Fizjoterapeuta:
Marta Mielcarska
magister fizjoterapii

05-806 Komorów, woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na kierunku fizjoterapia.
  Zajmuje się rehabilitacją i wspieraniem rozwoju dzieci i niemowląt
  Rehabilituję również starsze dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, problemami ortopedycznymi, wadami postawy i urazami.
  Prowadzę szkolenia dla Rodziców z zakresu prawidłowej pielęgnacji niemowląt oraz masażu Shantala
  W swojej pracy wykorzystuje koncepcję NDT – Bobath, umiejętności z kursów i szkoleń (PNF, Diagnozowanie i leczenie tkanek miękkich, kinesiotaping, masaż Shantala) oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii dzieci.

  W terapii kieruję sie głównie komfortem i wydobyciem potencjału z małego pacjenta oraz współpracą z Rodzicami.
  Zapraszam do kontaktu jeśli niepokoi Państwa rozwój waszego dziecka lub chcecie dowiedzieć się jak wspierać jego rozwój psychofizyczny.

  Moje publikacje i wystąpienia
 • Lokalizacja i kontakt

 • Oferta

  Oferta

  -rehabilitacja dzieci i niemowląt metoda NDT Bobath
  -instruktaż prawidłowej pielęgnacji niemowląt
  -masaż Shantala dla niemowląt
  -fizjoterapia funkcjonalna po uszkodzeniach układu nerwowego
  -fizjoterapia przeciążeń i urazów u dzieci i dorosłych
  -rehabilitacja wad postawy ( stopy płaskie, kolana koślawe, skrzywienia kręgosłupa)

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w położnictwie
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w pediatrii
  • Hipoterapia
 • Ocena i komentarze (4)

  Pani Marta jest świetną fizjoterapeutką, bo podchodzi do problemów swoich pacjentów całościowo a nie fragmentarycznie. Osobiście zawdzięczam Jej nie tylko radykalną poprawę stanu mojego kręgosłupa, ale także to, że wytłumaczyła mi dlaczego należy ćwiczyć samodzielnie i jak to prawidłowo robić. Nie jest osobą ukierunkowaną na "wyciągnięcie" od pacjenta pieniędzy, ale daje wskazówki, jak pomóc sobie samodzielnie, bo realnie zależy Jej na poprawie stanu Jej pacjentów. W przychodni, gdzie pracowała widziałam z jaką radością przychodziły na wizyty do Niej dzieci, do których ma niesamowite podejście, bo dzieci sądzą, że się z nią bawią, nie mając świadomości, że ta jak im się wydaje zabawa jest w rzeczywistości leczeniem. Zajmuje się nawet niemowlętami - z ogromną czułością, ale i precyzją rozwiązuje ich zdrowotne problemy. Dodatkowo Pani Marta zaraża niezwykłą radością życia, pozytywnym stosunkiem do świata. Z wizyty u Niej wychodzi się nie tylko bez bólu, ale też z mnóstwem pozytywnych emocji. Pani Marto, z głębi serca dziękuję za Pani pomoc i wsparcie. Miała Pani bardzo duży wpływ na wiele dobrych zmian w moim życiu!!!

  bardzo polecam

  Dorota S. ,
  2017-01-15 00:14:13

  Współpracowałem z Martą przez 2 lata w ramach rehabilitacji neurologicznej. Marta jest bardzo kompetentna i sympatyczna. Za każdym razem miała nowe pomysły na ćwiczenia

  bardzo polecam

  Grzegorz P.,
  2017-01-13 17:49:19

  Bardzo kompetentna i miła terapeutka, wielokrotnie pomagała mi przy problemach z kręgosłupem i rehabilitacji po wypadku.

  bardzo polecam

  Michał P.,
  2017-01-10 15:02:09

  Pani Marta podchodzi do pacjenta bardzo uważnie i empatycznie Kilka wizyt (problemy z plecami, kregoslup i postawa) dało mi bardzo dużo, nie tylko pod względem poprawy stanu ciała i samopoczucia, ale też świadomości w którą stronę iść z ćwiczeniami, co robić samodzielnie i na czym ogólnie polega problem. Jak najbardziej polecam panią Martę. Profesjonalizm i usmiech :)

  bardzo polecam

  Bartek ,
  2017-01-10 14:39:37

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×