Fizjoterapeuta:
Piotr Górka
magister fizjoterapii

02-495 Warszawa , woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem fizjoterapeutą z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem. Ukończyłem studia na kierunku Fizjoterapia na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego józefa Piłsudskiego w Warszawie. Jestem dyplomowanym terapeutą manualnym, oraz terapeutą metody PNF, uczestnikiem wielu specjalistycznych kursów i warsztatów, takich jak:
  -International Academy of Orthopedic Medicine
  - Terapia Manualna wg koncepcji Kaltenborna i Evjentha
  - Kurs terapii S-E-T ("Sling Exercise Therapy")
  - Kurs Kinesiotapingu

  Obecnie kształcę się w International Academy of Medical education w zakresie Medycznego Treningu Terapeutycznego, tj diagnostyki, programowania o prowadzenia ćwiczeń fizycznych w oparte na dowdach naukowych.

  Prywatnie jestem entuzjastą treningu funkcjonalnego oraz realnego systemu walki wręcz "Defendo".

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta


  W swojej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem pacjentów:

  - po urazach: złamaniach, skręcenia, zwichnięcia,

  - z bólami kręgosłupa różnego pochodzenia,

  - po ortopedycznych zabiegach operacyjnych,

  - po unieruchomieniach (np. W opatrunku gipsowym),

  - z niestabilności stawów,

  - urazami w obrębie tkanek miękkich,

  oraz:

  - Profilaktyką kontuzji sportowych- analiza techniki, poszukiwanie słabych punktów motoryce oraz ich eliminacją w myśl zasady: "Znajdź problem- napraw problem",

  - Zwiększaniem osiągnięć sportowych- trening siły i wytrzymałości oraz podtrzymywanie motywacji,

  - Przygotowaniem motoryczne pozwalającym w sposób bezpieczny i efektywny uprawiać sport,

  - Treningiem personalnym.

  - Masażem

  Godziny przyjęć
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Inne
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Ocena i komentarze (19)

  Pan Piotr jest bardzo zaangażowanym fizjoterapeutą otwartym na sugestie pacjenta. Jego techniki przynoszą ulgę w bólu i przywracają sprawność. Polecam :)

  bardzo polecam

  Ilona DW,
  2019-07-25 11:05:19

  Gorąco polecam! Pan Piotr to profesjonalista i fachowiec w swojej dziedzinie. Jestem biegaczem 40+, który rozpoczął przygodę z biegami ultra maratońskimi dwa lata temu. Pan Piotr ratuje mnie przy różnego rodzaju kontuzjach oraz pomaga w przygotowaniach do biegów. Ostatnio dzięki Pani Piotrowi udało mi się ukończyć bieg Ultra Janosik Legenda - 110km. Wszystkim sportowcom i nie sportowcom serdecznie polecam!

  bardzo polecam

  Artur P.,
  2018-10-31 19:48:30

  Doskonały i uczciwy fachowiec, mega profesjonalny, pełen pasji i indywidualnego podejścia do pacjenta. Słucha, reaguje i motywuje. Obecnie jestem 2,5 miesiąca po operacji rekonstrukcji kolana, a moja sprawność jest na poziomie 95% sprzed urazu :-) bieganie, treningi i rower są ponownie częścią mojego każdego dnia właśnie dzięki Panu Piotrowi i jego doskonale poprowadzonej rehabilitacji. Polecam w 100% :-)

  bardzo polecam

  Magdalena,
  2018-04-25 13:53:23

  Po plastyce Achillesa - dał radę!

  bardzo polecam

  MarcinK,
  2017-04-06 14:23:28

  Jestem po artroskopii kolana. Pan Piotr pomaga mi w powrocie do zdrowia i robi to rewelacyjnie! Mimo, że dużo pracy jeszcze przede mną, to po każdej wizycie widzę dużą poprawę, a wszystkie nurtujące mnie kwestie wyjaśnione są w 3 sekundy. Jeśli kiedykolwiek jeszcze coś mi się takiego przydarzy to będę się do Pana Piotra dobijać drzwiami i oknami :)

