Gabinet:
Gabinet Masażu i Fizykoterapii Elżbieta Sokołowska

02-786 Warszawa, woj. mazowieckie

 • O nas

  Drodzy Państwo, jako dyplomowana fizjoterapeutka, dla której dobro i zdrowie psychiczno- fizyczne każdego z Was jest rzeczą nadrzędną, pomagam- dostosowując zabiegi i terapie do indywidualnych potrzeb każdego z moich pacjentów.
  Dzięki ciągłemu, aktywnemu udziałowi w kursach i szkoleniach praktyczno- zawodowych z technik masażu, fizykoterapii, fizjoterapii i akupresury, jak również umiejętnościom zawodowym, potwierdzonym nie tylko certyfikatami i dyplomami, ale przede wszystkim zadowoleniem pacjentów, wykonuję mój zawód z pasją i zadowoleniem.
  Dzieląc się z pacjentami zdobytą wiedzą, informuję i doradzam, stosując standardowe, jak również najnowsze techniki z zakresu profilaktyki pielęgnacyjno- leczniczej i zdrowotnej ciała.
  Gwarantując wysoką jakość i profesjonalizm zabiegów, konkurencyjność cen, a przede wszystkim zaangażowanie i dyspozycyjność, zapraszam serdecznie, tych wszystkich z Państwa, dla których zdrowie i samopoczucie- są bezcennym darem życia.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×