Gabinet:
Fizjoterapia PANACEUM Paweł Czarnocki

30-018 Kraków-Śródmieście, woj. małopolskie

Średnia: 5.0

 • O nas

  Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz terapii bólu bezpiecznymi sposobami.
  Jesteśmy nastawieni na indywidualną pracę z Pacjentem w celu poprawienia uszkodzonych funkcji i szybkiego powrotu do zdrowia. Dzięki doświadczeniu (od 1997) opracowaliśmy terapie pozwalające odnaleźć i skutecznie wyeliminować przyczynę dolegliwości.

  Rehabilitacja ruchowa … Reedukacja sensomotoryczna … Terapia manualna … Taping … Fonoterapia … Laseroterapia … Elektroterapia … Pole magnetyczne … Krioterapia … Światłoterapia … Termoterapia

  Z powodzeniem leczymy nawet przewlekłe stany pourazowe. Specjalistyczna wiedza oraz stała współpraca z lekarzami umożliwia optymalne dostosowanie terapii do bieżącego stanu chorego. Daje to możliwość maksymalnego skrócenia czasu terapii przy zachowaniu skuteczności. A wszystko to zgodnie z dewizą:

  nie zatrzymuj bólu… przyprowadź go do nas!

  Zapraszamy do gabinetów!
  KRAKÓW CENTRUM (Krowodrza, Śródmieście) Al. Słowackiego 50/10 KRAKÓW POŁUDNIE (Podgórze, Prokocim, Bieżanów, Piaski) ul. Obronna 13 R oraz ZABRZE ul. Końcowa 15/2

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
  http://
  http://
 • Oferta

  Oferta

  Specjalizujemy się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz terapii bólu bezpiecznymi sposobami.

  Współpracujemy ze specjalistami z zakresu neurologii, reumatologii, ortopedii i chirurgii. Terapie są dopasowywane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

  nie zatrzymuj bólu... przyprowadź go do nas!

  Fizjoterapia ORTOPEDYCZNA: kontuzje ostre i przewlekłe, zespoły reumatoidalne (hallux, ostrogi, łokieć tenisisty, golfisty, programisty, zespół cieśni nadgarstka), przywracanie funkcji stawu po wszczepieniu endoprotezy, przywracanie funkcji układu ruchu, terapia po złamaniach i zabiegach rekonstrukcyjnych.

  Fizjoterapia SPORTOWA: profilaktyka sportowa - zapobieganie kontuzjom, stany pourazowe i przeciążeniowe (skręcenia, zwichnięcia, złamania), trening sensomotoryki (czucie głębokie), przygotowanie stawów i mięśni do aktywności sportowej, ćwiczenia ogólnokondycyjne.

  Niefarmakologiczna TERAPIA BÓLU: rwa kulszowa, ramienna, udowa, inne dyskopatiabóle pleców, bóle przeciążeniowe, nerwobóle, bóle migrenowe.

  Fizjoterapia NEUROLOGICZNA: postresowe przewlekłe napięcie mięśni karku, drętwienie palców, stany po zaburzeniach funkcji nerwów, zaburzenia czucia, stany bólowe, reedukacja motoryczna (odtwarzanie prawidłowych wzorców ruchu).

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Codziennie dokonujemy wyborów, tych ważnych i mało istotnych. A jak wybrać dobrego fizjoterapeutę? Nadal brakuje regulacji prawnych czy osoba oferująca usługi jest fizjoterapeutą (długi i skomplikowany proces wejścia w życie ustawy o zawodzie). Stawka jest wysoka, chodzi nie tylko o czas, pieniądze ale przede wszystkim o nasze zdrowie.

  Rekomendacje znajomych, przeszukiwanie stron internetowych, właściwa specjalność i doświadczenie, dogodna lokalizacja… w końcu pierwsza wizyta.

  Na pierwszą wizytę Pacjenci najczęściej umawiają się telefonicznie lub przez stronę internetową.

  Aby ocenić czy fizjoterapeuta jest skuteczny nie wystarczy efekt pierwszego wrażenia. Świetna lokalizacja i super wyposażony gabinet również nie zagwarantują wyleczenia naszej dolegliwości. Sprawa dodatkowo komplikuje się, ponieważ rzadko kiedy problem znika po pierwszej wizycie. Pomiędzy znaczną poprawą a końcowym wyleczeniem najczęściej mija trochę czasu. Dodatkowo dla trwałego efektu często niezbędna jest zmiana nawyków i poziomu aktywności, co wymaga współpracy i otwartości pomiędzy Pacjentem a terapeutą.

  Czego możemy spodziewać się po pierwszej wizycie, czego oczekiwać i jak się przekonać, że trafiliśmy pod dobry adres? Jak wygląda pierwsza wizyta?

  Czytaj więcej na stronie http://fizjoterapiawkrakowie.pl/index_podglad.php?id=141

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Zdjęcia

 • Filmy

 • Ocena i komentarze (2)

  Polecam Pana Pawła bo to bardzo skuteczny fizjoterapeuta. Uważny i sumienny. Byłem leczony na różne dolegliwości, diagnoz było kilka, efektów żadnych. Szkoda, że nie trafiłem do Pana Pawła wcześniej. Oszczędziłbym pieniądze i czas. Teraz leczy się mój kuzyn i też jest zadowolony.

  bardzo polecam

  janek,
  2017-01-20 17:30:36

  Od kilku lat aktywnie biegam. Od pół roku zmagam się z urazem ścięgna achillesa. Leczenie zaczęłam od wizyt w gabinetach lekarskich. Problem nie tylko utrwalał się, ale nie widziałam też szansy na poprawę. Załamałam się. Koleżanka dała mi namiar na Pana Pawła Czarnockiego, który podobno "opiekuje się" grupą ludzi aktywnie biegających. Po miesiącu ból łydki zaczął ustępować, już mogę chodzić, mam nadzieję, że już wkrótce zacznę biegać:-)))

  bardzo polecam

  Joanna,
  2016-09-04 12:05:47

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×