Fizjoterapeuta:
Łukasz Jaworski
magister fizjoterapii

22-400 Zamość, woj. lubelskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Nazywam się Łukasz Jaworski. Jestem magistrem fizjoterapii z 10 letnim stażem w zawodzie. W trakcie tego czasu fizjoterapia stała się nie tylko zawodem, ale i moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i konferencjach. W mojej pracy zawodowej najczęściej zajmuje się pacjentami z szeroko rozumianymi bólami kręgosłupa, urazami stawów obwodowych oraz pacjentami po przebytym udarze mózgu. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny, nawet pomimo pozornie tych samych objawów. Obecnie studiuję Osteopatię na renomowanej Flanders International College of Osteopathy.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu min.:

  - problemów bólowych kręgosłupa (rwa kulszowa, dyskopatie)
  - napięciowych bólów głowy
  - urazów i uszkodzeń narządu ruchu (zwichnięcia, złamania, stany po operacjach)
  - zespołu bolesnego barku
  - łokcia tenisisty i golfisty
  - stanów po przebytym udarze mózgu

  Pracuję głównie z pacjentami dorosłymi.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Każdego Pacjenta traktuje indywidualnie. Z tego powodu każda wizyta (a szczególnie pierwsza) poprzedzona jest dokładnym wywiadem i badaniem funkcjonalnym.

  Podczas wywiadu zbieram informacje o obecnym stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, chorobach współistniejących, przebytych zabiegach operacyjnych oraz urazach. Zarówno obecnych jak i tych z przed wielu lat, pozornie niezwiązanych z obecnym stanem.

  Badanie funkcjonalne obejmuje specjalne testy, zarówno ortopedyczne jak i neurologiczne oraz palpację. Podczas niego nie skupiam się jedynie na miejscu wystąpienia bólu lub innych dolegliwości, gdyż źródło problemu może znajdować się w zupełnie innym miejscu niż jego objaw. W związku z tym, podczas badania może zaistnieć potrzeba rozebrania się do bielizny.

  Informacje uzyskane podczas wywiadu i badania funkcjonalnego konfrontuje z badaniami obrazowymi np. rtg, usg, tk, jeśli takowe Pacjent posiada.

  Plan terapii i liczba wizyt ustalane są indywidualnie. Najczęściej pracuje raz lub dwa razy w tygodniu, gdyż taka częstotliwość zapewnia najlepszą reakcję organizmu na zastosowane leczenie. Liczba wizyt jest sprawą bardzo indywidualną, zależną od stanu Pacjenta. W swojej pracy dążę do tego aby Pacjent po każdej wizycie odczuwał wyraźną poprawę.

  Standardowo jedna wizyta trwa od 45 do 60 minut. Czasami może trwać dłużej ale też, jeśli podczas jej trwania uznam, że zrobiłem wszystko co w danym momencie było możliwe, wizyta skończy się wcześniej. Wychodzę z założenia, że nie czas a efekty terapii są miarą jej skuteczności. Koszt wizyty to 70zł. W przypadku wizyt domowych dodatkowy koszt dojazdu (powyżej 10 km) ustalany jest indywidualnie. Na wizyty domowe dojeżdżam w okolicach Zamościa i Krasnobrodu.

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
  Uwagi:
  • Koszt dojazdu na wizytę domową powyżej 10 km ustalany jest indywidualnie.
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Inne
 • Ocena i komentarze (1)

  Pan Łukasz Jaworski jest bardzo dobrym fizjoterapeutą z bardzo dobrym wykształceniem i dużym doświadczeniem. Pan Jaworski ma życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta. Serdcznie polecam go ponieważ ulżył moim bólom kręgosłupa i dzięki jego pomocy czuję się znacznie lepiej. Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.

  bardzo polecam

  Janina W,
  2017-07-03 16:15:50

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×