Fizjoterapeuta:
Magda Orłowska
magister fizjoterapii

92-602 Łódź, woj. łódzkie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Od dnia 25.07 gabinet chwilowo zamknięty. Zspraszam od 3.08.

  Moje wykształcenie
  Moje publikacje i wystąpienia
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Oferuję Państwu spotkania terapeutyczne zarówno w 2 moich siedzibach (Łanowa 30 i Piotrkowska 60) jak i u Państwa w domu. Spotkania trwają między 45 a 60 min, a ich najbardziej skuteczne częstotliwość uzależniona jest od stanu pacjenta, który omawiany jest na pierwszej wizycie diagnostycznej.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Pierwsza wizyta składa się z dokładnego wywiadu, diagnostyki problemu oraz omówienia proponowanych terapii, ich celu i spodziewanych efektów. Trwa do 60 min i może się odbyć w jednej z siedzib lub u Państwa w domu. Warto żebyście Państwo na pierwszej wizycie mieli całą dokumentacje medyczną jaką posiadacie, gdyż ułatwi to postawienie diagnozy i wspólne wyznaczenie celów terapeutycznych.

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w położnictwie
  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w kosmetologii/medycynie estetycznej
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w onkologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w stomatologii/ortodoncji
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Ocena i komentarze (9)

  Pani Magda jest bardzo godna polecenia. Leczy nie tylko fizycznie (śmiało napisze tzw przysłowie "RĘCE KTÓRE LECZĄ'')- Daje nadzieje,podnosi na duchu. Można na Panią liczyć w każdej sytuacji i o każdej porze.Tak szczerze - wyciągnęła mnie z bagna - naprostowała - otworzyła oczy- pokazała nowe możliwości. Pani Magdo bardzo dziękuję za nowe życie. Czajkowska Sylwia z rodziną

  bardzo polecam

  Syska,
  2016-02-23 13:37:00

  W moim przypadku P. Magda pomogła mi z bólem łydki. Ortopeda przepisał mi nieskuteczne naświetlania, które wcale nie poprawiły sytuacji. Diagnoza też nie była do końca dobra. Postanowiłem udać się do P. Magdy na masaz. Na pierwszej wizycie P. Magda po wstępnych oględzinach łydki trafnie zdiagnozowała co jest źródłem bólu i zastosowała odpowiedni masaż łydki. Już po pierwszym masażu ból ustąpił znacząco i mogłem wrócić do uprawiania siatkówki. Po drugiej wizycie po bólu łydki nie było już śladu. Poza fachową pomocą dostałem również fachowe porady jak w przyszłości zapobiec podobnym przypadkom, jak się rozciągac i kiedy. Od tamtego czasu nie mam już wcale problemów z łydką i co najważniejsze ból nie powrócił. Gdy w przyszłości będę miał jakieś inne problemy/urazy nie będę się wahał do kogo udać się w pierwszej kolejności!

  bardzo polecam

  Piotr G. ,
  2015-12-21 18:44:07

  Magda jest rewelacyjna! Ból pleców nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie, chodzenie i siedzenie (praca przy komputerze) były bardzo bolesne. Już pierwsze spotkanie bardzo mi pomogło - zabieg praktycznie wyeliminował bolesność + dowiedziałem się czemu tak się stało i co mam robić, żeby mi to nie wracało. Co tu dużo mówić - jestem mega zadowolony!

  bardzo polecam

  Witek K.,
  2015-12-16 11:15:54

  Magda to bardzo zdolna fizjoterapeutka, potrafi pomóc i wyjaśnić co było nie tak i gdzie się dalej kierować ;)

  bardzo polecam

  Marcin,
  2015-12-11 13:30:23

  Na Panią Magdę trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Jest bardzo dokładna i przy tym ma szeroką wiedzę medyczną. Nie znalazłam nigdzie lepszego specjalisty dlatego przyjeżdżam do niej z Warszawy.

  bardzo polecam

  Katarzyna K.,
  2015-12-09 18:55:48

  Bardzo dobry fachowiec,miła,serdeczna,zawsze uśmiechnięta.Bardzo szanuje chorego i robi wszystko by go usprawnić.Mnie bardzo pani Magda pomogła.Polecam z całego serca.

  bardzo polecam

  lonia.w,
  2015-12-02 18:30:00

  Wspaniały specjalista,wspaniała wiedza! Polecam każdemu!

  bardzo polecam

  Michał K.,
  2015-11-28 21:19:01

  Magda to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Nie raz wyprowadziła moje ciało z krytycznych stanów. Jako sportowiec potrzebuję być pod okiem osoby, która pomoże mi w szybkim czasie zregenerować ciało- Magda jest w tym świetna. Jestem bardzo zadowolona z tego, że mogę być pod opieką tak dobrej fizjoterapeutki :)

  bardzo polecam

  Iwona,
  2015-11-26 11:24:54

  Super. POLECAM. Pani Magda zna się na tym co robi, pomocna, a przy tym bardzo miła i ciepła osoba. Pozdrawiam

  bardzo polecam

  Agnieszka ,
  2015-11-26 07:47:06

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×