Fizjoterapeuta:
Łukasz Porębski
magister fizjoterapii

30-337 Kraków, woj. małopolskie

Średnia: 5.0

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w położnictwie
  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w kosmetologii/medycynie estetycznej
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
 • Ocena i komentarze (38)

  Pana Łukasza mogę polecić z czystym sumieniem. Tak profesjonalnego i pełnego zaangażowania fizjoterapeuty nigdy wcześniej nie spotkałam. Posiada ogromną wiedzę,doświadczenie i duże pokłady cierpliwości. Stara się pomóc dostosowując formę terapii indywidualnie dla każdego ale wspiera również psychicznie w chwilach słabości. Rezultaty terapii widoczne są wraz z każdym kolejnym spotkaniem. Nie mam wątpliwości że lepiej trafić nie mogłam.

  bardzo polecam

  Małgorzata ,
  2019-07-16 21:45:51

  Zgłosiłem się do Pana Łukasza na 10 zabiegów rehabilitacyjnych. Zabiegi przebiegały bardzo sprawnie, w świetnej atmosferze. Szczerze polecam!

  bardzo polecam

  Mateusz,
  2019-07-08 16:14:10

  Jestem pacjentka Pana Łukasza od ponad pol roku. Miałam do czynienia z różnymi rehabilitantami, i nie można Pana Łukasza porównać z nikim. Pan Łukasz jest nie tylko bardzo dobrym fizjoterapeuta, świetnym w swojej dziedzinie, ale również świetnym diagnostom w trudnych i bardzo różnych przypadkach. Jego leczenie nie tylko pomaga, ale przede wszystkim odciąga w czasie nieuchronne jakim są operacje. Oprócz zaangażowania w prace Pan Łukasz jest tez człowiekiem, który umie słuchać a ponad to pomaga jak tylko potrafi. Życzę wszystkim aby mogli spotkać na swojej drodze do zdrowia równie wspaniałych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy do tego nie zapominają o czynniku ludzkim w swojej pracy.

  bardzo polecam

  Aldii,
  2018-09-29 20:39:56

  Pana Łukasza znam bardzo długo.Jako osoba przewlekle chora mieliśmy okazję często się widywać.Dopiero jednak teraz nasz kontakt stał się bardziej bezpośredni.Korzystam z pomocy pana Łukasza przy usprawnieniu stawu skokowego po usztywnieniu w związku ze złamaniem kości śródstopia.Jestem bardzo trudnym przypadkiem z powodu istniejącej choroby podstawowej.Pan Łukasz z ogromnym poświęceniem i cierpliwością doprowadził mój staw skokowy już w tej chwili do bardzo dobrej sprawności.To prawdziwy profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym a przy tym wspaniały człowiek zawsze uśmiechnięty i życzliwy.Polecam pana Łukasza wszystkim którzy potrzebują pomocy i ulgi w cierpieniu bo z nim to się na pewno uda! .

  bardzo polecam

  Agata,
  2018-09-23 12:51:12

  Zgłosiłem się do Pana Łukasza po złamaniu prawej ręki w nadgarstku kośći promieniowej. Rehabilitacja przebiegała szybko sprawnie i profesjonalnie z każdym zabiegiem odczuwałem dużą poprawę. Chodziłem na rehabilitację 2 raz w tygodniu przez 2 miesiące i jest bardzo bardzo zadowolony z efektów zabiegów mogę z czystym sumieniem Polecić Pana Łukasza. Ręką wróciła do pełnej sprawności dziękuję . Jeśli ktoś szuka dobrego fizjoterapeuty to jest nim Pan Łukasz. POLECAM W 100%

  bardzo polecam

  Piotr Ł.,
  2018-04-26 20:34:51

  Gorąco polecam współpracę z Panem Łukaszem. To świetny specjalista z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem zawodowym. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i rzeczowo. Pracuje z pasją i chęcią pomocy. Dziękuję serdecznie!

  bardzo polecam

  Justyna M.,
  2018-03-11 09:15:48

  Serdecznie polecam Pana Łukasza. Uśmiechnięty, sympatyczny, życzliwy. Wspierający człowieka w jego bólu i problemie, a przede wszystkim doświadczony, kompetentny i profesjonalny!!! Zaproponowana seria zabiegów "postawiła mnie na nogi", bardzo dziękuję. POLECAM!!!

