Fizjoterapeuta:
Martyna Białoskórska
magister fizjoterapii

53-201 Wrocław, woj. dolnośląskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Specjalizuję się w rehabilitacji sportowej i ortopedycznej. Usprawniam pacjentów po wypadkach, zabiegach czy urazach.

  Pracuję również z osobami, które zmagają się z zespołami bólowymi kręgosłupa, stawów, a także z długotrwałymi przeciążeniami narządu ruchu.

  Jestem magistrem fizjoterapii, natomiast stale podwyższam swoje umiejętności zawodowe biorąc udział w szkoleniach.

  W swojej pracy wykorzystuję terapię manualną, masaż funkcyjny, kinesiotaping, terapię punktów spustowych, trening funkcjonalny z elementami mobility, terapię mięśniowo- powięziową z wykorzystaniem voodoo flossingu oraz suche igłowanie- dry needling. Indywidualne podejście do pracy z pacjentem oraz wykorzystanie różnorodnych metod pozwala mi na kompleksową terapię.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Gabinety

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
 • Ocena i komentarze (2)

  Pani Martyna to bardzo dobra fizjoterapeutka! Jestem po złamaniu trójkostkowym kości goleniowej i związanej z tym operacji. Moim największym problemem był bardzo ograniczony zakres ruchu w stawie skokowym. Trafiłam do Pani Martyny i od razu zauważyłam naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta. Na samym początku Pani Martyna przeprowadziła ze mną wywiad odnośnie tego jak doszło do złamania oraz jak wyglądało leczenie, zapoznała się z dokumentacją medyczną, w tym z kompletem zdjęć RTG, po tym rozpoczełyśmy rehabilitację. Na każdą wizytę Pani Martyna miała przygotowaną dla mnie serię ćwiczeń plus przeprowadzała masaże mięśni łydki i moblizację blizny pooperacyjnej. Ponadto zawsze otrzymywałam instrukcję jakie ćwiczenia powinnam wykonywać dodatkowo w domu. Z kolejnym wizytami zwiększałyśmy intensywność ćwiczeń. Po każdej wizycie mogłam zauważyć, że rehabilitacja przynosi rezultaty, zakres ruchu stawu powiększał się przez co chód stawał się płynniejszy a ostatecznie wszystko wróciło do normy. Najważniejsze to trafić do fizjoterapeuty z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Poza tym Pani Martyna to otwarta i przesympatyczna osoba :) Serdecznie polecam!

  bardzo polecam

  Marzena J.,
  2018-04-05 21:41:58

  Świetna fizjoterapeutka !! Profesjonalizm w każdym calu i bardzo rzeczowe podejście do pacjenta. Od długiego czasu zmagałem się z napięciem pasma biodrowo piszczelowego i wizyty u kolejnych specjalistów nie przynosiły rezultatów. Dopiero Pani Martyna rzuciła nowe światło na moją sprawę i po kilku wizytach, konkretnych poradach i zestawie ćwiczeń które dostałem udało się uporać z kontuzją. Oprócz szerokiego wachlarzu wiedzy i umiejętności którymi się wykazywała, każde to spotkanie to również spora dawka dobrego humoru i pozytywnej energii. Dla sportowca, kontuzja to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić w przygotowaniach do sezonu. Dlatego, warto znać sprawdzoną, wykwalifikowaną osobę która rozwiąże każdy problem związany z urazami. Fizjoterapeutka z powołania. Gorąco polecam !!! i oczywiście daje 5 gwiazdek :) !!!

  bardzo polecam

  ApeRunner,
  2018-03-28 14:42:06

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×