Gabinet:
Centrum Rehabilitacji MODUS

50-457 Wrocław, woj. dolnośląskie

 • O nas

  Witamy w CR Modus
  Jesteśmy wysokospecjalistycznym ośrodkiem rehabilitacji, w którym usługi świadczone są przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętu przez doświadczony i przyjazny pacjentowi personel. Nasza jednostka jest kompleksową placówką rehabilitacji ruchowej, która zapewnia pacjentom całoś ciową opiekę rehabilitacyjną na każdym etapie procesu usprawniania.

  Specjalizacje placówki
  W naszym centrum proces usprawniania realizowany jest przez najwyższej klasy specjalistów z zakresu: kinezyterapii, fizykoterapii, terapii manualnej oraz masażu, logopedii oraz neurologopedii,, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, rehabilitacji medycznej, neurologii, reumatologii, chirurgii ogólnej, psychologii oraz psychoterapii, a także neuropsychologii.

  Centrum Rehabilitacji Modus specjalizuje się w nowoczesnej neurorehabilitacji w leczeniu udarów mózgu, urazów mózgu, choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego, zaburzeń funkcji dłoni, zaburzeń czucia, schorzeń kręgosłupa.
  Nasza jednostka wyposażona jest w wysokiej klasy aparat USG, który wykorzystywany będzie w diagnostyce obrazowej m.in chorób układu szkieletowo- mięśniowego. Wybierając Centrum Rehabilitacji Modus decydują się Państwo na współpracę z nowoczesną jednostką oferującą świadczenia z zakresu rehabilitacji na najwyższym światowym poziomie.

  Dlaczego warto skorzystać z usług C.R. Modus?
  — Oferujemy kompleksowe świadczenia z zakresu rehabilitacji
  — W procesie usprawniania stosujemy innowacyjne metody leczenia
  — Wykorzystujemy sprzęt najwyższej, światowej klasy
  — Dysponujemy wysokospecjalistycznym personelem
  — Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji w centrum miasta
  — Oferujemy miejsca parkingowe dla pacjentów
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług Centrum Rehabilitacji Modus.

 • Lokalizacja i kontakt

  http://
 • Oferta

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Dziedziny fizjoterapii

 • Ocena i komentarze (0)

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×