Fizjoterapeuta:
Łukasz Kot
magister fizjoterapii

81-048 Gdynia, woj. pomorskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Jestem magistrem fizjoterapii, terapeutą manualnym, absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuję się fizjoterapią ortopedyczną, neurologiczną i stomatologiczną. Ponadto od kilku lat współpracuję z Polskim Towarzystwem Walki z Mukowiscydozą- największą w Polsce organizacją działającą na rzecz chorych na mukowiscydozę. Moim zadaniem jest rehabilitacja podopiecznych Towarzystwa w Gdyni, Wejherowie i okolicach.

  Doświadczenie zdobywałem pracując lub odbywając staże w placówkach prywatnych oraz publicznych szpitalach m.in. we Wrocławiu, Szczecinie i Gdyni. W swojej pracy staram się skutecznie wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte na licznych szkoleniach organizowanych w Polsce oraz za granicą, tak aby maksymalnie szybko i skutecznie rozwiązywać problemy pacjentów.

  Od 14 lat regularnie trenuję biegi średnio oraz długodystansowe. Moja pasją są podróże.

  Moje publikacje i wystąpienia
  Członek Towarzystwa:
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Godziny przyjęć
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (1)

  Od 3 lat miałem, poważne problemy z żuciem, ciągle czułem przeskakiwanie, chrupanie i czasem ból w stawie żuchwy, szukałem pomocy u ortodonty ale bez skutku dopiero lekarz z Gdańska polecił mi Pana mgr, nie sądziłem, że można coś zrobić, zmieniłem zdanie gdy po 2 wizycie ból ustąpił i jem normalnie ;) Rehabilitacja przez wielkie R! Dziękuję Paweł T.

  bardzo polecam

  Paweł Tokarski ,
  2015-08-17 20:10:43

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×