Gabinet:
OSTEOcare Michał Chwastowski

31-422 Kraków, woj. małopolskie

Średnia: 5.0

 • O nas

  Jestem nietypowym terapeutą. Przez wiele lat pracy z pacjentami nie byłem usatysfakcjonowany efektami i ograniczeniami standardowej fizjoterapii.

  Mimo podnoszenia kwalifikacji i poznania większości metod terapeutycznych nadal poszukiwałem czegoś więcej. I tak odkryłem osteopatię, która pozwoliła mi w 100% towarzyszyć moim pacjentom na drodze do pełnego zdrowia.

  Zawsze zależało mi na uzyskaniu jak najszybszych i trwałych efektów mojej pracy. Teraz jest to możliwe!

  W życiu kierowałem się od zawsze wyższymi wartościami, takimi jak szacunek, empatia i chęć niesienia pomocy. Zdrowie pacienta jest dla mnie najważniejsze, a zdobycie jego zaufanie kluczowe, gdyż tylko w ten sposób możemy wspólnie osiągnąć cel.

  Dokładne poznanie anatomii, fizjologii, biochemii oraz zrozumienie biomechaniki ciała, a także zależności panujących w ludzkim ciele dało mi możliwość trafnego diagnozowania i wdrażania takiego postępowania terapeutycznego, które jest całkowicie dostosowane do potrzeb, indywidualnych reakcji oraz celów terapii pacienta.

  Jestem pasjonatem i współpracuje z ludźmi, którzy także kochają swoją pracę. Są to genialni ortopedzi, neurochirurdzy, ultrasonografiści, trenerzy personalni, dietetycy i psycholodzy.

  Tylko takie podejście i działanie w grupie specjalistów, skoncentrowanych na najważniejszej osobie czyli na pacjencie daje szanse na odniesienie pełnego sukcesu.

  Jeżli więc trapi Cię ból lub jakikolwiek inny problem czy dysfunkcja Twojego ciała zapraszam do miejsca, w którym profesjonalizm łączony jest z miłą atmosferą, do gabinetów OsteoCare.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Oferuję Państwu specjalistyczną opiekę fizjoterapeutyczną. Leczę ból oraz dysfunkcje powstające zarówno wskutek wypadków jak i schorzeń związanych ze stylem życia.

  Specjalizuję się w:

  fizjoterapii ortopedycznej
  terapii urazów sportowych
  leczeniu przewlekłego bólu
  Fizjoterapia ortopedyczna

  Leczę schorzenia i urazy układu mięśniowo-powięziowego oraz kostno-stawowego, a także przygotowuję pacjentów do operacji i pomagam jak najszybciej wrócić do zdrowia po zabiegu. Mobilizacje stawowe, manipulacje, terapia tkanek miękkich, różnorodne ćwiczenia, a także zabiegi fizykoterapeutyczne to techniki stosowane w celu przyspieszenia powrotu do zdrowia.

  Do najczęściej leczonych schorzeń ortopedycznych należą:

  zwichnięcia i skręcenia
  złamania
  zapalenia tkanek miękkich
  bóle stawowe i mięśniowe
  bóle pleców, karku, krzyża
  rehabilitacja po endoprotezoplastyce
  rehabilitacja przed- i pooperacyjna, w tym także przygotowanie do rekonstrukcji ACL i terapia pozabiegowa
  rwa kulszowa
  rwa barkowa
  bark zamrożony
  zapalenia stożka rotatorów
  łokieć tenisisty
  łokieć golfisty
  ostroga piętowa
  bóle głowy
  problemy ze stawami żuchwowo-skroniowymi
  nastepstwa wypuklin i przepuklin dyskowych

  Terapia urazów sportowych
  Specjalizuję się w profilaktyce urazów sportowych oraz w rehabilitacji mającej na celu przywrócenie pacjentom optymalnego poziomu sprawności niezależnie od wieku i predyspozycji sportowych. Wykorzystuję wiedzę z zakresu fizjologii i psychologii sportu, aby jak najlepiej przygotować pacjenta do treningu oraz zawodów.

  Do najczęściej leczonych urazów sportowych należą:

  zwichnięcia i skręcenia
  złamania
  naderwania i naciągnięcia ścięgien oraz mięśni
  rehabilitacja przed- i pooperacyjna
  uszkodzenia więzadeł (ACL i inne)
  kolano skoczka
  uszkodzenia stożka rotatorów
  łokieć tenisisty
  łokieć golfisty
  kolano biegacza
  zapalenie rozcięgna podeszwowego

  Terapia przewlekłego bólu
  Leczę przewlekły ból i chroniczne zaburzenia funkcji układu nerwowego oraz mięśniowo-kostnego. Szeroka wiedza z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki pozwala na zastosowanie technik mających na celu uśmieżenie bólu i trwałe usunięcie jego źródeł.

  Do najczęściej leczonych schorzeń należą:

  bóle głowy i migreny
  bóle po złamaniach
  chroniczne bóle karku
  bóle kręgosłupa
  bóle stawowe
  fibromialgia

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Pierwsza wizyta
  W trakcie wizyty konsultacyjnej staram się dowiedzieć jakie są cele zdrowotne pacjenta i jak mogę mu pomóc je zrealizować.
  W czasie pierwszej wizyty przeprowadzam dokładny wywiad, który pomoże określić przyczyny dolegliwości oraz dopasować odpowiednią terapię.
  Badam mięśnie, powięzie, stawy, nerwy, ścięgna i więzadła, przeprowadzając testy funkcjonalne.
  W oparciu o wynik badania tworzę indywidualny plan terapii, który ma na celu usunięcie problemu, oraz realizację długofalowych celów pacjenta.
  Ponieważ terapia ustalana jest na podstawie historii choroby, uprzejmie proszę o przyniesienie wszelkich wyników badań związanych ze schorzeniem (wyniki prześwietleń, rezonansu magnetycznego, itp.).
  Kolejne wizyty
  Każda wizyta składa się z szeregu zabiegów dostosowanych indywidualnie do potrzeb pacjenta.
  Monitorowanie postępów rehabilitacji oraz możliwość konsultacji z najlepszymi ortopedami, ultrasonografistami, neurologami oraz specjalistami odnowy biologicznej i trenerami personalnymi pozwala na ewentualną modyfikację zabiegów, a regularne wizyty zapewniają szybki postęp leczenia.

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w położnictwie
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w stomatologii/ortodoncji
  • Fizjoterapia w pediatrii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
  • Inne
 • Ocena i komentarze (2)

  Profesjonalna i fachowa pomoc. Pan Michał był w moim przypadku bardzo skuteczny. Z czystym sumieniem polecam.

  bardzo polecam

  Kamil Dz,
  2016-03-14 19:13:51

  W końcu ktoś postawił słuszną diagnozę i uratował moje plecy. Byłem dziwniony na początku spotkania dość szczegółowymi pytaniami o tryb życia, a jak się okazało nie bez powodu. Pan Michał szczegółowo wyjaśmił mi przyczymy i skutki moich dolegliwości, Więc mogę powiedzieć że nie tylko mnie podleczył, ale i w jakiś sposób zapobiegł powrotom sutuacji. Tak poinno to wyglądać. Fajny mały gabinecik - polecam wszystkim.

  bardzo polecam

  Piotr Ł,
  2015-06-01 22:03:24

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×