Fizjoterapeuta:
Dominik Kolmaga
licencjonowany fizjoterapeuta

01-059 Warszawa, woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O mnie

  Moje doświadczenie stale rośnie, pogłębiam wiedzę praktyczną oraz teoretyczną studiując fizjoterapię, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Przede wszystkiem pracuję ze sportowcami oraz pacjentami ortopedycznymi, do każdej osoby podchodzę indywidualnie stosując i dobierając odpowiednie formy oraz techniki rehabilitacji. Zapewniam profesjonalny masaż, ćwiczenia poprawiające kondycję, rehabilitacyjne oraz porady zdrowotne.
  Swoje zainteresowania wiążę bezpośrednio z masażem, terapią manualną oraz kalistenika, jak również sportami ekstremalnymi, podróżami i nowoczesnymi technologiami.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Godziny przyjęć
 • Cennik

  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w kosmetologii/medycynie estetycznej
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w onkologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w stomatologii/ortodoncji
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (9)

  Jeśli szukacie prawdziwej i profesjonalnej pomocy w różnych dolegliwościach kręgosłupa to polecam Dominika. Od ponad 3 lat jestem jego regularną pacjentką i gdyby nie jego masaże to pewnie dziś ledwo bym chodziła. Naprawdę umie masować i wkłada w to całe serce. Zawsze indywidualnie podchodzi do problemu, dba o komfort pacjenta i umie stworzyć miłą atmosferę podczas wizyty. Fajne jest to, że chętnie doradzi i podpowie co i jak zrobić, żeby czuć się lepiej. Poleciłam Dominika już kilku osobom i wszystkie były zadowolone z jego masaży.

  bardzo polecam

  Kasia W.,
  2016-12-01 10:18:17

  Opis pacjenta: zdrowy, bardzo aktywny klienta, jak na swój wiek (uprośćmy – przed pięćdziesiątką), to nawet można by powiedzieć za aktywny trenuję ok. 10-15h tygodniowo, w okresie przygotowawczym nawet do 20-25h, moja dyscyplina to triathlon, aktywność startową można ująć jako bardzo duża. Opis fizykoterapeuty: kompleksowe podejście, rodzaj masażu dostosowany do pory i czasu treningu, mało słów – dużo konkretnej roboty, efekt końcowy dla mnie jako klienta - realizacja założeń treningowych i startowych bez urazu, do tego poza fachowym podejściem specjalistycznym inne zalety: punktualność, komunikatywność, szybkie reagowanie na sytuacje wyjątkowe – czyli bardzo profesjonalne podejście. Jeśli dużo trenujesz, potrzebujesz stałego wsparcia nie tylko w przypadku problemów, ale chcesz zapobiegać ewentualnym kłopotom, to BARDZO POLECAM współpracę z Panem Dominikiem. Profesjonalne i kompleksowe podejście spowoduje, że osiągniesz cele, zachowując zdrowie.

  bardzo polecam

  Tomek socha,
  2016-07-14 12:43:30

  Pan Dominik jest bardzo profesjonalny i miły. Potrafi wyczuć kiedy mam ochotę na rozmowę, a kiedy mam ochotę na chwilę się wyłączyć i zrelaksować. Zna wiele technik masażu i zawsze chętnie służy radą, jak dbać o ciało. Przynosi ulgę mojemu ciału już od ponad roku i nie planuję tego zmieniać. Z całą odpowiedzialnością polecam jego usługi każdemu kto potrzebuję odrobiny relaksu lub ma poważniejsze problemy zdrowotne.

  bardzo polecam

  Sylwia,
  2016-07-13 20:50:09

  Pan Dominik jest bardzo dobrym fizjoterapeutą, pomaga mi w moich dolegliwościach kręgosłupa. Oprócz skutecznej terapii manualnej pomaga mi w doborze odpowiednich ćwiczeń . Polecam

  bardzo polecam

  Robert,
  2016-06-26 22:21:36

  W takcie dwutygodniowego cyklu zajęć z Dominikiem dowiedziałam, że dolegliwości związane ze skoliozą, pogłębione siedzącym trybem pracy, do których po prostu przywykłam - wcale nie muszą być codziennością. Zarówno terapia indywidualna jak i masaże prowadzone były z ogromną fachowością i zaangażowaniem. Dominik posiada dużą wiedzę i doświadczenie, jest kompetentny – i co moim zdaniem niezwykle istotne – widać, że praca z pacjentem sprawia mu przyjemność. W trakcie terapii Dominik zaproponował mi także szereg ćwiczeń, które wykonuję samodzielnie w domu – dzięki nim czuję, że efekty terapii nadal się utrzymują. Naprawdę zmotywował mnie do zadbania o własne zdrowie i lepsze samopoczucie:) Z przyjemnością polecam Dominika jako profesjonalnego i rzetelnego specjalistę!

  bardzo polecam

  Ola C.,
  2016-06-06 10:32:23

  Od kilku lat co jakiś czas korzystam z masaży Dominika. Ratuje moje ogromnie bolące plecy i robi to na prawdę bardzo dobrze (do tego w miłej atmosferze). Sama jestem obecnie po drugiej ciąży i w "kręgosłupowej rozsypce", więc niedługo do niego zawitam. Polecam, na prawdę warto!

  bardzo polecam

  Justyna W.,
  2016-04-30 09:07:53

  Ze swoją "postawą informatyka" walczę już od lat. Korzystałem z usług wielu fizjoterapeutów więc łatwiej mi ocenić ich pracę - mam co porównywać. Straciłem trochę wiarę w to że ktoś może naprawić mój kręgosłup znany także jako chińskie "S". Pan Dominik to prawdziwy ewenement. Profesjonalizm i doświadczenie dało się wyczuć już po pierwszym spotkaniu. Miłe, fachowe i indywidualne podejście do pacjenta, JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. Po kilku spotkaniach widzę już szokująco dobre efekty, nie mogłem uwierzyć że tak się poprawił stan mojej postawy i pracuję nad tym dalej (efekty mam udokumentowane na zdjęciach co jest kolejnym potwierdzeniem profesjonalizmu pana Dominika). Fantastyczna praca z pacjentem i masaż (o niebo lepszy niż we wszystkich gabinetach, w których byłem). Jeśli chcesz zobaczyć efekty, postaw na jakość, nie trać czasu i wybierz eksperta. Pan Dominik Kolmaga to fizjoterapeuta, którego z przyjemnością mogę polecić.

  bardzo polecam

  Marcin Z.,
  2016-04-17 18:25:36

  Dominik mi bardzo pomógł jak miałam problemy z uciskanym nerwem, również moja mama zawsze do Dominika dzwoni jak jest w Warszawie. Także jest bardzo sympatyczny i profesjonalny. Bardzo polecam!

  bardzo polecam

  Natalia G,
  2016-03-25 07:36:46

  Wspaniały fizjoterapeuta! Podczas treningu na siłowni coś mi chrupnęło w karku i nie mogłem skręcić głową anie w lewo ani w prawo. Kontakt dostałem z polecenia i nie żałuję. Zadzwoniłem rano a wizytę miałem tego samego dnia! Sesja trwała dobrą godzinę. Inni to tylko "macają" plecy a Pan Dominik ma parę w rękach. Szybka lokalizacja "usterki", świetne wyczucie nacisku i technika a do tego ŚWIETNA CENA!

  bardzo polecam

  Mateusz Dudziak,
  2016-03-25 07:27:49

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×