Fizjoterapeuta:
Marcin Grześkowiak
magister fizjoterapii

Poznań, woj. wielkopolskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz dyplomowanym terapeutą manualnym OMT Kaltenborn-Evjenth Konzept. Zajmuję się leczeniem bólu oraz dysfunkcji narządu ruchu u osób dorosłych.

  Na codzień pracuję z pacjentami przebywającymi na Oddziale Reumatologii i Osteoporozy w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Strusia.

  Zajmuję sie również edukacją przyszłych fizjoterapeutów. Jestem nauczycielem akademicki Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu i prowadzę zajęcia z następujących przedmiotów:

  - Fizjoterapia Kliniczna w Chorobach Reumatycznych
  - Diagnostyka Funkcjonalna i Programowanie Rehabilitacji w Chorobach Reumatycznych
  - Choroba Zwyrodnieniowa Narządu Ruchu

  Ponadto prowadzę zajęcia dla studentów anglojęzycznych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w ramach przedmiotu Cliniacal Bases in Internal Medicine oraz studentów Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu z przedmiotu Fizjoterapia Kliniczna w Chorobach Reumatycznych.
  W ramach współpracy z NZOZ Klinika Promienista w Poznaniu pomagam wrócić do pełnej sprawności pacjentom przebywającym na Oddziale Ortopedii oraz korzystajacym z usług Gabinetu Terapii Manualnej i Rehabilitacji.

  Pod swoją opieką mam również zawodniczki II ligowego klubu piłki ręcznej KS AP Poznań. Oprócz leczenia stanów doraźnych dbam o ich odpowiednie przygotowanie motoryczne.

  Podczas pracy z pacjentem wykorzystuję takie metody terapeutyczne jak: Kaltenborn-Evjenth Orthopaedic Manual Therapy, Maitland Concept, Medical Training Therapy, Neurodynamics Mobilization, Kinesiology Taping

  Moje wykształcenie
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Na co dzień w mojej pracy zajmuję się pacjentami z dolegliwościami bólowymi, stanami pourazowymi oraz stanami przed- i pooperacyjnymi. Z każdą z tych grup pacjentów postępuję w sposób indywidualny, dostosowując się do potrzeb i specyfiki danego pacjenta.

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Inne
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (1)

  Korzystam z umiejętności tego człowieka kolejny rok. Praca kierowcy połączona z aktywnością biegową sprzyja rozwojowi dysfunkcji narządów ruchu. Nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania bez nadzoru ze strony Pana Marcina. Wrażliwość, wysokie kwalifikacje, trafna diagnoza, rzeczowość, jednym słowem -profesjonalizm.

  bardzo polecam

  Robert Bąk,
  2015-07-20 06:53:02

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×