  bardzo polecam

  Katarzyna,
  2018-01-30 11:02:50

  Serdecznie polecam rehabilitacje u Pana Lukasza, ktory swoim zaangazowaniem i skutecznym doborem cwiczen oraz zabiegow, pomaga powrocic do lepszej sprawnosci. Pelen profesjonalizm w przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Naprawde warto! Malgorzata

  bardzo polecam

  Małgorzata,
  2017-10-20 08:42:46

  Świetny specjalista,uśmiechnięty,z ogromną kulturą osobistą i empatią dla cierpiącego pacjenta.Guz na pięcie już nie wymaga operacji,zmniejszył się dzięki prawidłowo dobranym zabiegom.Dalej będę pacjentką Pana Łukasza i każdemu serdecznie Go polecam.

  bardzo polecam

  L.ucyna,
  2017-09-24 15:46:20

  Polecam Pana Łukasza! Co prawda wyciska ze mnie siódme poty podczas ćwiczeń, ale widać sporą poprawę. Fizjoterapeuta z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta.

  bardzo polecam

  Czarek,
  2017-07-03 10:01:15

  Zdecydowanie polecam pana Łukasza! Jest kompetentny, doświadczony, szuka skutecznie sposobów na wyeliminowanie problemu Pacjenta, który się do niego zgłasza szukając pomocy. Przy tym jest serdeczny, życzliwy, poświęca w gabinecie tyle czasu ile wymaga tego potrzeba. Będę zgłaszać się do Niego z każdym problemem zdrowotno - ruchowym. Polecam serdecznie!

  bardzo polecam

  Marta ,
  2017-04-30 20:22:46

  Panie magistrze Łukaszu ! Bardzo dziękuję za rehabilitację kręgosłupa. Bardzo mi to pomaga i napewno wrócę na następne 10 zabiegów. Cenię sobie Pana podejście do pacjenta, dużą wiedzę i ważne porady. Obecnie w czasie zabiegó rehabilitacyjnych kolana jest moja córka na ulicy MItkowskiego u Pana. Widze , że Pan Łukasz pomaga wielu Pacjentom Dziękuję

  bardzo polecam

  Ewa H.,
  2017-04-25 23:24:02

  Pan Łukasz to człowiek niezwykły,spełniony jako fizjoterapeuta, potrafiący przywrócić wiarę w pacjenta w normalne funkcjonowanie ciała ale też pogodę ducha. Spotykamy się od 5 lat na codziennej terapii ruchowej. Jeśli nawet moja sprawność fizyczna nie jest olśniewająca to i tak jest zdumiewająco dobra uwzględniając nieodwracalne porażenia lewostronne organizmu i stan po operacji endoprotezy. To dla mnie teraz uśmiech losu, że spotkałem Pana Łukasza. Przez kilkadziesiąt lat pomagałem ludziom w różnych złych lub beznadziejnych zakrętach życia. Los zesłał mi Pana Łukasza i teraz to on pomaga mnie.

  bardzo polecam

  Janusz T.,
  2017-03-13 19:09:03

  Bardzo chciałabym polecić p. Łukasza. Przyszłam do niego po wielu miesiacach rehabilitacji, niestety mało skutecznej w innym miejscu. Już po dosłownie 3 spotkaniach z p. Łukaszem zauważyłam znaczna poprawę. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo dosłownie "postawił mnie na nogi". Jest bardzo wymagajacym, konsekwentnym i kompetentnym rehabilitantem z ogromnym doświadczeniem. Żałuję tylko, że nie dostałam pod jego opiekę wcześniej. Serdecznie polecam!

  bardzo polecam

  Kasia W.,
  2017-03-03 19:10:17

  Już po pierwszej wizycie i zabiegach jestem bardzo zadowolona, bo wiem, że moja córka trafiła w dobre ręce. Pan Łukasz jest bardzo otwarty, sympatyczny i przede wszystkim profesjonalny. Widać, że dysponuje dużą wiedzą, a praca sprawia mu przyjemność. Córka zaczęła chodzić na stopie, która po operacji bardzo ją bolała. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.

  bardzo polecam

  Beata,
  2017-02-21 20:00:01

  Lepiej trafić nie mogłam. Fizjoterapeuta z wielką wiedzą i pasją.Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do problemu pacjenta.Nie odpuszcza do póki nie wykorzysta wszystkich dostępnych środków. Umożliwia kontakt z innymi specjalistami. Wszystko cierpliwie tłumaczy,służy radą. Poza tym niezwykle sympatyczny, pogodny i zawsze uśmiechnięty. Polecam!

