Fizjoterapeuta:
Mariusz Dzięcioł
magister fizjoterapii

00-360 Warszawa, woj. mazowieckie

 • O mnie

  Moje publikacje i wystąpienia
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Oferuję Państwu specjalistyczną opiekę fizjoterapeutyczną i treningową.
  Zajmuję się leczeniem bólu i jego następstw. Leczę zaburzenia powstałe w wyniku pracy zawodowej, treningu czy o podłożu urazowym.
  Specjalizuję się w: fzjoterapii ortopedycznej, terapii urazów sportowych, leczeniu przewlekłego bólu.

  Do najczęściej leczonych przeze mnie schorzeń ortopedycznych należą: zwichnięcia i skręcenia, stany po złamaniach i zabiegach chirurgicznych. Pracuję również nad stanami zapalnymi tkanek miękkich, bólami stawowymi i bólami pleców.

  Terapia urazów sportowych: moją mocną stroną jest prewencja urazów sportowych zawodników sportów zespołowych jak i indywidualnych oraz kompleksowe przygotowanie motoryczne. Specjalizuję się w leczeniu urazów obręczy barkowej i stawu kolanowego.

  Terapia bólu przewlekłego: zajmuję się leczeniem dolegliwości bólowych w obrębie całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem bólu pleców.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  W trakcie wizyty konsultacyjnej naszym wspólnym celem jest określenie natury problemu. Pozwala nam to określić kierunek pracy. Zależnie od Twoich potrzeb i celów dobieramy odpowiednią strategię działania.

  Przeprowadzam staranny wywiad pozwalający na lepsze poznanie CIebie i Twoich potrzeb.

  Zależnie od sytuacji przeprowadzam diagnostykę funkcjonalną w oparciu o standardy FMS, MCS oraz wybrane testy kliniczne, aby jak najlepiej ocenić Twoje funkcje i ewentualne deficyty, które naprawimy.

  Ponieważ nasze działania muszą być spójne i adekwatne do stanu organizmu proszę Cię o zabranie ze sobą wszelkich wyników badań związanych ze schorzeniem (wyniki prześwietleń, rezonansu magnetycznego, itp.).

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Inne
 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×