Fizjoterapeuta:
Gdańsk- Paweł Michałowicz
lekarz

80-852 Gdańsk, woj. pomorskie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Kinezyterapia i masaże rehabilitacyjne - zapraszam w Gdańsku i Sopocie.
  Fizjoterapia zawsze ma na celu przywrócenie nam pożądanej funkcjonalności ciała.
  Aby tak się stało Pacjent musi mieć wolę walki o swoje zdrowie a masażom wykonywanym w ramach rehabilitacji jakiejkolwiek części ciała zawsze musi towarzyszyć profesjonalizm terapeuty.
  Telefon kontaktowy: 796-720-820.

  Profesjonalnie zajmuję się rehabilitacją po endoprotezie łokcia, kolana i endoprotezie biodra oraz po rekonstrukcji więzadła ACL kolana oraz rehabilitacji urazów więzadła pobocznego piszczelowego MCL, rekonstrukcja MPFL więzadła rzepkowo-udowego przyśrodkowego.
  Terapia rehabilitacyjna po zabiegach operacyjnych ścięgna Achillesa oraz w tendinopatii Achillesa, rekonstrukcji więzadła strzałkowo-skokowego przedniego ATFL,
  Zajmuję się Pacjentami, którzy są po zabiegu artroskopii i osteotomii kości piszczelowej oraz udowej.

  W swojej terapii rehabilitacyjnej wykorzystuję swoje wykształcenie jak i wiedzę i doświadczenie z zakresu ergonomii a także fizjologii i anatomii człowieka oraz kinezjologii i biomechaniki ludzi.
  Wszystko to w celu przywrócenia funkcji organizmu np. operacji chirurgicznej na przykurcz Dupuytrena lub przykurcz ischemiczny-Volkmanna, po udarze mózgu, po wypadkach komunikacyjnych lub na rolkach i rehabilitacja po złamaniach kości na nartach.
  Ma to na celu -zmniejszenia obrzęku u Pacjenta, odzyskania pożądanego zakresu ruchomości stawów, odzyskania siły nerwowo-mięśniowej i ostatecznie powrotu do najlepszego poziomu zdrowia.
  Bóle mięśni, skurcze i wszelkie inne dolegliwości mogą być w znacznej mierze usunięte, a nawet – może do nich w ogóle nie dojść. Wszystko ze sprawą pielęgnacyjnego masażu rehabilitacyjnego w aspekcie prewencyjnym i naprawczym.

  Podczas zabiegu rehabilitacyjnego pod postacią masażu każdy taki dyskomfort może zostać szybko zredukowany, tak samo jak każde leczenie tych dolegliwości dotykających sportowców i nie tylko może zostać przyspieszone masażem.
  Przewlekłe urazy, obrażenia mogą być mocno zminimalizowane poprzez techniki masażu tkanek miękkich, będącego uzupełnieniem rehabilitacji. Istnieje wiele pozytywnych korzyści wynikających z profesjonalnych masaży rehabilitacyjnych- może na przykład zapewnić ulgę w napięciu mięśni, jak również skutecznie wykonany potrafi zwiększyć elastyczność stawów w całym ciele.
  To rozluźnienie i rozciąganie stawów i mięśni ma dodatkową zaletę - poprawienia krążenia w ciele. Co więcej, odpowiedni masaż i rehabilitacja w Trójmieście może również poprawić kondycję człowieka. Istnieją masaże w formie klasycznej oraz masaż tkanek głębokich, masaż -drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny kręgosłupa a także przeznaczony specjalnie dla sportowca.

  Masaż może pomóc każdemu na różne sposoby np. gdy boli kręgosłup lub przy rwie ramiennej i kulszowej, przy lekkiej dyskopatii, przy obrzękach nóg, po mastektomii, po urazach ortopedycznych oraz po zagojonych złamaniach. Jednak ta forma terapii zawsze wymaga konsultacji bo ma kilka przeciwwskazań.

