Gabinet:
Gabinet Fizjoterapii i Masażu Andermed

99-300 Kutno, woj. łódzkie

 • O nas

  Zapraszamy do doskonale wyposażonego gabinetu, w którym pracujemy na nowym, certyfikowanym sprzęcie fizjoterapeutycznym. Prowadzimy również konsultacje, diagnozę i leczenie w zaciszu Państwa domu, pracy, szkole, klubie sportowym.

  Jak Leczymy
  Stosujemy bezpieczne i efektywne techniki z zakresu terapii manualnej. Terapia prowadzona jest w oparciu o dokładną analizę układu ruchu i postawy pacjenta. Przebieg sesji dopasowany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Każda wizyta trwa około jednej godziny i łączy w sobie pracę manualną oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia.

  Terapeuci
  Wykwalifikowany personel w połączeniu z doświadczeniem gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

  Gabinet Fizjoterapii i Masażu ANDERMED
  To miejsce, w którym najważniejszy jest pacjent. Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta była przyjemnym przeżyciem, a zabiegi poprawiły sprawność, jak najszybszą i najkrótszą drogą. Traktujemy naszych Gości indywidualnie, z szacunkiem i angażujemy się w to co robimy.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Fizjoterapeuci

 • Oferta

  Oferta

  Oferujemy rehabilitację w dolegliwościach:

  rwa kulszowa, rwa ramienna, ostroga pietowa, halluksy, kolano skoczka, kolano biegacza, chondromalacja rzepki, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, bóle barku, dyskopatie kręgosłupa, stan po rekonstrukcji ACL, PCL, przykurcze, skręcenia, złamania, obrzęki, krwiaki, blizny pooperacyjne,

  Kinezyterapia, Fizykoterapia, Metody specjalne, Kinesiotaping, Aquavibron, Fala uderzeniowa, Okłady borowinowe, Masaż

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Na pierwszej odbywa się badania fizjoterapeutyczne oraz dobór indywidualnej terapii. Uprzejmie prosimy o przygotowanie wygodnego stroju do ćwiczeń oraz wszystkich dotychczasowych wyników badań lekarskich (jeśli takie Państwo posiadacie), tj.:

  zdjęcie rentgenowskie (RTG)
  rezonans magnetyczny (MRI)
  ultrasonograf (USG)


  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Dyplomy i certyfikaty

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×