Fizjoterapeuta:
Martyna Białoskórska
magister fizjoterapii

51-137 Wrocław, woj. dolnośląskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Specjalizuję się w rehabilitacji sportowej i ortopedycznej. Usprawniam pacjentów po wypadkach, zabiegach czy urazach.

  Pracuję również z osobami, które zmagają się z zespołami bólowymi kręgosłupa, stawów, a także z długotrwałymi przeciążeniami narządu ruchu.

  Jestem magistrem fizjoterapii, natomiast stale podwyższam swoje umiejętności zawodowe biorąc udział w szkoleniach.

  W swojej pracy wykorzystuję terapię manualną, masaż funkcyjny, kinesiotaping, terapię punktów spustowych, trening funkcjonalny z elementami mobility, terapię mięśniowo- powięziową z wykorzystaniem voodoo flossingu oraz suche igłowanie- dry needling. Indywidualne podejście do pracy z pacjentem oraz wykorzystanie różnorodnych metod pozwala mi na kompleksową terapię.

 • Lokalizacja i kontakt

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
 • Ocena i komentarze (6)

  Rzadko wystawiam na portalach opinie, ale w przypadku Pani Martyny uważam, że naprawdę warto. To młoda osoba, ale zapewniam, że jej wiedza, umiejętności i podejście do pacjenta jest na bardzo wysokim poziomie. Mam przekonanie, że zawód, który wykonuje jest jej powołaniem. Mam kłopoty z kręgosłupem i trafiłam do Pani Martyny w sytuacji, gdy miałam spore trudności z ruchem, a wcześniejsze zabiegi w innym gabinecie niewiele mi pomogły. Za to jej terapia manualna pomogła mi bardzo. Pani Martyna dobrała mi też odpowiednie ćwiczenia, pokazała dokładnie (na mnie samej oczywiście:) jak je wykonywać i na co mam zwracać uwagę i dzięki temu mogę też sama ćwiczyć w domu. Zabiegi u niej to z pewnością nie jest głaskanie i relaksacyjny masaż. Wiem, że raczej będzie bolało, ale wiem też i to sprawdziłam, że potem będzie o niebo lepiej. Cieszę się więc, że mi nie odpuszcza, bo dzięki temu moja sprawność dzisiaj, a dwa miesiące temu to naprawdę duża różnica. A przy tym wszystkim jest bardzo sympatyczną osobą, bardzo uważną, otwartą, pomocną i ma w sobie taką dobrą energię. Mam do niej zaufanie, potrafię się jej "poddać", co nie jest w moim przypadku zbyt częste:). Myślę, że Pani Martyna jest po prostu dobrym człowiekiem, a według mnie, to bardzo ważne kim jest ten, kto nas leczy. Cieszę się, że do niej trafiłam.

  bardzo polecam

  Kasia,
  2018-05-19 22:51:07

  Jako sportowiec, miałam styczność z wieloma fizjoterapeutami u nikogo jednak nie zostawałam na dłużej, ponieważ nie byłam w pełni zadowolona z ich usług. Od kiedy przyszłam do Martyny nie szukam innego fizjoterapeuty, jest ambitna, pracuję nad swoimi umiejętnościami. Pełna energii do pracy z pacjentem. Wymaga od pacjenta co się chwali. Nie mam już problemów z żadną kontuzja wiem, że zawsze mogę liczyć na jej fachową pomoc, jestem pewna że się na niej nie zawiode. Polecam ją każdej osobie, która potrzebuje leczenia. Ewa Bednarska

  bardzo polecam

  EwaBed,
  2018-05-17 08:47:27

  Najlepsza fizjoterapeutka jaką znam a poznałem już sporo. Profesjonalne podejście, świetny kontakt, odpowie na pytania o każdej porze. Do Martyny trafiłem miesiąc po rekonstrukcji acl. Od tej pory noga zaczęła wracać do "żywych". Dzięki świetnemu prowadzeniu rehabilitacji postęp jest widoczny z dnia na dzień. Korzystanie z jej usług to gwarancja pełnego zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do pacjenta. Poza tym chętnie przychodzę na każdą wizytę, gdyż Martyna to bardzo pozytywna i pogodna osoba co także wpływa na tempo powrotu do sprawnosci. Czasem aż szkoda kończyć wizytę. Mógłbym tak jeszcze długo pisać.. podsumowując, polecam z całego serca :)

  bardzo polecam

  Filip ,
  2018-05-07 23:25:09

  Pani Martyna rehabilitowała moją mamę przez 3 miesiące (złamany nadgarstek i pęknięta kość udowa). Jest w stu procentach profesjonalistką, rzetelnie wykonuje swoje zadania i zna się na tym, co robi. Lekarz, który badał mamę po dwóch miesiącach rehabilitacji, stwierdził, że ręka jest lepiej wyćwiczona niż niejedna zdrowa. Pani Martyna ma też super podejście do pacjentów, chętnie odpowiada na dodatkowe pytania, doradza w przypadku różnych wątpliwości. Polecam!!!

  bardzo polecam

  Magda Zawada-Mokry,
  2018-04-27 18:56:40

  Pani Martyna to bardzo dobra fizjoterapeutka! Jestem po złamaniu trójkostkowym kości goleniowej i związanej z tym operacji. Moim największym problemem był bardzo ograniczony zakres ruchu w stawie skokowym. Trafiłam do Pani Martyny i od razu zauważyłam naprawdę profesjonalne podejście do pacjenta. Na samym początku Pani Martyna przeprowadziła ze mną wywiad odnośnie tego jak doszło do złamania oraz jak wyglądało leczenie, zapoznała się z dokumentacją medyczną, w tym z kompletem zdjęć RTG, po tym rozpoczełyśmy rehabilitację. Na każdą wizytę Pani Martyna miała przygotowaną dla mnie serię ćwiczeń plus przeprowadzała masaże mięśni łydki i moblizację blizny pooperacyjnej. Ponadto zawsze otrzymywałam instrukcję jakie ćwiczenia powinnam wykonywać dodatkowo w domu. Z kolejnym wizytami zwiększałyśmy intensywność ćwiczeń. Po każdej wizycie mogłam zauważyć, że rehabilitacja przynosi rezultaty, zakres ruchu stawu powiększał się przez co chód stawał się płynniejszy a ostatecznie wszystko wróciło do normy. Najważniejsze to trafić do fizjoterapeuty z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Poza tym Pani Martyna to otwarta i przesympatyczna osoba :) Serdecznie polecam!

  bardzo polecam

  Marzena J.,
  2018-04-05 21:41:58

  Świetna fizjoterapeutka !! Profesjonalizm w każdym calu i bardzo rzeczowe podejście do pacjenta. Od długiego czasu zmagałem się z napięciem pasma biodrowo piszczelowego i wizyty u kolejnych specjalistów nie przynosiły rezultatów. Dopiero Pani Martyna rzuciła nowe światło na moją sprawę i po kilku wizytach, konkretnych poradach i zestawie ćwiczeń które dostałem udało się uporać z kontuzją. Oprócz szerokiego wachlarzu wiedzy i umiejętności którymi się wykazywała, każde to spotkanie to również spora dawka dobrego humoru i pozytywnej energii. Dla sportowca, kontuzja to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić w przygotowaniach do sezonu. Dlatego, warto znać sprawdzoną, wykwalifikowaną osobę która rozwiąże każdy problem związany z urazami. Fizjoterapeutka z powołania. Gorąco polecam !!! i oczywiście daje 5 gwiazdek :) !!!

  bardzo polecam

  ApeRunner,
  2018-03-28 14:42:06

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×