  Wizyta u rehabilitanta, działającego także w domu Pacjenta na terenie Gdańska-Żabianki i Przymorza, Gdańska Zaspy oraz Brzeżna i Nowego Portu, Gdańska Ujeściska oraz Moreny i Suchanina, Niedżwiednika oraz rehabilitowanie w Gdańsku Chełmn, Siedlce, Gdańsk Wrzeszcz a także Gdańsk Borkowo i Kowale.
  Plus rehabilitacja Jankowo Gdańskie oraz Sopot. Udzielam także konsultacji mieszkańcom Gdyni.

  Medyczna fizjoterapia jest zalecana wszystkim osobom poszukującym nauki chodzenia po domu i na schodach oraz skutecznej formy rehabilitacji przy różnych chorobach jak np. choroba Alzheimera lub zespół Parkinsona, stwardnienie rozsiane, dystrofie mięśniowe i dziecięce mózgowe porażenie, zespół Downa, toczeń rumieniowaty układowy.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w angiologii
  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w onkologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w pediatrii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
  • Inne
 • Ocena i komentarze (3)

  Korzystamy z domowej fizjoterapii prowadzonej wreszcie właściwie a namiary mamy od znajomych, którzy mieli problemy z dzieckiem po przykurczach volkmana w dłoni. A z kolei nasza Mama miała wypadek trzy lata temu, znajdowała się w stanie ciężkim bo się połamała w nogach i do tego ma Alzheimera i problemy kardiologiczne. Od tego momentu jest cały czas rehabilitowana u różnych specjalistów w domu. Obecnie wróciła do sprawności w 90 %, uczęszcza z nami na spacery i ma więcej siły dzięki specjalnym ćwiczeniom. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów, jak i przebiegu całej terapii i ocena bardzo dobra. A prawdę mówiąc nie spodziewałam się tak dobrej obsługi medycznej i rezultatów bo Mama ma swoje lata a w rodzinie widzimy, iż wraca do dawnej sprawności !!!

  bardzo polecam

  N.J. Sandomirscy,
  2018-01-30 15:23:56

  Witam tu, pomimo spuchniętej nogi i założeniu gipsu po wypadku samochodowym i kilku wizytach nikt nie zaproponował mi zmiany gipsu na taki lżejszy oraz luźniejszy. To było kiedyś, na szczęście teraz rehabilituję się u fizjoterapeuty P. Pawła. Miałem wielo-odłamowe złamanie końca kości piszczelowej i uda w jednym miejscu oraz uszkodzenie więzadła. A dziś już jestem po 5 tygodniach od zdjęcia gipsu. Rehabilituję się prywatnie bo w szpitalnej przychodni nie dostałem żadnych zabiegów bo kolejki itd. Potraktowano mnie z komentarzem " co chce pan a żeby kości znowu się połamały". A jednak można ćwiczyć i to dobrze, bo specjalną metodą. Mam zamiar znowu odwiedzić szpital i ortopedę i może teraz z łaski dadzą mi jakieś zabiegi, oczywiście z termin tak odległym - chyba na 2018 albo - 19 !. Cóż - przydadzą się na przyszłość. Noga nadal puchnie, lecz mniej, chodzę coraz lepiej. Siła rośnie ale wszystkie stawy bolą szczególnie w nocy, ale jak je rozruszam, poćwiczę to mało ale po pewnym czasie znowu sztywnieją i bolą. Polecam tego rehabilitanta od ortopedji.

  bardzo polecam

  Romuald z Sopotu.,
  2017-10-23 21:36:54

  Po operacji złamania reki przeszłam sporo rehabilitacji i choć już ruszałam dłonią to jednak nie do końca bo wystąpiły komplikacje i przykurcze przykryte dla mnie. Nie dało rady ich zwalczyć nigdzie dopiero terapia u rehabilitanta P. Michałowicza i specjalne masaże uwolniły mnie od problemów. Teraz normalnie funkcjonuję i Dziękuję!

  bardzo polecam

  Kwiatkowska P.,
  2017-08-26 11:44:32

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×