Fizjoterapeuta:
Maciej Koktysz
magister fizjoterapii

01-862 Warszawa, woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem magistrem fizjoterapii z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Specjalizuje się przede wszystkim w fizjoterapii ortopedycznej i onkologicznej. W mojej pracy kładę duży nacisk na holistyczne podejście do pacjenta. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny. Interesuję się również sportem i dietetyką. Jestem propagatorem zdrowego stylu życia. Wolne chwile lubię wypełniać sportowymi aktywnościami.
  W roku 2014 ukończyłem studia z tytułem magistra na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Odbywałem praktyki zawodowe w takich miejscach jak :
  - Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego przy ul. Wrocławskiej
  - Centrum Rehabilitacji Sportowej
  - Carolina Medical Center
  - Szpital Bródnowski
  - Szpital Bielański
  W pracy z pacjentami wykorzystuje techniki tkanek miękkich, pochodzących z metody FDM ( I i II moduł ), techniki z masażu głębokiego oraz drenaż limfatyczny. Jeśli chodzi o kinezyterapię pacjentów, korzystam z warsztatu metody Kinetic Control oraz Treningu Funkcjonalnego.
  Obecnie jestem fizjoterapeutą w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha, a także w Warszawskim Stowarzyszeniu Amazonek na Bielanach.

 • Lokalizacja i kontakt

  Wizyty domowe
 • Oferta

  Oferta

  Konsultacja i terapia indywidualna w domu pacjenta.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  W trakcie pierwszej wizyty wykonuję wywiad z pacjentem, przeprowadzam badanie dla potrzeb fizjoterapii, odczytuję diagnostykę oraz przedstawiam wstępny program rehabilitacji w porozumieniu z pacjentem.

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w onkologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Inne
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Ocena i komentarze (4)

  Zgłosiłem się do Maćka po rekonstrukcji ACL. Już od pierwszej wizyty motywował mnie do działania a jednocześnie pilnował, abym nie przesadził z ćwiczeniami. Z tygodnia na tydzień obserwowałem i obserwuję nadal postępy, które dają mi siłę, aby dalej kontynuować rehabilitację. Mogę śmiało polecić Maćka jako kompetentnego, rzetelnego a przede wszystkim znającego się na swoim fachu fizjoterapeutę.

  bardzo polecam

  Marek Sz.,
  2017-10-20 12:16:56

  Do Pana Macieja zgłosiłem się z problem przeciążeniowym prawej nogi po bieganiu. Pan Maciej pomógł mi dojść do siebie i pokazał jak lepiej się rozciągać i przygotować do wysiłku. Polecam serdecznie.

  bardzo polecam

  Kamil W.,
  2016-11-17 16:12:03

  Miło, profesjonalnie i skutecznie. Pan Maciej nie raz ratował mnie i moją rodzinę w kryzysowych sytuacjach i uruchamiał nas, kiedy nie mogliśmy się ruszyć. Rehabilitował moje kolana i masował kręgosłup. Rehabilitował moje kolana i masował kręgosłup. Polecam!

  bardzo polecam

  Barburia,
  2016-11-01 18:40:05

  Do Pana Macieja trafiliśmy dzięki rekomendacji innego fizjoterapeuty. W zeszłym roku mój ojciec (85 l.) wrócił do domu po 4-ro miesięcznej hospitalizacji w stanie b. złym. Nie potrafił nawet przekręcić się samodzielnie w pozycji leżącej na bok, nie mówiąc już o siadaniu czy wstawaniu. Pan Maciej podjął się rehabilitacji Taty i po kilku miesiącach efekt przerósł nasze oczekiwania - pacjent samodzielnie mógł chodzić nawet po schodach. Pan Maciej okazał się bardzo cierpliwym, sympatycznym i przede wszystkim fachowym rehabilitantem. Miał bardzo dobry kontakt z pacjentem, zawsze umiał dostosowywać ćwiczenia do jego aktualnego stanu fizycznego i (co ważne) psychicznego . Nie ograniczył się do wizyt domowych - pod koniec terapii zajęcia prowadził także na siłowni plenerowej - by Jego podopieczny mógł z niej bezpiecznie korzystać podczas spacerów z opiekunem. Oboje z Tatą jesteśmy za to b. wdzięczni p. Maciejowi i gorąco polecamy jego usługi terapeutyczne. Jolanta i Marian Wasztyn

  bardzo polecam

  JolaWC,
  2016-10-21 16:16:23

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×