  bardzo polecam

  Kasia,
  2017-02-18 23:03:52

  pełny profesjonalizm,empatia,klasa!!Polecam

  bardzo polecam

  Wioletta,
  2017-02-18 19:28:49

  Wspaniały, uśmiechnięty człowiek z sercem na dłoni. Gdy miałam problem z kręgosłupem nie musiałam długo czekać na pomoc. Indywidualne podejście do pacjenta i fachowa pomoc sprawiły, że od razu poczułam ulgę. Polecam z całego serca.

  bardzo polecam

  Małgorzata G-P,
  2017-02-18 07:49:01

  Pan Łukasz jest profesjonalnym rehabilitantem. Ma bardzo duże doświadczenie i dobry kontakt z pacjentem, co bardzo ułatwia rehabilitację. Dostosowuję się do potrzeb pacjenta. Najważniejsze jest jednak to że zabiegi które wykonuję i rodzaj masażu pomaga.Przede wszystkim jest uczciwy i nie naciąga na zabiegi , które są nieraz bardzo kosztowne. Dlatego z miłą chęcia uczestniczy się w takiej rehabilitacji.

  bardzo polecam

  jolap,
  2017-01-12 11:39:12

  Pan Łukasz jest nie tylko świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale również wspaniałym, wrażliwym człowiekiem. Mogę tak powiedzieć, ponieważ od kilku lat korzystam z jego pomocy i zdążyliśmy się trochę poznać. Bardzo pomógł mi przy rehabilitacji stawu kolanowego, po uszkodzeniu więzadła i z odcinkiem piersiowym kręgosłupa, który niemiłosiernie bolał po incydencie z drogową gapą;). Obecnie "walczymy" z masywną przepukliną odcinka lędźwiowego, dzięki czemu mogę całkiem dobrze funkcjonować. Bardzo dziękuję Panie Łukaszu, za wszystko co Pan dla mnie zrobił, choć tego i tak nie opiszą dostatecznie dobrze żadne słowa. Życzę wszystkiego dobrego, a zwłaszcza dużo zdrowia, bo jest Pan potrzebny wielu ludziom.

  bardzo polecam

  Dominika ,
  2016-07-19 11:09:48

  Polecam serdecznie. Pan Łukasz zajmował się mną w czasie ciąży i trafiłam do niego z polecenia lekarza prowadzącego. Wiadomo, że kobieta w ciąży w szczególność już pod koniec potrzebuje masażu, który działa jak ukojenie :) Przyjeżdża na miejsce, ma duże doświadczenie i zawsze dostosowuje masaż do potrzeb. Zawsze uśmiechnięty, kulturalny widać, że praca sprawia mu przyjemność i przede wszystkim jego masaże naprawdę pomagają a o to w tym wszystkim chodzi, prawda:) pozdrawiam i jak Pan to Panie Łukaszu czyta to dziękuję i proszę trzymać tak dalej :)

  bardzo polecam

  Marta,
  2016-05-20 15:59:19

  Polecam wszystkim, świetny specjalista, miły, spokojny człowiek. Indywidualne podchodzi do potrzeb pacjenta, kiedy trzeba potrafi zmotywować. Posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Pomógł mi po skręceniu kostki i bólach barku. Co najważniejsze słucha co mówi pacjent i dobiera indywidualne zabiegi i ćwiczenia. Dziękuję serdecznie za pomoc.

  bardzo polecam

  Magdalena,
  2016-05-04 15:37:42

  Od lat korzystam z uslug Lukasza. Jest to rehabilitant o zlotych rekach. Najpierw wyleczyl mnie przy dolegliwosciach kregoslupa. Nastepnie po endoprotezie biodra w szybkim czasie postawil mnie na nogi. Obecnie po skomplikowanym zlamaniu kosci ramienia przy pomocy Lukasza w niedlugim czasie odzyskalem pelna sprawnosc reki. Swoim optymizmem i usmiechem zaraza i pomaga w cierpieniu. DZIEKUJE LUKASZU tak trzymaj dalej!!!!!! prof. J.Giergiel

  bardzo polecam

  jozef,
  2016-04-09 10:55:27

  Pan Łukasz profesjonalnie poratował mnie w ostrym ataku rwy kulszowej. Zastosowany masaż i zlecone ćwiczenia szybko przyniosły poprawę, w dodatku pan Łukasz jest zawsze tak pogodny i uśmiechnięty, że ten optymizm i mnie się udzielił. Serdecznie polecam wszystkim osobom poszukującym rzetelnej i skutecznej pomocy w swoich dolegliwościach!

