Fizjoterapeuta:
Ewa Lipniewska
magister fizjoterapii

20-093 Lublin, woj. lubelskie

 • O mnie

  Jestem magistrem fizjoterapii, czynnie w zawodzie od 2009 roku.
  W tym czasie zdobyłam doświadczenie pracując z dziećmi i dorosłymi w przychodni rehabilitacyjnej w Domu Małego Księcia w Lublinie oraz z pacjentami po operacjach na stawach obwodowych -współpracując z ośrodkiem Arthros w Nałęczowie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez specjalistyczne kursy oraz udział w konferencjach naukowo- szkoleniowych.

  Priorytetem jest dla mnie rzeczywista pomoc pacjentowi, z uwzględnieniem działań profilaktycznych. Wiem jak istotne jest indywidualne podejście do każdej osoby, która zgłasza się ze swoim problemem.

  Zapraszam na indywidualną rehabilitację opartą na technikach manualnych osoby dorosłe z problemami ortopedycznymi, po urazach i zabiegach na stawach obwodowych, a także na zabiegi przy użyciu fali uderzeniowej oraz Kinesio taping.

  Fascynującą częścią mojej pracy są działania związane z najmłodszą grupą pacjentów. Zapraszam na fizjoterapeutyczną ocenę rozwoju psychoruchowego w 1 roku życia poszerzoną o diagnostykę metodą Prechtl'a, stymulację rozwoju psychoruchowego oraz indywidualną rehabilitację dostosowana do potrzeb dziecka i rodziców.

  Moje wykształcenie
  Moje publikacje i wystąpienia
 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Oferta

  Dzieci (możliwość dojazdu do domu do najmłodszych):
  - ocena fizjoterapeutyczna rozwoju psychoruchowego
  - diagnostyka metodą Prechtl'a - ocena ruchów globalnych dziecka w 1 półroczu życia
  - fizjoterapeutyczne wsparcie dziecka ryzyka
  - profilaktyczne warsztaty dla rodziców i rodziców oczekujących na dziecko
  - taping terapeutyczny
  - indywidualna terapia dzieci z problemami ortopedycznymi (dysplazja i niestabilność bioder, stopa końsko-szpotawa, kręcz, wady postawy, skoliozy) oraz neurologicznymi (opóźnienia w rozwoju psychoruchowym, MPD)

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Pierwsza wizyta opiera się zawsze na zdefiniowaniu indywidualnego problemu pacjenta w celu wybrania najbardziej skutecznego sposobu działania. Wykonywane jest badanie fizjoterapeutyczne oraz sprawdzana reakcja na poszczególne techniki. Wspólnie ustalamy plan terapii wraz z częstotliwością spotkań.

  Proszę o przygotowanie dotychczasowej dokumentacji medycznej, zwłaszcza najświeższych opisów badań obrazowych.

  Sprzęt
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w położnictwie
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w pediatrii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×