Fizjoterapeuta:
Miłosz Smoliński
magister fizjoterapii

63-400 Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie

 • O mnie  Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2009 roku uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów uczęszczałem na specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  W 2010 roku rozpocząłem własną działalność gospodarczą, jednocześnie rozpoczynając współpracę z placówką medyczną w Poznaniu – Centrum Medyczne DYNSPLINT. Współpraca z poznańskim centrum dała mi możliwość pracy z pacjentami o różnej problematyce medycznej. Wiele z nich dotyczyło dolegliwości kończyn dolnych, a w szczególności stóp, które leczone były z wykorzystaniem termoplastycznych wkładek systemu FORMTHOTICS.
  W 2013 uzyskałem tytuł Terapeuty Manualnego koncepcji Kaltenborn-Evjenth, która jest ukierunkowana na indywidualną pracę z pacjentami, którym doskwierają dolegliwości bólowe - szczególnie narządu ruchu.
  W 2015 rozpocząłem cykl szkoleń, których efektem końcowym jest otrzymanie tytułu LICENCJONOWANEGO OŚRODKA REHABILITACYJNEGO REHASPORT CLINIC, będącego częścią ogólnopolskiej sieci ośrodków współpracujących z poznańską kliniką Rehasport.
  Ukończone szkolenia oraz doświadczenie zdobyte w pracy z pacjentami pozwalają mi na dobór odpowiednich oraz indywidualnych technik - poprawiających stan zdrowia u pacjenta.
  Wszystkie osoby z dolegliwościami bólowymi zapraszam na konsultacje do Gabinetu Terapii Manualnej w Ostrowie Wlkp.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w sporcie
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×