Gabinet:
ManualMED

08-110 Siedlce, woj. mazowieckie

 • O nas

  Nasze usługi oferujemy pacjentom już od 2004 roku. Przez lata poszerzaliśmy i nadal poszerzamy nasz warsztat pracy uczestnicząc w wielu polskich oraz zagranicznych kursach specjalistycznych z dziedziny rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej, medycyny manualnej oraz masażu. Pozwoliło nam to uzyskać odpowiednią wiedzę i doświadczenie w leczeniu wielu dysfunkcji narządu ruchu. Dzięki temu zaskarbiliśmy sobie wdzięczność zadowolonych klientów, która motywuje nas w codziennej pracy. Zawsze szukamy przyczyny dolegliwości, nie leczymy samych objawów! Przykładamy ogromną wagę do szczegółowej diagnostyki funkcjonalnej i proponujemy najkorzystniejsze sposoby leczenia. Działamy tak, jak my byśmy chcieli być potraktowani będąc na miejscu naszego pacjenta!
  Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu Naszych koleżanek i kolegów po fachu kursami specjalistycznymi z zakresu rehabilitacji postanowiliśmy rozszerzyć zakres oferowanych przez nas usług o organizację szkoleń dla fizjoterapeutów/ lekarzy/ masażystów/ terapeutów integracji sensorycznej/ psychologów/ logopedów/ pedagogów na terenie miasta Siedlce. Wszystkich zainteresowanych wzbogaceniem własnych metod pracy z pacjentem zapraszamy do zakładki Kursy/Szkolenia.

 • Lokalizacja i kontakt

  Mobilny gabinet fizjoterapii
  http://
 • Oferta

  Oferta

  REHABILITACJA
  CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

  WADY POSTAWY – ZABURZENIA STATYKI CIAŁA DZIECKA -DIAGNOSTYKA I TERAPIA
  KOREKCJA ASYMETRYCZNEGO USTAWIENIA MIEDNICY DZIECKA ORAZ WYRÓWNANIE DŁUGOŚCI KOŃCZYN
  WADY STÓP U DZIECI – DIAGNOSTYKA, TERAPIA ORAZ POMOC W INDYWIDUALNYM DOBORZE WKŁADKI ORTOPEDYCZNEJ
  PRZEWLEKŁY I OSTRY BÓL KRĘGOSŁUPA POCHODZENIA DYSKOWEGO LUB MIĘŚNIOWEGO
  ZABLOKOWANIA STAWÓW KRĘGOSŁUPA I MIEDNICY
  REHABILITACJA PO ZŁAMANIACH, ZWICHNIĘCIACH, SKRĘCENIACH
  REHABILITACJA PACJENTÓW PO UDARZE MÓZGU ORAZ PO URAZIE RDZENIA KRĘGOWEGO

 • Dziedziny fizjoterapii

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×