Gabinet:
Fizjowrocław mgr Paulina Kurczab

51-616 Wrocław-Śródmieście, woj. dolnośląskie

 • O nas

  „Zdrowie jest tym czynnikiem, który daje poczucie, iż właśnie jesteśmy w najlepszym okresie naszego życia.”

  Zgadzam się z powyższym stwierdzeniem w całej rozciągłości, dlatego zarówno w swoim życiu, jak i pracy zawodowej staram się ze wszystkich sił poszukiwać ścieżek prowadzących ku zdrowiu.

  Ukończyłam Fizjoterapię na Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, by tak naprawdę dopiero rozpocząć fascynującą przygodę, jaką jest zgłębianie tajników ludzkiego ciała. Nie ustaję w wysiłkach poszerzania swojej wiedzy z pełną świadomością, że do końca życia nie uda mi się przeczytać wszystkich książek, które bym chciała – wciąż będę próbować;)

  Inspiruje mnie Tradycyjna Medycyna Chińska, naturalne metody leczenia oraz wszelakie terapie manualne, które uruchamiają wrodzone mechanizmy samoregulacji organizmu oraz harmonizują przepływ energii życiowej, która jest w każdym z nas.

  Ponadto kieruję się szczerą ufnością, że w kontakcie z drugim człowiekiem nieoceniona jest umiejętność słuchania, życzliwe słowo oraz pozytywny uśmiech, ponieważ wiem, że powiązania pomiędzy ciałem, emocjami i psychiką są niezwykle istotne.

  Postaram się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie, a w trakcie wizyty opowiem Ci również o zdrowych nawykach żywieniowych oraz prozdrowotnych formach ruchu.

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.fizjowroclaw.pl, gdzie istnieje możliwość rejestracji on-line

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×