Gabinet:
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Rehablitacja" s.c.

65-762 Zielona Góra, woj. lubuskie

 • O nas

  O nas

  N.Z.O.Z. „Rehabilitacja” s.c. prowadzi swoją działalność na terenie miasta Zielona Góra od 2000 r. Udzielamy świadczeń zdrowotnych w zakresie usług rehabilitacyjnych, prowadzimy gimnastykę ogólnousprawniającą dla dorosłych i ćwiczenia korekcyjne dla dzieci i młodzieży.

  Naszym nadrzędnym celem jest działanie na rzecz poprawy jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu.

  Według definicji WHO rehabilitacja to kompleksowe postępowanie w odniesieniu do osób niepełnosprawnych fizycznie i psychicznie, które ma na celu przywrócenie pełnej lub możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej, zdolności do pracy i zarobkowania oraz zdolności do brania czynnego udziału w życiu społecznym.

  Rehabilitacja jest to złożony proces obejmujący wiele dziedzin ludzkiego życia. Podstawę jednak stawi aspekt medyczny tego pojęcia. Rehabilitacja medyczna stawia za cel przywrócenie człowiekowi z dysfunkcjami utraconych funkcji oraz niwelowanie wad rozwojowych i wrodzonych. Jest to szereg działań odpowiednio dobranych dla danego pacjenta tak, aby mógł on osiągnąć jak największą sprawność. Proces rehabilitacji przebiega tym sprawniej, im pacjent jest bardziej przekonany do konieczności uczestniczenia w nim. Pełna akceptacja tego faktu przez chorego i jego pozytywne nastawienie psychiczne znacznie pogłębiają współpracę na linii pacjent-rehabilitant, co przyspiesza zamierzone efekty.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Dla wszystkich tych, którzy nie chcą lub nie mogą oczekiwać na zbiegi refundowane przez NFZ N.Z.O.Z „Rehabilitacja” s.c. świadczy usługi płatne.
  Każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00 jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Na państwa pytania czekamy pod numerem telefonu 68 326 59 48

  Godziny przyjęć
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×