Fizjoterapeuta:
Joanna Ochocińska
magister fizjoterapii

87-880 Wieniec, woj. kujawsko-pomorskie

 • O mnie

  Siedzący tryb życia, złe nawyki ruchowe i nieodpowiednia dieta prowadzą do nieprawidłowego funkcjonowania narządu ruchu, co z kolei może być powodem powstania dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych w każdy wieku. Odpowiednio dobrana i przeprowadzona fizjoterapia jest niezwykle skutecznym narzędziem w leczeniu tych oraz wielu innych problemów.
  Do mojego gabinetu zapraszam pacjentów którzy cierpią z powodu ostrych, jak i przewlekłych dolegliwości bólowych kręgosłupa, również szumu w uszach, zawrotów i bólów głowy, drętwienia dłoni i stóp. Pomagam odzyskać sprawność i w jak najkrótszym czasie wrócić do normalnego życia po operacjach kręgosłupa, endoprotezach stawów biodrowych i kolanowych, po rekonstrukcji więzadeł stawu kolanowego oraz po urazach ortopedycznych tj. złamania. To trudny moment kiedy wychodzimy ze szpitala po zabiegu, pełni obaw co mogę robić , a czego absolutnie nie. Moimi pacjentami są również dzieci z wadami postawy (skoliozy, plecy okrągłe, asymetria łopatek i klatki piersiowej oraz kolana koślawe/ szpotawe i płaskostopie), to ważne, by w porę zauważyć, że dziecko krzywo siedzi np. przy odrabianiu lekcji, a stopy ustawiają się do środka, gdy chodzi. Pomagam również wrócić do sprawności i poprawić komfort życia osobom po wylewach, udarach, urazach rdzenia kręgowego, okołoporodowym porażeniu splotu barkowego, czyli w chorobach neurologicznych.

  Dlaczego warto mi zaufać:
  Zależy mi na odnalezieniu źródła bólu, dlatego moją terapię poprzedzam dokładną analizą dotychczasowych badań i przebiegu choroby oraz szczegółowym badaniem pacjenta. Dopiero na tej podstawie przygotowuję plan postępowania terapeutycznego tak, aby nie tylko złagodzić objawy, ale znaleźć przyczynę bólu.
  Każdy pacjent otrzymuje po terapii indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń domowych. Jeżeli pacjent ze względu na stan zdrowia nie może dojechać na terapię istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w domu chorego.

 • Lokalizacja i kontakt

 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Inne
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×