Gabinet:
Gabinet bioterapii, terapii manualnej i masażu

86-300 Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie

 • O nas

  Tomasz Nowiak - zapraszam do gabinetu terapii naturalnej, bioenergoterapii, biomasażu. Pracuję z pasją i energią od 20 lat metodami konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi. Kocham to co robię.

  Wykształcenie i przygotowanie zawodowe:

  - Medyczne Studium Zawodowe w Gdańsku Wrzeszczu
  - 1992 r. kierunek: fizjoterapia w zawodzie: technik fizjoterapii, nr dypl.: 18/92
  - Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu-1996 r.
  kierunek : rehabilitacja ruchowa w zawodzie: mgr rehabilitacji, nr dypl.: 9563
  - świadectwo czeladnicze w zawodzie: bioenergoterapeuta ,nr dyplomu: 71324 Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy 23 czerwiec 2009
  - dyplom mistrzowski w zawodzie: bioenergoterapeuta ,nr dyplomu: 4924 Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy 26 kwiecień 2010

  Ukończone kursy i doskonalenie zawodowe :

  - Aktywność ruchowa w prewencji pierwotnej i wtórnej chorób układu krążenia- Zakopane - 1996 r.
  - Aktywność ruchowa w promocji zdrowia i profilaktyce wybranych jednostek chorobowych - Zakopane - 1997 r.
  - Terapia bólu- Konstancin- 1998 r.
  - Szkolenie w zakresie obsługi Komory Kriogenicznej '' ALASKA TYP AL-01 "2006-02-15"
  - Ukończenie kursu czeladniczego w zawodzie: bioenergoterapia w okresie: wrzesień 2008 r do marca 2009 r. Gdańsk 2009 - zakończony egzaminem państwowym 23 czerwiec 2009 r.
  - Ukończenie warsztatów "Bioterapia w praktyce" u prowadzącego Kazimierza Kwitniewskiego w Ośrodku Szkolno - Terapeutycznym Chwaszczyno koło Gdańska w okresie: 18-19 kwietnia 2009 r oraz 27-28 czerwca 2009 r
  - Ukończenie kursu mistrzowskiego w zawodzie: bioenergoterapia w okresie: 26 września 2009 do 20 grudnia 2009 r - zakończony egzaminem państwowym 26 kwiecień 2010 r.
  - Ukończenie Pierwszego Stopnia naturalnego uzdrawiania metodą Reiki Usui, 01-02 maj 2011 r
  - Comiesięczne warsztaty szkoleniowe ,, Bioterapii w praktyce '' prowadzone przez Kazimierza Kwitniewskiego w Fundacji w Stronę Światła - Gdańsk, ul. Kartuska 377 oraz na Marynie koło Radomia.

  - Samoświadome doświadczanie siebie i praca z sobą w tu i teraz

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Pomagam podchodząc do pacjenta indywidualnie i holistycznie (całościowo). Zajmuję się rozwojem duchowym. Stosuję: masaż leczniczy, energetyczny, mobilizacje kręgosłupa, chiropraktykę, refleksoterapię, akupresurę i inne sposoby, m in: naturalną metodę uzdrawiania Reiki Usui ( 1,2 i 3 stopień - specjalistyczny ) itd.

  W gabinecie świadczę usługi:

  1. Masażu leczniczego, energetycznego, biomasażu i biomasażu z nastawianiem kręgów
  2. Terapii manualnej, m.in.: " ustawiania kręgów " w zakresie problemów kręgosłupowych oraz stawowych.
  3. Bioenergoterapeutyczne i bioterapeutyczne w zakresie diagnozowania i regulowania bioenergii w systemie czakr oraz w pozostałych systemach energetycznych. Wykorzystuję powyższe umiejętności w biomasażu w celu odblokowania blokad energetycznych, które powiązane są z ciałem fizycznym ( ukł. mięśniowym, kostnym, nerwowym, dokrewnym, powięziowym, tkankami miękkimi i pozostałymi układami ) oraz z ciałem mentalnym i emocjonalnym pacjenta.
  4. Zabiegi bioterapeutyczne na odległość ( bez wizyty osobistej pacjenta )
  W terapii prowadzonej przeze mnie pracuję całościowo w oparciu o rzeczywiste, ujawnione oraz podświadomie ukryte przyczyny. Korzystam z daru czucio-wiedzenia, obserwuję i diagnozuję aurę i biopole na podstawie czakr i ciał energetycznych. Pracuję z ciałem fizycznym, które nierozerwalnie powiązane jest z ciałami energetycznymi pacjenta - za jego przyzwoleniem. Posługuję się wiedzą, doświadczeniem i praktyką w zakresie leczenia niekonwencjonalnego metodami wschodnimi. Jestem uczestnikiem szkoleń i warsztatów w zakresie indywidualnego rozwoju duchowego.

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×