Fizjoterapeuta:
Paweł Błachotnik
magister fizjoterapii

53-342 Wrocław , woj. dolnośląskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Świadczymy usługi w zakresie fizjoterapii schorzeń i urazów oraz wspomagania treningu. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny terapii manualnej, masażu, pinoterapii, naturoterapii oraz treningu leczniczego.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Metody, którymi pracuję są jak pudełko z narzędziami. Otwieram je po dokładnym wywiadzie i analizie problemu. Chcę, żeby pacjent był w pełni świadomy celu sesji terapeutycznej i odgrywał czynną rolę w całej terapii. Uświadomienie pacjenta na czym polega problem, skąd on się bierze i jak go unikać uważam za ważny cel już na początku terapii. Poza szerokim wachlarzem metod medycyny manualnej posiadam szeroki warsztat leczenia ruchem. Jestem pasjonatem ćwiczeń fizycznych nastawionych na kształtowanie postawy i zdrowego kręgosłupa. Gorąco zachęcam swoich pacjentów do usprawniania się poprzez ćwiczenia i dbania o prawidłową postawę. Dlatego za punkt honoru uznaję nauczyć pacjenta jak ćwiczyć żeby poprawiać biomechanikę swojego ciała w trzech wymiarach.

  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (5)

  Trafiłam do Pawła z polecenia. Bardzo bolały mnie plecy w odcinku lędźwiowym od noszenia mojego synka. Po pierwszej wizycie u pana Pawła ból ustąpił. Polecam wszystkim, nie lekceważcie bólu kręgosłupa, domowe metody często mają marne efekty i pomagają na krótko. Warto pójść do fizjoterapeuty - szczególnie takiego który zna się na rzeczy tak jak Paweł.

  bardzo polecam

  Kasia,
  2015-11-09 20:16:00

  Najlepszy fizjoterapeuta jakiego spotkałem. Dzięki za doprowadzenie do stanu nowości !!!

  bardzo polecam

  Łukasz ,
  2015-11-09 20:00:18

  Rzeczowo i profesjonalnie, szczegolnie polecam prowadzacym sportowy tryb zycia

  bardzo polecam

  Tomek,
  2015-11-09 17:49:27

  Zdecydowanie polecam! Szczególnie wszystkim tym, którzy oddają się intensywniej różnym treningom. Z pomocy Pawła korzystałam przy okazji kontuzji, jak i w mniej nagłych przypadkach i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Zawsze wychodziłam ze sporą dawką informacji co się dzieje, dlaczego tak i co można z tym robić. Także oprócz tego, że zawsze wracałam do pełnej sprawności, to dodatkowo wiedziałam więcej o swoim ciele i przyczynach kontuzji. A nawet teraz, będąc w ciąży, wciąż mogę polegać na Pawle i jego ogromnej wiedzy i pełnym profesjonalizmie (mimo że nie jest to główna specjalizacja Pawła, nie wyobrażałam sobie zmiany fizjoterapeuty i niezmiennie się nie zawiodłam).

  bardzo polecam

  Kasia Sz.,
  2015-11-09 09:45:30

  Serdecznie polecam! Wizyty u Pawła, pomogły mi szybko uporać się z poważnymi kontuzjami, które przeszkadzały nie tylko w sporcie, ale i w życiu codziennym. Już po pierwszych zabiegach było widać znaczącą poprawę. Mimo uporania się z kontuzjami w dalszym ciągu korzystam z usług Pawła, które pomagają mi jeszcze lepiej rozwijać się w sporcie! 5 gwiazdek jak najbardziej zasłużone - polecam!

  bardzo polecam

  Patryk,
  2015-11-08 09:58:46

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×