Fizjoterapeuta:
Izabella Malara
magister fizjoterapii

62 002 Suchy Las k. Poznania, woj. wielkopolskie

 • O mnie

  Nazywam się Izabella Malara i jestem magistrem fizjoterapii. Tytuł uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
  Od początku swojej pracy zawodowej zajmuję się najmłodszymi pacjentami, zarówno niemowlętami jak i dziećmi starszymi. Z roku na rok poszerzam swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Jestem certyfikowanym terapeutą koncepcji NDT Bobath oraz PNF.

  Na co dzień zajmuję się między innymi oceną rozwoju motorycznego niemowląt oraz stymulacją ich prawidłowego rozwoju za pomocą metod neurorozwojowych.
  Udzielam również świeżo upieczonym rodzicom porad co do odpowiedniej opieki
  i pielęgnacji ich Maleństw.
  Pracuję także z dziećmi z zaburzeniami napięcia mięśniowego, chorobami nerwowo mięśniowymi, chorobami pochodzenia neurologicznego, wadami postawy a także z dziećmi z zaburzeniami rozwojowej koordynacji ruchowej (dyspraksja).

  W codziennej pracy opieram się na sprawdzonych i uznawanych w świecie metodach terapeutycznych, dzięki czemu wszyscy moi pacjenci otoczeni są należytą opieką.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Godziny przyjęć
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w pediatrii
 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×