  bardzo polecam

  aleksandra,
  2016-10-28 12:24:54

  Jestem po przeszczepie wiązadeł krzyżowych i zszyciu łękotki (w ramach jednej, a nie 2 operacji jak zazwyczaj ma to miejsce). Niestety wskutek powikłań około operacyjnych do domu ze szpitala wróciłem po prawie 3 tyg. zamiast planowanych pierwotnie 2 dni (kolejne mniejsze i większe problemy z kolanem i szerzej z całą lewą nogą, które wyszły w trakcie operacji i po niej). Z tego względu tak ważna okazała się dla mnie pomoc dobrego rehabilitanta, który w sposób profesjonalny i szczególny zajmie się moim bezwładnym, zesztywniałym i, jak się okazało, pokrytym w środku masą zrostów, kolanem (w końcu ćwiczenia na ACL wykluczają rehabilitację zszytej łękotki i odwrotnie, ćwiczenia na łękotkę wykluczają rehabilitację przeszczepionych wiązadeł). Dzięki pomocy Pana Piotra powoli dochodzę do siebie i widzę pozytywne efekty naszej współpracy. Co prawda jeszcze długa droga przede mną, ale zaczynam mieć już kontrolę nad nogą co jeszcze jakiś czas temu wydawało się niemożliwe. Polecam więc Pana Piotra jako kompetentnego profesjonalistę, który swoimi umiejętnościami i doświadczeniem potrafi przywrócić kolano i nogę do życia.

  bardzo polecam

  Daniel K.,
  2016-04-27 23:18:09

  Pan Piotr jest profesjonalnym fizjoterapeutą. Wykazuje się dużym zaangażowaniem. Stosuje nowoczesne metody terapii i ma świetne podejście do pacjenta. Bardzo pomógł mi w powrocie do zdrowia po artroskopii kolana. Serdecznie polecam!

  bardzo polecam

  Paulina N.,
  2016-04-15 23:16:07

  Jestem po rekonstrukcji ACL. Pan Piotr pomaga mi wracać do formy. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Widoczne postępy dają mi nadzieję na szczęśliwy powrót do sportu, co stanowi bardzo istotną rolę w moim życiu( trenuję piłkę reczną). Jestem mu bardzo wdzięczna za zaangażowanie się w moją rehabilitację. Bardzo polecam Pana Piotra wszystkim osobom, którym podwinie się noga :) Widać, ze dysponuje dużym doświadczeniem. Można go obdarzyć ogromnym zaufaniem. Dziękuje Panu serdecznie za wielką pomoc ! :D

  bardzo polecam

  Zuzanna Reimann,
  2016-03-22 13:52:16

  Cały dzień za biurkiem, jedyny ratunek u Piotra. Polecam, pomaga przetrwać, dodatkowo serwuje partie ćwiczeń potrzebnych na urlopie :)). Gorąco POLECAM !!!

  bardzo polecam

  Krzysiek K,
  2015-12-21 13:54:01

  Pan Piotr to super fizjoterapeuta, wapaniały i miły człowiek. Już wiele razy korzystałam z jego pomocy w zakresie rehabilitacji i rewelacyjnie szybko wracałam do zdrowia. Polecam Pana Piotra, bo to bardzo dobry specialista. :)

  bardzo polecam

  Alicja,
  2015-09-15 18:34:49

  Rzadko można spotkać tak bardzo zaangażowanego człowieka jak Pan Piotr. Wyczynowo uprawiam sport, po kontuzji zerwania więzadeł ACL i uszkodzeniu łąkotki wracam do sportu o wiele szybciej niż bym się tego spodziewał. Efekty są niesamowite, a terapia i ogromna wiedza jaką Pan Piotr posiada działa cuda. Atmosfera podczas ćwiczeń i całej terapii nie pozwala nawet myśleć o jakimkolwiek bólu, a teraz wiem, że proces rehabilitacji nie musi być długi i żmudny, to tylko mit. Wszystko zależy od osoby z którą się pracuje, a tu lepiej trafić nie można :) Polecam wszystkim sportowcom - amatorom i profesjonalistom, a także innym którzy chcą szybko i w przyjemny sposób odzyskać pełną sprawność !!

  bardzo polecam

  Wojciech S,
  2015-08-10 10:24:24

  Do Pana Piotra Górki trafiłam tuż przed Mistrzostwami Europy z kontuzją kolana. Dzięki jego fachowej opiece i zaangażowaniu mogłam wrócić do treningów. Super podejście do pacjentów, same superlatywy. Można by na ten temat pisać dużo, ale każdy sam się przekona jak trafi do Pana Piotra. Serdecznie dziękuję za pomoc i współpracę. Gorąco polecam.

  bardzo polecam

  Ola karate,
  2015-07-11 17:11:23

  Pan Piotr jest w 100% profesjonalnym i rzetelnym trenerem. Jego treningi potrafią wykończyć, wiedza która posiada i umiejętność jej przekazania sprawiają, że człowiek sam "pali" się do treningu. Dzięki Panu Piotrowi bicie "życiówek" staje się banalnie proste. Gdyby nie Trener nie mógłbym poznać tak wspaniałego uczucia jak pozytywne zmęczenie po treningowe. Przygodę z bieganiem zacząłem od wizyty u Pana Piotra, przygotował mnie (kanapowca), do 5km w miesiąc. Przebiegłem bez problemu poniżej 27 minut, wzięcie kolejnego oddechu nie sprawiało problemu. A wszystko dzięki ułożonym treningom Pana Piotra. Obecnie przygotowuje mnie on do półmaratonu. Wymarzona współpraca. Gorąco polecam.

