Gabinet:
Fizjoterapia i Masaż Tomasz Ben

41-800 Zabrze, woj. śląskie

 • O nas

  Witam serdecznie!

  Nazywam się Tomek Ben i jestem magistrem fizjoterapii.
  Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.

  Swoje doświadczenie zawodowe zyskiwałem pracując w gabinetach fizjoterapeutycznych i własnej działalności, jak również odbywając wiele kursów i warsztatów. Nie poprzestaję na tym i dalej uczestniczę w renomowanych kursach rozwijających.

  Głównie posługuję się metodą FDM (Fasial Distorsion Model- Model Zniekształcenia Powięzi). Jako metoda przeciwbólowa daje mi możliwość pomocy w wielu aspektch dolegliwości pacjentów. Bardzo dobre efekty przynosi po świeżych urazach, skręceniach, nadwyrężeniach, jak również przy problemach trwających latami i pozostałości po operacjach. Jest ona również kompromisem pomiędzy krótkim czasem terapii, a szybkimi efektami. Mając na względzie, że właśnie to jest dla pacjenta najważniejsze stale dokształcam się w tej metodzie i kontaktuję z europejskimi pionierami jej nauczania (EFDMA).

  Nie zamykając się na inne umiejętności jestem również certyfikowanym, wieloletnim praktykiem różnych form masażu (w tym masażu tkanek głębokich), Przeciwzastoinowej Terapii Obrzęków Chłonnych, Poizometrycznej Relaksacji Mięśniowej, Kinesiology Tapingu.

  Łączenie różnych form terapii daje mi możliwość kompleksowej pomocy pacjentowi i dostosowanie technik do indywidualnych dolegliwości.

  Wszystie metody i techniki, którymi się posługuję opisałem dokładniej na swojej stronie internetowej www.fizjot.pl ,na którą serdecznie zapraszam.

  Pozdrawiam!
  Tomasz Ben

 • Lokalizacja i kontakt

  Mobilny gabinet fizjoterapii
  http://
 • Oferta

  Oferta

  .

  Godziny przyjęć
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×