Fizjoterapeuta:
Łukasz Stonsiek
licencjonowany fizjoterapeuta

Wrocław, woj. dolnośląskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Lic. Łukasz Stonsiek

  Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą z kilkuletnim doświadczeniem w pracy metodami mięśniowo-powięziowymi.
  Swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie masaży nabywam od 2009 roku, rozpoczynając kierunek TECHNIK MASAŻYSTA. W 2012roku uzyskałem tytuł INSTRUKTORA ODNOWY BIOLOGICZNEJ i BIOMASAŻYSTY.
  W latach 2013-2016 realizowałem program studiów I stopnia Fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu zdobywając stypendium dla najlepszych studentów za rok akademicki 2015-2016. Obecnie prowadzę badania stabilograficzne pod pracę badawczą magisterską.
  Stale uczestniczę w wielu kursach, warsztatach i konferencjach, aby zwiększyć swoje umiejętności i poszerzyć posiadaną wiedzę.

  Od 2015 roku rozpocząłem poszerzać swoją wiedzę specjalistycznymi kursami Anatomy Trains oraz Fascial Release for Structural Balance, dążąc do ukończenia wszystkich modułów i zdobycia tytułu TERAPEUTY INTEGRACJI STRUKTURALNEJ.
  Kursy te przedstawiają koncepcję KMI (Kinesis Miofascial Integration) stworzoną przez Thomasa Myersa. Specjalistyczne techniki mięśniowo-powięziowe KMI oraz koncepcja Anatomy Trains przedstawiają połączenia strukturalne tkanek i integracje funkcjonalną całego ciała, dzięki czemu pracuję holistycznie , dążąc do zbalansowania wszystkich asymetrii, wyzbycia się pierwotnych patologii organizmu oraz wprowadzając reedukację ruchową, która uchroni pacjenta przed wczesnym powrotem objawów.

  Swoją profesjonalną pracę terapeutyczną uzupełniam wykorzystując terapię manualną FASCIAL DISTORSION MODEL wg Typaldosa, strukturalną osteopatię i łagodną chiropraktykę wg DR. ACKERMANNA oraz KINESIOLOGY TAPING i techniki uwalniania mięśniowo-powięziowych PUNKTÓW SPUSTOWYCH.

  Aktualnie pracuję w gabinecie MoMa Masaż i z pacjentami komercyjnymi

  Moje wykształcenie
  Członek Towarzystwa:
 • Lokalizacja i kontakt

  Wizyty domowe
 • Gabinety

 • Oferta

  Oferta

  Kompleksowa rehabilitacja z dojazdem do domu (60min). Wykonywana jest jak nazwa wskazuje kompleksowo, holistycznie i funkcjonalnie. Składa się z wywiadu, diagnostyki i terapii złożonej z najskuteczniejszych metod jakimi są: masaż, ćwiczenia, terapia manualna na tkankach miękkich, osteopatia strukturalna czy łagodna chiropraktyka. Rehabilitację wspomagają również specjalistyczne metody FDM, Kinesiology Taping, TrP i Integracja Strukturalna prowadzona zgodnie z koncepcją Anatomy Trains. Metody dobierane są pod wynik diagnozy i zapotrzebowania pacjenta.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Prowadzone kompleksowo na pierwszej wizycie. Złożone z wywiadu, pomiarów, testów, badań palpacyjnych, wzrokowych i specjalistycznych metod badawczych. Przeważnie po każdym zabiegu wykonanie ponownie w celu wystawienia opinii pozabiegowej.

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  Uwagi:
  • - Każda kolejna aplikacja Kinesiology Taping wynosi 20zł
  • - Kompleksowa rehabilitacja w postaci pojedynczego zabiegu bądź wykupionego karnetu to zabieg 60min z dojazdem do domu.
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Inne
 • Ocena i komentarze (2)

  Pan Łukasz jest przemiłą osobą i zdecydowanie jest godny polecenia. Efekty zabiegów są wyraźnie odczuwalne. Pan Łukasz ma szeroką wiedzę, którą przekazuje podczas zabiegu, dzięki czemu można też dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ciele.

  bardzo polecam

  Jadwiga,
  2019-06-29 14:06:40

  Pan Lukasz jest profesjonalnym fizjoterapeuta. Pomogl uporac sie z bolem barku i biodra, ktory dokuczal od kilku miesiecy utrudniajac codzienne funkcjonowanie. Zabiegi byly zroznicowane, dostosowane od dyspozycji danego dnia badz zglaszanego problemu. Pan Lukasz posiada duza wiedze teoretyczna i praktyczna , ktora przekazuje podczas wizyt. Same zabiegi nie nalezaly do najlzejszych, ale byly skuteczne, a to bylo najwazniejsze. Szczerze polecam Pana Lukasza.

  bardzo polecam

  Maria,
  2017-06-06 19:15:04

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×