  bardzo polecam

  Rodrigo,
  2015-05-11 18:55:46

  Gorąco polecam Pana Piotra Górkę i jego magiczne ręce! Mój kręgosłup w odcinku piersiowym od bardzo wielu lat blokował się i bolał niemiłosiernie, czasem aż brakowało mi tchu. Już na pierwszej wizycie Pan Piotr Górka uporał się z moim problemem. Szybko i bezboleśnie. Jak tylko znowu coś mi będzie doskwierać to wiem u kogo otrzymam fachową i skuteczną pomoc.

  bardzo polecam

  Marek Kl.,
  2015-05-10 19:08:53

  Bardzo i to bardzo polecam Pana Piotra. Uratował moją sprawność! W listopadzie miałem rekonstrukcję ACL. Po ortezie noga była praktycznie bez sił i 2 razy węższa, kulałem, nie potrafiłem utrzymać równowagi, a ważyłem swoje 110 kg. Pan Piotr pomógł mi, oprócz tego, że noga już po kilku miesiącach wróciła do normy to jest jeszcze sprawniejsza. Dodatkowo schudłem ponad 10 kg ważę teraz (maj 2015) 97 kg. Pana Piotra ćwiczenia na wzmocnienie oraz ćwiczenia areobowe pomogły mi się stać nowym sprawnym człowiekiem. Zachęcił mnie tak do ćwiczeń, że teraz ćwiczę codziennie i moja sprawność jest coraz lepsza. Klatka piersiowa i ramiona zaczęła wyglądać jak u mężczyzny. Najlepsze jest to, że moja noga jest tak mocna, że bez problemu biegam już po 6 miesiącach po operacji. Po rekonstrukcji kolana większość to po roku ma problem z bieganiem, a noga nadal jest mniej umięśniona. Moja wygląda lepiej niż przed urazem. Mocno i to mocno pozdrawiam Pana Piotra. Najlepszy rehabilitant, trener jakiego mogłem spotkać, a po drodze kilku spotkałem. Nie tylko w czasie ćwiczeń, ale również poza nimi mocno wspiera i da się dogadać. Jego poczucie humoru the best normalnie nie mogłem się doczekać jak człowieka zobaczę.

  bardzo polecam

  DERENTIS,
  2015-05-04 13:20:11

  Bardzo dobry fachowiec w tym co robi. Pełne zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta, duża wiedza, stosowanie nowoczesnych technik rehabilitacji. Naprawdę przejmuje się losem swoich pacjentów. Podczas zajęć potrafi (i poza nimi) potrafi dobrze wytłumaczyć problem i sposób jego rozwiązania. Poczuciem humoru potrafi rozładować stres i ból związany z rehabilitacją. Szczerze polecam Piotra.

  bardzo polecam

  Damian,
  2015-05-02 20:29:03

  Dobry specjalista, uczciwy, kreatywny, pracowity i pomysłowy. Wszystko to okraszone dawką inteligentnego humoru. Od kilku lat rehabilitacja to mój chleb powszedni (taka niespodzianka od życia), pana Piotra szczerze polecam.

  bardzo polecam

  bulba,
  2015-04-16 16:03:57

  Panie Piotrze bardzo dziękuję za pomoc, fachową opiekę i zaangażowanie. Dzięki Panu w krótkim czasie wróciłem do pełnej sprawności. Pana doświadczenie pozwoliło mi ponownie podjąć pracę oraz wrócić do treningów z młodzieżą mimo, iż od operacji rekonstrukcji więzadła minęło dopiero cztery miesiące. Z przyjemnością polecam Pana wszystkim, którzy będą potrzebowali pomocy w zakresie rehabilitacji jak i treningu osobistego. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Daniel Ch.

  bardzo polecam

  Daniel C.,
  2015-04-14 19:34:42

  Pan Piotr jest bardzo dobrym fizykoterapeutą, z ogromną wiedzą którą wykorzystuje ją na codzień a także świetnie zna się na swojej pracy. Jego profesjonane i indywidualne podejście do każdego pacjenta w celu postawienia go na nogi pokazuje, że jest odpowiednią osobą na miejscu. Co i raz poszerza zakres wykonywanych ćwiczeń o nowe. Naprawdę polecam Pana Piotra - bardzo dobry fizykoterapeuta znający się na rzeczy !!

  bardzo polecam

  Sylwia,
  2015-04-10 09:50:59

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×