Gabinet:
Mobilna dobra rehabilitacja u Pacjenta w domu Gdańsk, Sopot, Gdynia.

80-519 Gdańsk, woj. pomorskie

Średnia: 5.0

 • O nas

  info -

  www.trojmiasto.pl/Domowa-Rehabilitacja-o68647.html

  https://rehabilitacja-i-masaze-w-trojmiescie.business.site/

 • Lokalizacja i kontakt

  Mobilny gabinet fizjoterapii
  http://
 • Oferta

  Oferta

  Usługi rehabilitacji domowej w Trójmieście świadczone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. Od samego początku działalności zajmujemy się rehabilitacją domową u Pacjenta w Gdańsku, Pruszczu Gdańskim i Rotmance oraz rehabilitacją domową w Gdyni i Sopocie.

  Nasze bogate doświadczenie ma odzwierciedlenie u zadowolonych Pacjentów i ich rodzin co też jest wyrażone w ich osobistych referencjach.

  Nasi specjaliści świadczą usługi w zakresie rehabilitacji SM, SLA, oraz fizjoterapii i masażu kręgosłupa, dyskopatii, rehabilitowaniu w domu po endoprotezach, artroskopii oraz po urazach i zabiegach chirurgicznych w przebiegu chorób zwyrodnieniowych i reumatycznych, po wylewach i udarach do mózgu.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Wizyty domowe rehabilitanta nie różnią się jakością od tych wykonywanych w przychodni czy klinice, a nie traci się czasu i zdrowia na dojazd. W pierwszej wizycie wykonywane są testy funkcjonalne.
  Proszę przygotować dokumentację medyczną dotyczącą schorzeń.

 • Dziedziny fizjoterapii

 • Ocena i komentarze (1)

  Pan rehabilitant zdiagnozował moje dolegliwości w nodze, czego za bardzo nie potrafił ani ortopeda oraz neurolog, bo pisali tabletki przeciwbólowe. Po wizytach rehabilitacyjnych z masażami przykurcz nogi zelżał na tyle, że jestem w stanie podnieść nogę normalnie. Jednocześnie lekarz skupił się całościowo na mojej osobie i jest bardzo uprzejmy, kontaktowy oraz tłumaczy dokładnie co się dzieje. Każdemu kto szuka fizjoterapeuty, z całego serca polecam.

  bardzo polecam

  Alicja.,
  2018-10-23 20:22:38

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×