Fizjoterapeuta:
Piotr Ziębowicz
magister fizjoterapii

80-464 Gdańsk, woj. pomorskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem dyplomowanym masażystą oraz fizjoterapeutą z kilkuletnim stażem zawodowym. Doświadczenie zdobywałem w ośrodkach zdrowia, ośrodkach wypoczynkowych, hotelach i SPA oraz w pracy z pacjentami indywidualnymi. Zajmuję się świadczeniem usług mających na celu przyniesienie relaksu, pozbycie się nadmiernego napięcia czy bólu. Prywatnie interesuję się sportem, turystyką rowerową oraz turystyką w ogóle.

 • Lokalizacja i kontakt

  Wizyty domowe
  http://
 • Oferta

  Oferta

  Masaż klasyczny
  Przyspiesza krążenie, zmniejsza napięcie, przywraca jędrność skóry i poprawia nastrój. Wykorzystuję takie techniki masażu jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie czy wibracja. Często stosowany w dolegliwościach bólowych, stresie czy przmęczeniu.
  80 zł, 60 minut

  Masaż relaksacyjny
  Bazuje na technikach masażu klasycznego. Jego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, rozładowanie napięć, a w efekcie relaks i odprężenie organizmu.
  75 zł, 60 minut

  Masaż aromaterapeutyczny
  Przynosi ulgę po ciężkim dniu, doskonały na prezent dla osób obciążonych dużym stresem oraz tych, które pierwszy raz korzystają z masażu.
  100 zł, 60 minut

  Masaż świecą
  Masaż z wykorzystaniem ciepłego aromatycznego wosku świecy. Intensywny zapach, ciepłe światło świec oraz odprężająca muzyka zrelaksują wszystkie Twoje zmysły.
  100 zł, 60 minut

  Masaż sportowy
  Stosowany jako forma rozgrzewki, usunięcie przemęczenia po intensywnym wysiłku, usunięcie zakwasów bądź zlikwidowanie powstałych kontuzji.
  90 zł, 60 minut

  Masaż antycellulitowy
  Pobudza przepływ limfy, rozbija tkankę tłuszczową, redukuje cellulit. Jest to masaż o dużej intensywności. Przeważają w nim szybkie ruchy mające na celu modelowanie sylwetki oraz uelastycznianie wszystkich masowanych mięśni.
  90zł, 60 minut

  Rehabilitacja
  Stosowana jest u pacjentów neurologicznych, kardiologicznych, ortopedycznych oraz sportowców po urazach czy w trakcie intensywnych treningów.

  Diagnostyka
  Odbywa się podczas pierwszej wizyty i opiera się na testach diagnozujących problem. Na podstawie tych testów jestem w stanie opracować program ćwiczeń dopasowany do indywidualnych potrzeb. Przed badaniem przygotuj: zdjęcie rtg, rezonans magnetyczny, usg.
  70 zł, 60 minut

  Ćwiczenia ruchowe
  Ćwiczenia mające na celu pobudzenie do ruchu tych mięśni, które z powodu unieruchomienia, dolegliwości bólowych, osłabienia mięśniowego czy braku motywacji nie działają poprawnie.
  70zł, 60 minut

  Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe
  Specjalistyczne podejście terapeutyczne wykorzystywane w leczeniu wielu zaburzeń w układzie mięśniowo-powięziowym. Jest to precyzyjne rozciąganie i rozluźnianie tkanek rozpatrujące problemy pacjenta w ujęciu całościowym. Ten sposób pracy z ciałem jest skuteczny w leczeniu takich dolegliwości jak zespoły bólowe kręgosłupa, zespół zamrożonego barku, łokieć tenisisty czy golfisty, choroba zwyrodnieniowa stawów, napięciowe bóle głowy i w wielu innych.
  70 zł, 60 minut

  Kinesiologytaping
  25 zł za aplikację

  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
 • Ocena i komentarze (1)

  Szczerze polecam! Świetny sposób na relaks i uporanie sie z bólem kregoslupa. Profesjonalny fizjoterapeuta, dobry kontakt.

  bardzo polecam

  Agnieszka K,
  2015-12-10 10:17:54

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×