Gabinet:
Gabinet Fizjoterapii i Masażu "ReVital"

43-190 Mikołów, woj. śląskie

 • O nas

  Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej oraz neurologicznej. W pracy z pacjentami wykorzystuję nowoczesne metody fizjoterapeutyczne m.in. Terapię Manualną metodę PNF, metodę McKenzie oraz Kinesiology Taping.Obecnie kończę 2,5 roczny kurs Terapii Manualnej, który bazuje na standardach Międzynarodowej Federacji Fizjoterapeutów Ortopedycznych i Manualnych (IFOMPT) i Europejskiej Federacji Akademii Szkół Terapeutów Manualnych (European Federation of Academies for Manual Therapy - EFAMT). Terapia manualna jest koncepcją badania i leczenia pacjenta. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń strukturalnych narządu ruchu (stawów, mięśni, nerwów). Dzięki rozbudowanemu schematowi badania różnicującego, fizjoterapeuta jest w stanie za pomocą szczegółowego wywiadu i badania odnaleźć zaburzone struktury, stwierdzić stopień ich uszkodzenia oraz przeanalizować mechanizmy odpowiedzialne za wystąpienie dolegliwości bólowych . Tym samym stawia hipotezę zaburzenia strukturalnego u pacjenta. Terapia manualna wiąże się przede wszystkim z obszernym wywiadem i wnikliwym badaniem, co w przypadku odwracalnych zaburzeń narządu ruchu jest najistotniejsze. Postępowanie lecznicze ma charakter terapii odruchowej i oparte jest na gruntownej wiedzy anatomicznej oraz neurofizjologicznej.Chcąc świadczyć usługi najwyższej jakości, wciąż poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności diagnostyczno-terapeutyczne uczestnicząc w międzynarodowych, specjalistycznych kursach. Moją misją jest niesienie profesjonalnej pomocy wszystkim swoim pacjentom.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  W swoim gabinecie oferuję Państwu profesjonalną rehabilitację schorzeń i dysfunkcji narządu ruchu powstałych w wyniku chorób, urazów, kontuzji oraz wypadków. Zapewniam, że prawidłowo przeprowadzony wywiad oraz diagnostyka pozwoli dobrać odpowiedni proces fizjoterapeutyczny, który gwarantuje szybszy powrót do zdrowia.

  Wywiad / badanie / diagnostyka


  Na pierwszej wizycie przeprowadzam szczegółowy wywiad z pacjentem dotyczący jego problemów zdrowotnych. Po zakończeniu wywiadu wykonuję badanie fizykalne, które pozwala określić struktury powodujące ograniczenia ruchowe lub dolegliwości bólowe. Dzięki uzyskanym informacjom stawiam diagnozę fizjoterapeutyczną, na podstawie której ustalam indywidualnie dobrany proces fizjoterapeutyczny.

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×