Gabinet:
Rehabilitacja KGF

50-072 Wrocław, woj. dolnośląskie

 • O nas

  Jesteśmy gabinetem rehabilitacji prowadzącym terapie dla dzieci i osób dorosłych w centrum Wrocławia. Stwarzamy również możliwość korzystania z wizyt domowych.
  Priorytetem dla nas jest osiągniecie wysokiej jakości prowadzonych usług fizjoterapeutycznych. Wyróżnia nas miła, ciepła oraz przyjazna atmosfera, która zapewni pacjentowi poczucie komfortu, zaufania a z tym bezpieczeństwa.
  Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta. Stosowana przez nas terapia ma charakter kompleksowy, globalny oraz funkcjonalny, dzięki czemu osiągamy wyznaczone przez nas cele fizjoterapii. Współpracujemy jedynie z terapeutami o wysokich kwalifikacjach.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadzonych przez nas usług fizjoterapeutycznych! Pomożemy Ci pielęgnować zdrowie, Twoje i Twoich najbliższych!

  Nasze publikacje i wystąpienia
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
  Mobilny gabinet fizjoterapii
  http://
  http://
 • Fizjoterapeuci

 • Oferta

  Oferta

  w naszym gabinecie przeprowadzimy usługi fizjoterapeutyczne, które przeprowadzimy w gabinecie, w domu pacjenta oraz w miejscu pracy. Prowadzona terapia ma charakter kompleksowy, globalny, funkcjonalny oraz indywidualny, ściśle dobrany dla każdego pacjenta. Priorytetem dla nas jest osiągnięcie wysokiej skuteczności terapii, dzięki czemu pacjent powróci do zdrowia, a tym samym do normalnego funkcjonowania.
  Celem każdej prowadzonej terapii jest przywrócenie pacjentowi odpowiedniej jakości życia poprzez poprawę zdrowia fizycznego, psychicznego oraz promocję zdrowego trybu życia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadzonej fizjoterapii.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Podczas terapii przykładamy uwagę do poszukiwania przyczyny choroby, a następnie jej skutecznego leczenia. Wywiad, badanie palpacyjne oraz funkcjonalne pacjenta są elementem kluczowym do postawienia poprawnej diagnozy podczas pierwszej wizyty. Z tego względu oceniamy wygląd i konsystencję tkanek miękkich, zakres i jakość ruchu elementów kostnych.
  Istotne jest również określenie charakteru występujących oporów, które pojawiają się podczas przemieszczania się względem siebie struktur układu ruchu. Natomiast odpowiednio zastosowane testy specyficzne dają nam możliwość dokładniejszej lokalizacji objawów.

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Dyplomy i certyfikaty

 • Zdjęcia

 • Filmy

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×