Gabinet:
ODNOVA

85-129 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

 • O nas

  Centrum Rehabilitacji ODNOVA to my, czyli Monika i Marcin Struensee. Centrum jest ziszczeniem naszych marzeń o pomocy ludziom chorym i cierpiącym. Naszą pasją jest rehabilitacja, którą to zajmujemy się od ponad 10 lat.

  Nasz znak rozpoznawczy to kształt koła stworzonego przez dwa uzupełniające się działania, tworząc całość przedsięwzięcia. Projekt jest tym cenniejszy, że realizuje się przy naszym wspólnym, wzajemny wsparciu. Centrum powstało na bazie wiedzy zdobytej na międzynarodowych kursach i doświadczenia zdobytego w pracy z pacjentem. Nasza misją jest pomoc chorym szybko i skutecznie. Leczenie opiera się na indywidualnej pracy z pacjentem. Skupia terapeutów z kilkuletnim doświadczeniem klinicznym, którzy regularnie uczestniczą w kursach, szkoleniach i kongresach specjalizacyjnych. W pracy korzystamy z najnowszych osiągnięć rehabilitacji. Pracujemy międzynarodowymi metodami powszechnie stosowanymi na całym świecie jak: PNF, Mc Kenzie, NDT Bobath Dzieci i Dorośli, Kinesiotaping, Terapia Manualna wg Lewitta, Techniki tkanek miękkich wg dr J. Ciechomskiego, Medycyna Sportowa, Koncepcja SET.

  Serdecznie zapraszam do Centrum Rehabilitacji ODNOVA gdzie zespół profesjonalnie przygotowanych fizjoterapeutów czeka na Państwa wizytę.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Odnova to miejsce realizacji naszych zawodowych pasji. W naszym Centrum realizujemy usługi kompleksowej rehabilitacji dla szerokiej gamy pacjentów od niemowląt, młodych czynnych zawodowo sportowców, aktywnych w średnim wieku chorych przez osoby w drugiej dekadzie swojego życia.
  Nasze działania to praca indywidualna z pacjentem, gdzie naszym głównym celem jest pomóc szybko i skutecznie. Nasze Centrum skupia terapeutów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

  W ramach działań szkoleniowych współpracujemy z wybitnymi specjalistami z kraju, którzy regularnie odwiedzają nasze Centrum dzieląc się swoją ogromną wiedzą kliniczną, a w sytuacja trudnych udzielająca konsultacji dla naszych chorych.

  Serdecznie zapraszamy do naszego Centrum gdzie zespół profesjonalnie przygotowanych terapeutów, lekarzy, instruktorów czeka na Państwa wizytę.


  Nasze Centrum mieści się w zabytkowej kamienicy przy ul. Poznańskiej 7 w Bydgoszczy w samym sercu miasta, tuż obok zjawiskowej Wyspy Młyńskiej.
  Lokalizacja ta jest wynikiem wieloletnich poszukiwań miejsca, które będzie jedyne w swoim rodzaju, a jednocześnie komfortowe dla naszych gości.
  W naszym Centrum odwiedzający mają do dyspozycji komfortową szatnię z natryskiem, dostęp do sieci WIFI, ciepłe napoje (kawa, herbata) oraz wodę. Dodatkowo zapraszamy wszystkich naszych pacjentów do korzystania gratis z sali fitness. Sala fitness jest rownież dostępna dla osób towarzyszących, którzy przyszli do naszego Centrum.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Zgłaszając się na wizytę rehabilitacyjną prosimy o zabranie ze sobą:

  dokumentacji medycznej,
  stroju sportowego (krótkie spodenki, skarpetki, luźna nie krępującej ruchów koszulka)
  ręcznik.
  Na wizytę lekarską prosimy o zabranie dostępnej dokumentacji medycznej.

  Sprzęt
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Filmy

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×