  bardzo polecam

  Anna L.,
  2016-04-03 20:43:27

  Pan Łukasz bardzo sympatyczny człowiek z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pasjonat swojej pracy. Indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalizm, i miła atmosfera sprawia, że wizyta u Niego to czysta przyjemność i ulga przy dolegliwościach. Dyspozycyjny pod indywidualne potrzeby pacjenta, wybierze odpowiednią formę fizjoterapii ,doradzi i zadba o dobrą formę również poza gabinetem, zlecając indywidualny zestaw ćwiczeń (nawet do wykonywania w pracy, co akurat w moim przypadku świetnie się sprawdza :-)). Gorąco polecam !

  bardzo polecam

  Joanna,
  2016-03-31 22:35:05

  Bardzo polecam usługi Pana Łukasza. Jest profesjonalistą w każdym calu. Bardzo pomógł mi podczas ciąży w uporczywych bólach pleców. Bezskutecznie szukałam pomocy u innych fizjoterapeutów. Dopiero po serii zabiegów i poradach Pana Łukasza moje samopoczucie diametralnie się poprawiło. Polecam wszytskim, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy!!

  bardzo polecam

  Monika ,
  2016-03-29 12:39:03

  Bardzo polecam wszystkim, świetny specjalista, uroczy człowiek. Indywidualne podchodzi do potrzeb każdego pacjenta, kiedy trzeba potrafi zmotywować. Posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zajęcia z Nim to prawdziwa ulga dla ciała a także przyjemność przebywania w bardzo miłym towarzystwie. Dziękuję serdecznie za pomoc.

  bardzo polecam

  dorek,
  2016-03-29 12:35:17

  Pan Łukasz jest profesjonalistą pod każdym względem. Punktualny, grzeczny, a przede wszystkim zna się na swoim fachu. Oprócz ogromu wiedzy i doświadczenia jakie posiada, dla mnie jako pacjenta, bardzo ważne było jego podejście do moich kłopotów zdrowotnych. Z uśmiechem na twarzy, optymizmem i dobrymi słowami potrafił zmotywować mnie do ćwiczeń i do wiary w powrót do zdrowia. Baaaardzo polecam :)

  bardzo polecam

  Beata S.,
  2016-03-29 11:30:36

  Pan Łukasz to wspaniały fizjoterapeuta, zawsze uśmiechnięty i uprzejmy.Wzbudza zaufanie i sympatię .Kieruje się dobrem pacjenta wykazując przy tym dużo cierpliwości, wyrozumiałości i wytrwałości .Pogoda ducha, odpowiedzialność, doświadczenie i profesjonalizm to jego wizytówka. Bardzo polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z kręgosłupem. Pan Łukasz jest lekiem na całe zło. Panie Łukaszu serdecznie dziękuję za wszystko.

  bardzo polecam

  Grażyna O.,
  2016-02-28 21:39:23

  Bardzo polecam wspaniały specjalista. Jest to profesjonalista z dużym doświadczeniem i przede wszystkim pasją, związaną z zawodem, Godny polecenia z bardzo dużym bagażem naukowym, wiedza i umiejętnosciami. Dziękuje

  bardzo polecam

  Magdalena,
  2016-02-23 20:43:16

  Z panem Łukaszem spotykam się zawsze, kiedy czuje, że potrzebuje pomocy. Praca przy komputerze, zbyt mało ruchu, niestety niekorzystnie odbijają się na moim kręgosłupie. Pan Łukasz przyjeżdża do mojego domu, co logistycznie jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej i umiejętnościach. Bardzo polecam wszystkim osobom zmagającym się z bólem kręgosłupa i napięciami mięśniowymi. Odczujecie ulgę już po pierwszej wizycie.

  bardzo polecam

  Dominika K.,
  2016-02-18 20:28:39

  Witam! Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z Panem Łukaszem. Polecił mi go znajomy, który skręcił kolano na nartach. Wcześniej chodziłem od "specjalisty" do "specjalisty" i poza zawartością portfela niewiele się zmieniło. Teraz moje bóle kręgosłupa znacząco się zmniejszyły. Nie przeszkadzają mi w normalnym funkcjonowaniu. Czuje ogromną poprawę i wielką ulgę :)). Wiem, że jeszcze trochę mojej własnej pracy i ćwiczeń, a bóle zniknął całkowicie:)! To wszystko dzięki odpowiednim ćwiczeniom i masażom dobranym przez Pana Łukasza. Szczerze polecam!

