Fizjoterapeuta:
Maja Kanecka
magister fizjoterapii

53-332 Wrocław, woj. dolnośląskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Pracuję z osobami dorosłymi.
  Zajmuję się głównie rehabilitacją w schorzeniach ortopedycznych: rwą kulszową, bólami kręgosłupa, długotrwałymi przeciążeniami, kontuzjami, stanami po zabiegach chirurgicznych; a także fizjoterapią kobiecą w obrębie dna miednicy, pracą z kobietami w ciąży i po porodzie.

  Prowadzę fizjoterapię w leczeniu chorób typowych dla wieku późnego, np. zwyrodnień stawów, stanów po zabiegach endoprotezoplastyki, schorzeń neurologicznych jak udar, Parkinson; ogólnego osłabienia aparatu ruchu.

  Jestem absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję techniki tkanek miękkich – w tym punkty spustowe, terapię powięziową oraz masaż; terapię manualną, metodę Kinesiotaping-u oraz elementy koncepcji PNF-u i McKenzie-go. Z kobietami w terapii uroginekologicznej dna miednicy opieram się na Metodzie Koszli. Przykładam też dużą wagę do ćwiczeń leczniczych, w szczególności do rozciągania mięśni i ćwiczeń stabilizujących stawy.


  Współtwórczyni placówki FizjoHome Wrocław.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
  http://
  Wizyty domowe
  http://
 • Gabinety

 • Oferta

  Oferta

  Terapia manualna
  Kinezyterapia - leczenie ruchem, ćwiczeniami
  Fizjoterapia dla kobiet - dno miednicy
  Masaże - leczniczy, relaksacyjny, sportowy
  Kinesiology taping - plastry
  Fizykoterapia - prądy TENS, ultradźwięki

  Rehabilitacja:
  - bóle kręgosłupa
  - dyskopatie
  - rwa kulszowa
  - rwa ramienna
  - zwyrodnienia stawów
  - zespół bolesnego barku
  - łokieć tenisisty, golfisty
  - po urazach, złamaniach
  - zespoły przeciążeniowe
  - naderwania mięśni
  - fizjoterapia kobieca: podczas ciąży i po porodzie
  - nietrzymanie moczu
  - obniżenie narządu rodnego
  - dyspareunia
  - rozstęp mięśni prostych brzucha
  - po udarze

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Pierwsza wizyta: Umów się na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie. Ubierz wygodny i niekrępujący ruchów strój. Przygotuj dokumentację medyczną zawierającą historię choroby, wyniki badań. W ustalonym dniu będziemy czekać na Ciebie w gabinecie lub gdy zamówisz rehabilitację z dojazdem, odwiedzimy Cię w domu. Podczas wizyty przeprowadzimy wywiad i badanie fizjoterapeutyczne. Wspólnie ustalimy cele terapeutyczne. Przeprowadzimy pierwsze postępowanie terapeutyczne.

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  Uwagi:
  • Uwaga! Rehabilitacja z dojazdem!
  • Do zamieszczonych poniżej należy doliczyć kwotę dojazdu. By ją poznać prosimy zapoznać się z mapką:
  • http://fizjohome.wroclaw.pl/strefy-dojazdu/
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w onkologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
  • Inne
 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (5)

  Pełen profesjonalizm, zaangażowania i bardzo pozytywna energia. Ćwiczenia dobiera indywidualnie, w zależności od dyspozycji dnia pacjenta oraz postępów. Potrafi również zmotywować w chwilach zwątpienia, jest cierpliwą i bardzo ciepłą osobą. Bardzo mi pomogła po złamaniu nogi i teraz biegam w moich ulubionych szpilkach:) Dzięki Maju:) BARDZO POLECAM!

  bardzo polecam

  Ania Z.,
  2016-01-25 10:39:48

  Maja jest świetną terapeutką :) Zajęcia z nią nigdy nie są rutynowe, Maja dobiera ćwiczenia odpowiadające danemu problemowi, poziomowi sprawności i ogólnemu stanowi zdrowia w dany dzień. Nigdy nie idzie na łatwiznę, ćwiczenia są ciągle zmieniane tak aby stanowiły wyzwanie dla pacjenta i prowadziły do większej sprawności. Stale obserwuje ćwiczącego i pilnuje formy, często też sama wykonuje ćwiczenie pomagając tym samym zachować rytm i odpowiednią postawę.

  bardzo polecam

  Łukasz M.,
  2015-12-28 16:38:50

  Cudowna, bardzo pozytywna osoba z fachową wiedzą. Pani Maja pomogła mi bardzo z bólem dolnego odcinka kręgosłupa z którym borykałm się po urodzeniu syna. Ból ustąpił już po trzech tygodniach, a po 10 spotkaniach zakonczyłam terapie. Gorąco polecam, na prawdę z bólem da się wygrać:)

  bardzo polecam

  Ania M,
  2015-12-07 21:56:36

  Bardzo polecam Panią Maję. Jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Jej podejście do pacjenta jest bardzo pozytywne. Indywidualnie traktuje każdy przypadek. Bardzo pomogła mi przejść przez trudny dla mnie okres po urazie kolana. Zestaw ćwiczeń był ciekawy i modyfikowany w miarę mojego wzrostu sprawności. Jej pozytywne podejście i cierpliwość sprawiały, że czułem się bardziej zmotywowany do ćwiczeń. Po profesjonalnie przeprowadzonej przez Panią Maję rehabilitacji znów mogę uprawiać ulubione sporty. Dziękuję Pani Maju :)

  bardzo polecam

  Irek R,
  2015-12-04 12:52:18

  Pani Maja Kanecka już drugi rok ćwiczy z moimi dziećmi – córką (15 lat, skolioza) i synem (12 lat – wada postawy). Oboje z mężem bardzo się cieszymy, że do niej trafiliśmy, ponieważ jest to osoba doskonale przygotowana, posiadająca wiedzę specjalistyczną i doświadczenie, a przy tym autentycznie zaangażowana w to, co robi. Jej dobór ćwiczeń nie jest przypadkowy – przygotowuje każdemu dziecku osobne zestawy, które często modyfikuje według tego, co jest w danym czasie do zrobienia oraz w celu urozmaicenia ćwiczeń. W czasie pracy nie „oszczędza się”, tylko pokazuje dokładnie sposób wykonania ćwiczenia na swoim przykładzie. Ma świetne podejście do dzieci – potrafi zachęcić nastolatki do rzetelnej pracy (a wiemy, że nie jest to łatwy „materiał” ;) Miła atmosfera pracy, optymizm oraz wiara w powodzenie terapii to kolejne zalety pani Mai. Gorąco polecam tę terapeutkę :)

  bardzo polecam

  Małgorzata B.,
  2015-12-04 00:28:01

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×