Fizjoterapeuta:
Maciej Tomaszewski
magister fizjoterapii

05-402 Otwock, woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem magistrem fizjoterapii, obecnie w trakcie studiów doktoranckich. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Poza prywatną praktyką jestem również wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Almamer w Warszawie na kierunku Fizjoterapia.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, pracując w Oddziale Ortopedii (2008-2013r.), gdzie byłem odpowiedzialny za:

  kompleksową, wieloprofilową rehabilitację pacjentów z dysfunkcją narządu ruchu po urazach oraz chorych ze schorzeniami kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi stawów;
  rehabilitację przed- i pooperacyjną;
  postępowanie usprawniające (w tym wieloetapowe);
  leczenie pomocnicze choroby zasadniczej, leczenie schorzeń towarzyszących;
  kontrolę odległego wyniku leczenia, ocenę funkcjonalną leczenia.

  Od września 2013 roku prowadzę prywatną praktykę fizjoterapeutyczną. Swój rozwój naukowy realizuje poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowo-szkoleniowych o tematyce ortopedycznej.

  Moje publikacje i wystąpienia
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Gabinety

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w sporcie
 • Ocena i komentarze (2)

  Po urazie barku szukałem pomocy u wielu specjalistów- niestety część z nich nie była w stanie pomóc, a część- niestety nawet pogarszała sytuację. Dopiero po wizycie u p. Macieja zaczęły być widoczne efekty- zakres ruchu powoli ulegał poprawie, dolegliwości bólowe ustąpiły natychmiast. Dostałem szczegółowy instruktaż co mam robić w domu, a co jest zabronione. Teraz w końcu mogę powoli wracać do sportu.

  bardzo polecam

  mgebski123,
  2018-05-06 12:57:55

  Serdecznie polecam p.Macieja. To profesjonalista w każdym calu. Wizyta poprzedzona szczegółowym wywiadem, oceną badań obrazowych, badaniem a następne nakreśleniem planu działania. Efekt- 100% skuteczności, moje kolano jest jak nowe i znowu mogę biegać.

  bardzo polecam

  Aga W,
  2018-04-16 19:16:04

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×