Gabinet:
Fizjoterapia Paśko

35-322 Rzeszów, woj. podkarpackie

 • O nas

  Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą leczenie schorzeń narządu ruchu najlepszymi metodami rehabilitacji. Chcielibyśmy, aby ta strona pomogła Państwu dokonać świadomego wyboru odnośnie metody terapeutycznej, którą wykorzystujemy w leczeniu schorzeń ortopedycznych, neurologicznych, flebologicznych, onkologicznych .

  Pracujemy specjalistycznymi metodami terapii, które należą do najbardziej efektywnych metod leczenia manualnego wykorzystywanych w dysfunkcjach przeciążeniowych ortopedycznych ostrych i przewlekłych, zarówno strukturalnych jak i funkcjonalnych, zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego, powikłań onkologicznych, niewydolności układu naczyniowego, szybszej regeneracji i podnoszeniu wydolności u sportowców.

  Nasza praca z pacjentem opiera się na Osteopatii – kompleksowym systemie pracy z pacjentem , pracując zarówno z aparatem ruchu , poprzez techniki strukturalne, funkcjonalne, jak i na podłożu trzewnym i czaszkowo -krzyżowym. Diagnoza stawiana jest w oparciu o wnikliwe badanie kliniczne obejmujące anatomię palpacyjną, testy kliniczne, badania obrazowe, sposób żywienia , czynniki społeczne.

  W ramach współpracy z firmą Jobst jako jej przedstawiciel wykonujemy pomiary wyrobów uciskowych, konsultujemy pacjentów jako terapeuci KTP (Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa), którzy mają problemy z obrzękami o różnej etiologii oraz sprzedajemy produkty uciskowe limfologiczne i flebologiczne.
  Więcej informacji w zakładce jobst.

  Współpracujemy z doświadczonym lekarzem medycyny, onkologiem klinicznym, specjalistą radioterapii Damianem Sikorskim (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 Oddział Onkologii Klinicznej, Mrukmed Centrum Medyczne)

  Naszym nowym partnerem medycznym jest MEDICA POLSKA - dynamicznie rozwijająca się organizacja świadcząca usługi medyczne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w ramach partnerstwa z placówkami medycznymi, indywidualnymi praktykami lekarskimi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Każdego dnia, 365 dni w roku, 24h na dobę organizujemy opiekę medyczną w oparciu o nasze nowoczesne rozwiązania.

  Techniki zabiegowe są precyzyjne, delikatne a przy tym bardzo efektywne.

  Gwarantujemy pełen profesjonalizm, dobrą jakość świadczonych przez nas usług, związanych z terapią. Program terapeutyczny jest precyzyjnie dostosowany do określonych schorzeń .

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zabiegów i metod leczenia:

  1. Osteopatia
  2. Funkcjonalna Osteopatia i Integracja
  3. Metoda dr Ackermanna (Osteopatia Strukturalna i Chiropraktyka)
  4. Koncepcja Terapii Obrzękowej
  5. Zintegrowany system rozluźniania mięśniowo – powięziowego
  6. System Funkcjonalnej Stabilizacji Kręgosłupa
  7. Kinesiology Taping
  8. PNF w skoliozach
  9. Masaż tkanek głębokich
  10. Rehabilitacja środowiskowa

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  1. Wywiad z pacjentem (historia choroby, leczenie)
  2. Odczyt zdjęć RTG, TK, USG
  3. Badanie ortopedyczne
  4. Badanie neurologiczne
  5. Terapia
  6. Praca domowa

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w pediatrii
  • Inne
 • Dyplomy i certyfikaty

 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×