  bardzo polecam

  Barto Krk,
  2016-02-15 09:23:44

  Jestem pacjentką po operacji kręgosłupa szyjnego. Rehabilitacja Pana Łukasza pozwoliła mi wrócić w pełni do zdrowia. Jest profesjonalistą i prawdziwym pasjonatem swojej pracy. Jest także osobą wielkiej kultury, a jego cierpliwość i pogoda ducha naprawdę sprzyja wyzdrowieniu. Z pomocy Pana Łukasza korzysta także moja mama, osoba w podeszłym wieku, o ograniczonym zakresie ruchu. Ale także w tak trudnym wypadku, udało się znacznie poprawić kondycję pacjentki. Polecam wszystkim cierpiącym i zmęczonym poszukiwaniom pomocy, koniecznie spróbujcie, tym razem się uda!

  bardzo polecam

  Dorota,
  2016-02-12 20:09:37

  Z usług Pana Łukasza korzystam od kilku lat. Jest to profesjonalista z dużym doświdczeniem i przede wszystkim pasją, związaną z zawodem, który wykonuje. Wszystkie usługi są dostosowane do indywidulanych potrzeb i możliwości pacjenta. Na uwagę zasługuje fakt, że Pan Łukasz jest osobą bardzo cierpliwą, zaangażowaną o wysokim poziomie kultury osobistej. Dokładnie analizuje stan zdrowia i konsekwentnie realizuje zamierzone cele. Posiada bogatą wiedzę teoretyczną, którą stale pogłębia, co ma przełożenie w działaniach praktycznych (szybki powrót do zdrowia i sprawności po urazie). Zdecydowanie polecam osobę Pana Łukasza, który posiada szeroką wiedzę, doświadczenie i umiejętność aktywnego słuchania swojego pacjenta. Chcę zwrócić uwagę, że Pan Łukasz jest mistrzem w zakresie tapingu medycznego, o czym już kilkakrotnie mogłam się przekonać.

  bardzo polecam

  Katarzyna Krk,
  2016-02-12 14:40:53

  Z opieki fizjoterapeutycznej Pana Łukasza korzystamy rodzinnie już dobrych kilka lat. Jest to osoba niezwykle kompetentna i oddana pacjentowi. Autentyczny pasjonat swojej pracy. Dzięki wytrwałości i dociekliwości udaje mu się nie tylko wspierać pacjenta w utrzymaniu sprawności, ale i wyciągać z bardziej skomplikowanych tarapatów zdrowotnych.

  bardzo polecam

  Dorohinicka,
  2016-02-11 20:12:57

  Z Panem Łukaszem ćwiczę już od lat. Najpierw w przychodni, potem w domu. Dojeżdrza do mnie na rehabilitację, co z powodu moich kłopotów z poruszaniem się jest dla mnie bardzo istotne. Cenię Pana Łukasza za jego wiedzę, sposób podejścia do pracy (zadań, problemów), a zwłaszcza do pacjenta. Potrafi wesprzeć, zmotywować do pracy, nawet gdy nie jest to łatwe. Jego oferta jest bardzo wszechstronna, ma naprawdę dużą wiedzę zarówno teoretyczną (zgłębianą na bieżąco) jak i praktyczną (zdobytą w czasie codziennej pracy). Jest osobą bardzo sumienną i pogodną. Ćwiczenia z nim to nie tylko korzyść dla zdrowia, to przyjemność. naprawdę gorąco polecam tę osobę.

  bardzo polecam

  Beata Z.,
  2016-02-10 02:16:56

  Korzystam razem z mężem z usług Pana Łukasza od wielu lat, jesteśmy bardzo zadowoleni, Pan Łukasz dojeżdża do nas do domu. Polecamy pozostałym pacjentom;)

  bardzo polecam

  KarolinaS,
  2016-02-08 14:06:17

  Witam. Z usług fizjoterapeuty korzystam już od kilku lat. Według mojej opinii Pan Łukasz jest doskonałym fachowcem, bardzo zaangażowanym w pomoc pacjentowi. Jego pomoc jest skuteczna, ponadto udziela porad odnośnie ćwiczeń i dalszego postępowania przy danym schorzeniu . Wykazuje bardzo duże zaangażowanie w pracę i opiekę dla pacjenta. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym pomocy fizjoterapeuty a zwłaszcza osobę jaką jest Pan Łukasz.

  bardzo polecam

  JolaKr,
  2016-02-08 13:04:55

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×