Fizjoterapeuta:
Martyna Zaguła
magister fizjoterapii

50-248 Wrocław, woj. dolnośląskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na Wydziale Fizjoterapii we Wrocławiu, obecnie studentka 3 roku studiów doktoranckich na Wydziale Fizjoterapii AWF we Wrocławiu. W latach 2013,2014,2015 zostałam wyróżniona stypendium dla najlepszych doktorantów.
  Jestem certyfikowaną terapeutką manualnej metody McKenzie, metody Kinesio Taping, neurologicznej metody PNF, terapii manualnej metodą Acermanna. Ukończyłam również kursy związane z masażem: masaż tkanek głębokich, masaż kamieniami wulkanicznymi, masaż bańką chińską. Brałam udział w dwu miesięcznym stażu w Stuttgarcie w Niemczech. Wszystkie ukończone kursy połączone z doświadczeniem umożliwiają mi dobrą diagnozę pacjenta oraz skuteczną kompleksową terapię.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Wszystkie oferty można znaleźć na dwóch stronach internetowych:
  - REHABILITACJA -> http://martmed-fizjoterapia.pl/
  - MASAŻE -> http://symbio-masaz.pl/

  ZAPRASZAM SERDECZNIE

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Na pierwszym spotkaniu z pacjentem, przeprowadzana jest szeroka diagnostyka ( wywiad podmiotwy i przedmiotowy, testy diagnostyczne, palpacja). Następnie ustalam etapy i cele fizjoterapii.

  Moje podejście do pacjenta jest holistyczne, zajmuję się całym pacjentem a nie tylko bolącą częścią jego ciała.

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w angiologii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w onkologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Ocena i komentarze (3)

  Pani Martyna jest profesjonalistką w każdym calu. Trafiłem do niej po licznych kontuzjach kręgosłupa związanych z upadkami z konia. Zdjęcia RTG nie wykazały żadnych złamań, jedynie przemieszczenie kości krzyżowej co skutkowało napadami bólu słabo reagującego nawet na bardzo silne leki przeciwbólowe. Dzięki fachowości Pani Martyny dolegliwości ustąpiły a ja jestem w stanie normalnie funkcjonować bez obaw, że ból zaskoczy mnie w najmniej odpowiednim momencie.

  bardzo polecam

  Dominik H,
  2015-03-21 10:55:04

  Pani Martyna jest profesjonalistą w każdym calu, trafiałam do niej w naprawdę kiepskim stanie z urazem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Bezbłędnie postawiła diagnozę, potwierdzoną później przez neurologa. Rehabilitacja nie była lekka, ale bardzo skuteczna. W dodatku pani Martyna przygotowała też zestaw ćwiczeń, z którymi mogę samodzielnie pomagać wzmacniać sobie mięśnie podtrzymujące kręgosłup. Poza indywidualnym podejściem do każdego pacjenta pani Martyna jest jeszcze osobą z niesamowitym poczuciem humoru, co sprawia, że spotkania na rehabilitacji są dodatkową prawdziwą przyjemnością.

  bardzo polecam

  Magda K.,
  2015-03-13 19:53:10

  Pani Martyna jest fizjoterapeutką z powołania co przekłada się na bardzo dobre efekty jej pracy. Uczęszczałam na rehabilitację z powodu problemów ze stopami. Kompleksowe podejście do mojego problemu spowodowało, że mogę znowu swobodnie, bez bólu chodzić. Szczerze polecam rehabilitację u Pani Martyny!

  bardzo polecam

  Dagmara M.,
  2015-02-02 23:03:22

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×