Gabinet:
Columna Medica

98-100 Łask, woj. łódzkie

 • O nas

  Columna Medica to nowoczesna klinika specjalizująca się w rehabilitacji na najwyższym poziome. Usytuowana w otoczeniu lasu sosnowego stanowi harmonijne połączenie natury i piękna. Kompletna regeneracja, spokój i relaks w połączeniu ze starannie dobranymi ekskluzywnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, pozwalają odzyskać witalność ciała oraz umysłu. Columna Medica przyświeca jasny cel: kompleksowa opieka nad zdrowiem i komfortem gości w otoczeniu eleganckich wnętrz i niepowtarzalnej aury niemal stuletnich drzew iglastych.

  Columna Medica to nowoczesna klinika specjalizująca się w rehabilitacji kręgosłupa. Klinika podchodzi do zdrowia holistycznie, gwarantując odpoczynek i kompletną regenerację w warunkach premium.

  Zaplecze medyczne Columna Medica tworzy zespół wyspecjalizowanych lekarzy i fizjoterapeutów, którzy kładą szczególny nacisk na indywidualne podejście do pacjenta, pracę w systemie 1:1 oraz dopasowanie zabiegów do kondycji zdrowotnej i potrzeb. Fizjoterapeuci zajmują się leczeniem schorzeń układu ruchu i zapewniają kompleksową opiekę osobom w każdym wieku. Columna Medica jest partnerem medycznym PKOL (Polski Komitet Olimpijski) i ma bogate doświadczenie w rehabilitacji sportowców, oferując im treningi wzmacniające po przebytych kontuzjach i lecząc stany przeciążeniowe.

  W Columna Medica posiadamy najnowocześniejszy w Polsce sprzęt rehabilitacyjny i stosujemy zaawansowane technologicznie metody diagnostyki, dzięki czemu możemy oferować pacjentom innowacyjne techniki leczenia. Na bieżąco monitorujemy postępy w treningach.

  Diers formetric 4D - pozwala na szybką i bezpieczną analizę kręgosłupa bez użycia promieniowania rentgenowskiego. Daje możliwość dynamicznej oraz statycznej analizy układu kostno-stawowego.Ta bezinwazyjna i digitalna rekonstrukcja kręgosłupa w połączeniu z analizą stereotypu chodu umożliwiają postawienie dokładnej identyfikacji funkcjonalnej oraz ułatwiają dobór i realizację najlepszej terapii indywidualnej.

  Frei Genius Eco – aparatura pomaga nam także precyzyjnie mierzyć maksymalną siłę mięśniową oraz wydolność fizyczną pacjentów. Mierzymy siłę określonych grup mięśniowych, analizujemy strukturę chodu, do wykonywanych przez nas badań należy, między innymi, trójwymiarowa, digitalna rekonstrukcja kręgosłupa.

  Triton DTS System – nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne, sterowane komputerowo urządzenia treningowe, pomagające pacjentom odzyskać sprawność ruchową.

  Zimmer Physys – podczas leczenia z użyciem elektrostymulacji i terapii ultradźwiękowej wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt rehabilitacyjny.


  Współpracujemy z najlepszymi lekarzami i fizjoterapeutami m.in,: nerochirurg dr prof.hab. Marek Zawirski, mgr fizjoterapii Andrzej Rudawski, Josef Hesslinger- fizjoterapeuta, nauczyciel Terapii Manualnej (MT) i Ortopedycznej Terapii Manualnej (OMT) w towarzystwach Deutsche Gesellschaft für Orthopädische Manuelle Therapiee V. (DGOMT, Niemcy) i Kaltenborn-Evjenth International (Norwegi).


  Obok profesjonalnego zaplecza medycznego Columna Medica dysponuje luksusową strefą Medical Wellnes: baseny, sauny, jacuzzi oraz słoneczną łąkę. W ramach oferty goście mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich udogodnień. W ofercie spa znajduje się również szeroki wybór masaży relaksacyjnych, pielęgnacyjnych, peelingów oraz zabiegów na twarz i ciało.

  Całość dopełnia luksusowy, czterogwiazdkowy hotel oraz restauracja. Zapewniamy dokonałe warunki pobytu. Klimatyzowane pokoje o stylowych wnętrzach utrzymane są w ciepłych odcieniach beżu. W każdym z nich do dyspozycji gości jest telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych, minibar oraz telefon. Umiejscowienie hotelu w otoczeniu niemal stuletniego lasu gwarantuje ciszę i relaks o każdej porze dnia.

  Potrawy serwowane w restauracji przez tytułowanego szefa kuchni, precyzyjnie dobrana i zbilansowana dieta, oraz detoksujące programy żywieniowe stanowią istotny element holistycznego podejścia kliniki do zdrowia pacjentów. Każdy posiłek przygotowywany jest z niezwykłą starannością i pieczołowitością, przy użyciu wysokiej jakości, naturalnych produktów.

  Columna Medica to miejsce sprzyjające wyciszeniu, regeneracji oraz aktywnemu spędzaniu czasu. Spokój i relaks w połączeniu ze starannie dobranymi zabiegami spa, pozwalają odzyskać witalność ciała oraz umysłu. Do dyspozycji gości na terenie obiektu są również rowery, kijki do nordic walkingu, bilard, stół do tenisa stołowego oraz sale do funkcjonalnego treningu medycznego. Klinika jest otwarta na wszelkie życzenia gości, dlatego istnieje również możliwość zorganizowania dodatkowych aktywności, m.in. spływu kajakowego, jazdy konnej czy nauki gry w golfa.

  Tu liczysz się Ty i Twoje potrzeby. Tutaj przyjeżdża się po zdrowie.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Fizjoterapeuci

 • Oferta

  Oferta

  REHABILITACJA
  Zabiegi rehabilitacyjne:

  kinezyterapia: Terapia manualna, zajęcia indywidualne z fizjoterapeutą, ćwiczenia indywidualne, Funkcjonalny Trening Medyczny pod opieką fizjoterapeuty; Masaże; hydroterapia: kąpiel perełkowa z hydromasażem, kąpiel piwna, kąpiel kleopatry z proteinami mlecznymi; fizykoterapia" elektroterapia, Prądy DD, Prądy TENS, Trądy Traberta, elektrostymulacja, galwanizacja, jonoforeza, Terapia skojarzona, ultradźwięki, fala uderzeniowa, fonoforeza; balneoterapia: okłady borowinowe, wyciąg kręgosłupa, inhalacje olejkowe; światłolecznictwo: terapia światłem BIOPTRON; diagnostyka funkcjonalna:FMS,DIERS Formetric 4d, Frei Genius Eco; konsultacje lekarskie i fizjoterapeutyczne; usługi pielęgniarskie; badania labolatoryjne

  Pobyty diagnostyczne


  Pobyty rehabilitacyjne:

  Program Rehabilitacyjny Zdrowy Kręgosłup, Program Ortopedyczny, Program Neurologiczny  URODA
  Weekendowe pobyty SPA
  Medycyna estetyczna
  Kosmetyka
  Pobyty odchudzające
  Podologia

  ODCHUDZANIE
  indywidualne programy odchudzania,
  dieta,
  pobyty odchudzające,
  ciekawe formy aktywności fizycznej

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Filmy

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×