycznego.
  W naszym gabinecie uzyskają fachową poradę i pomoc sportowcy z zakresu profilaktyki i terapii kontuzji i urazów które występują w sporcie.
  Oferujemy również zabiegi z dziedziny kosmetologii, pielęgnacji ciała i masaży relaksacyjnych.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Fizjoterapeuci

 • Oferta

  Oferta

  Wizyta fizjoterapeutyczna. Obejmuje badanie fizjoterapeutyczne, terapię i metody autoterapii dobrane indywidualnie do potrzeb pacjenta. W czasie wizyty przeprowadzany jest wywiad, ocena wyników badań dostarczonych przez pacjenta, ocena funkcjonalna stanu zdrowia pacjenta, propozycja terapii oraz terapia.

  Masaż leczniczy jest zabiegiem terapeutycznym w którym wykorzystuje się elementy masaży leczniczych takich jak masaż klasyczny, masaż segmentarny, masaż sportowy, drenaż limfatyczny. Techniki są zawsze dobierane indywidualnie dla potrzeb pacjenta.

  Świecowanie i konchowanie uszu zabieg trwa około 60 minut. W jego czasie konchuje się oboje uszu. Zabieg łączy się z masażem ucha. Całość oprócz działanie leczniczego sprzyja odprężeniu, relaksacji.

  Osteopatia to metoda diagnozowania i leczenia dysfunkcji oraz ograniczeń ruchomości w ciele człowieka poprzez odpowiednio dobrane techniki manualne. Ma charakter holistyczny czyli traktuje ciało człowieka jako całość. Głównym zadaniem badania osteopatycznego jest znalezienie pierwotnej przyczyny dolegliwości. Dlatego osteopatia leczy całego człowieka a nie objawy. Terapia jest prowadzona w obrębie układu narządu ruchu, układu nerwowego, systemu czaszkowo-krzyżowego oraz systemu wisceralnego który stanowią narządy wewnętrzne.

  Terapia stawów skroniowo-żuchwowych. Stawy te są częścią systemu żuchwowo-gnykowo-czaszkowego. Są to tkanki i narządu znajdujące się w jamie ustnej, twarzy, czaszki, połączenia głowowo-szyjnego. Wszystkie razem tworzą całość pozostająca pod kontrolą układu nerwowego.
  Zaburzenia w tym systemie mogą dawać wiele objawów w tym takie które przypominają objawy stomatologiczne jak bóle zdrowych zębów, ograniczenia ruchu w stawach skroniowo-żuchwowych. Dodatkowo mogą się pojawiać dolegliwości: zaburzenia słyszenia, szumy w uszach, zaburzenia równowagi.

  Masaże relaksacyjne i orientalne powodują rozładowanie napięcia mięśniowego. Korzystnie oddziaływuje na układ nerwowy i jest skutecznym środkiem terapeutycznym , który poprawia ogólne samopoczucie pacjenta. Zalecane są osobom narażonym na duży stres emocjonalny oraz tym, których praca zawodowa wymaga długotrwałego przebywania w określonej pozycji ciała.

  Zabiegi na ciało to jedna z najszerszych grup pielęgnacyjnych, działają głównie antycellulitowo, modelująco, wyszczuplająco oraz relaksacyjnie. Dzięki właściwościom poszczególnych zabiegów poprawia się kondycja skóry, ujędrnia i odżywia.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Wywiad chorobowy, ocena stanu zdrowia, badanie funkcjonalne.

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Dyplomy i certyfikaty

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×