Fizjoterapeuta:
Małgorzata Chrzan
magister fizjoterapii

50-015 Wrocław, woj. dolnośląskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śl. we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia.
  W 2015 roku ukończyłam dodatkowo studia podyplomowe na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia w pediatrii.

  Uczestniczyłam w wielu warsztatach i kursach o tematyce pediatrycznej i w dalszym ciągu poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.
  Jestem autorką kilku prac naukowych. Dwie z nich zostały przedstawione na Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „Majówka Młodej Fizjoterapii” we Wrocławiu. Natomiast praca pt.” Skuteczność metody kinesiology taping'u u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych” została opublikowana w czasopiśmie AlterEgo Seniora.

  Jako certyfikowana terapeutka koncepcji PNF wykorzystuje tę metodę w pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi.
  Pracuję głównie z małymi pacjentami. Zdobyte doświadczenie pozwala mi na pracę z dziećmi z różnymi jednostkami chorobowymi takimi jak: mózgowe porażenie dziecięce, choroby genetyczne (zespół Downa), czy zespoły nerwowo-mięśniowe (dystrofia mięśniowa, rdzeniowy zanik mięśni).
  Obecnie zajmuję się dziećmi z opóźnieniem rozwoju motorycznego, z dysfunkcjami neuromotorycznymi, jak również z asymetrią ułożeniową.
  Jako jedna z nielicznych posiadam kwalifikacje do pracy z dziećmi nowoczesnym systemem rehabilitacyjnym firmy Krabat (system rehabilitacji i usprawniania dzieci i młodzieży Krabat został doceniony i wyróżniony Złotym Medalem Targów Rehabilitacji w Łodzi w roku 2014). Umożliwia mi to prowadzenie wszechstronnego i bogatego programu rehabilitacyjnego.
  Wykorzystuję również metodę Kinesiology Taping'u, która jest doskonałym uzupełnieniem innych metod rehabilitacyjnych oraz pomaga w walce z bólem, urazami i obrzękami.
  Umiejętność prowadzenia gimnastyki korekcyjnej poprzez zastosowanie starannie dobranych ćwiczeń pozwala mi na prowadzenie skutecznego programu redukującego wady postawy u dzieci i młodzieży.

  Moje wykształcenie
  Moje publikacje i wystąpienia
 • Lokalizacja i kontakt

 • Oferta

  Oferta

  * Neurorozwojowa diagnostyka i terapia niemowląt i dzieci oparta na elementach koncepcji NDT - Bobath
  * Kinesiology Taping
  * Terapia wg koncepcji PNF
  * Masaż Shantala niemowląt i dzieci
  * Wspomaganie rozwoju dzieci wg Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
  * Rehabilitacja dzieci z uszkodzeniem CUN przy pomocy wielofunkcyjnego systemu Krabat
  * Rehabilitacja i pionizacja dzieci z uszkodzeniem CUN w wodzie przy pomocy specjalistycznego urządzenia - Krabat Pirat

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w pediatrii
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (4)

  Wspaniałe nastawienie do dzieci! Atmosfera zabawy towarzyszy w pełni profesjonalnemu podejściu do ćwiczeń. Cenne uwagi i porady do zrealizowania w domu. Bardzo polecam!

  bardzo polecam

  Marta Sroka,
  2015-11-08 20:08:35

  Profesjonalistka, rzetelna, posiada świetne kwalifikavje, uwielbia dzieci i pracę z nimi, zawsze służy radą i pomocą.

  bardzo polecam

  Joanna,
  2015-07-09 11:18:16

  Pani Małgosia przez pół roku masowała moją córeczkę. Mała bardzo lubiła te cotygodniowe spotkania. Pani Małgosia jest ciepłą i radosna osobą, o bardzo pozytywnym stosunku do Dzieci i Życia. Malutka chętnie z Nią współpracowała (choć miała niecałe cztery miesiące, gdy zaczęłyśmy :)). Pani Małgosia jest pasjonatką - kształci się i chętnie poznaje różne punkty widzenia, słucha zarówno Rodziców, jak i (a może przede wszystkim) Dzieci :). Bardzo polecam.

  bardzo polecam

  Dagmara Martyniak,
  2015-06-17 20:35:12

  Teraputka z ogromą wiedzą. Młoda, ambitna, widać,że praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość i satysfakcję. Fizjoterapeutka z powołania. Każdemu polecam Panią Małgosię. Wszystko oceni, dokładnie omówi problem i poda szczegółowe wskazówki. I co najważniejsze jej sposób pracy z dzieckiem sprawia, że dziecko czuje się komfortowo, spokojnie i podczas terapii nie płacze. Szczerze polecam!

  bardzo polecam

  Teresa ,
  2015-05-08 11:43:23

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×