Fizjoterapeuta:
Łukasz Ulma
magister fizjoterapii

50-236 Wrocław-Śródmieście, woj. dolnośląskie

 • O mnie

  Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Fizjoterapii dra Andrzeja
  Czamary we Wrocławiu, a także Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

  Moje doświadczenie zawodowe rozpocząłem już podczas studiów około 10 lat temu jako wolontariusz w placówce leczącej dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i jako masażysta w klubie Active Fitness.

  Corocznie jestem również wolontariuszem na Wrocławskim Maratonie, jako osoba koordynująca punkt medyczny.

  Prowadziłem pierwsze w Polsce pilotażowe badania dotyczące wpływu treningów nordic walking w rehabilitacji osób z niewydolnością serca , organizowane przez 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu wspólnie z Akademią Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

  Jako trener nordic walking prowadziłem treningi grupowe i indywidualne w Szkole nordic walking” acteam” w klubie seniora Ołtaszyn we Wrocławiu.
  Pracuję z osobami po kontuzjach, operacjach i wypadkach w Centrum Treningowo - Dietetycznym Evolution, współpracując z najlepszymi lekarzami, lekarzem gastrologiem oraz trenerami personalnym tak, aby moi Pacjenci wracali jak najszybciej do zdrowia. Prowadzę również zajęcia z metod specjalnych w fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu, oraz szkolenia dla terapeutów i lekarzy w całej Polsce z terapii manualnej oraz kinesiotapingu. Fizjoterapia to moja pasja dlatego cały czas się dokształcam i jestem na bieżąco z nowymi trendami uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

 • Lokalizacja i kontakt

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w stomatologii/ortodoncji
  • Fizjoterapia w sporcie
 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×