Gabinet:
Centrum Rehabilitacji Constance Care

02-972 Warszawa, woj. mazowieckie

Średnia: 5.0

 • O nas

  CONSTANCE CARE jako nowoczesne centrum rehabilitacji oferuje usługi rehabilitacyjne oparte na najnowszych technologiach.

  Podstawą świadczonych usług jest kompleksowa terapia z zastosowaniem różnych metod leczenia, w tym innowacyjnych urządzeń: robota do reedukacji chodu G-EO System, urządzenia do ćwiczeń czynnych ręki HandTutor, urządzenia do treningu mięśni dna miednicy PelvicTrainer i innych.Nasz zespół to doświadczeni fizjoterapeuci, lekarze specjaliści, masażyści, psycholodzy oraz (neuro)logopedzi.

  Prowadzimy m.in. terapię osób;

  z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, po udarze, po urazach ortopedycznych, z endoprotezą stawu biodrowego i kolanowego,
  po przebytym urazie czaszkowo – mózgowym, z chorobą Parkinsona, ze stwardnieniem rozsiane i zanikowym bocznym, z paraplegią, z hemiplegią, z zespołemGuillaina – Barrégo, po operacjach kęgosłupa, po zabiegach operacyjnych.

  Zajmujemy się terapią (metodą NDT-Bobath Baby) wcześniaków, niemowląt i małych dzieci z : asymetrią ułożeniową (asymetryczne ustawienie ciała), nieprawidłowym napięciem mięśniowym (zbyt mocne lub zbyt słabe), mózgowym porażeniem dziecięcym, problemami neurologicznymi, zespołem Downa, opóźnieniem rozwoju ruchowego, wadami rozwojowymi.
  Udzielamy instruktażu pielęgnacyjnego niemowląt. Prowadzimy zajęcia integracji sensorycznej dla dzieci z: nadwrażliwością dotykową, słuchową, wzrokową, z nadpobudliwością, problemami z koncentracją, opóźnieniem rozwoju ruchowego.
  Zajmujemy się rehabilitacją niemowląt i małych dzieci (0-3 r. ż) wymagających stymulacji rozwoju psychoruchowego tj. z objawami zaburzonego dojrzewania lub uszkodzenia mózgu, z zespołami genetycznymi, z wadami wrodzonymi, z dysplazją bioder, z kręczem karku, z asymetrią posturalną. • Lokalizacja i kontakt

  http://
  http://
  http://
 • Oferta

  Oferta

  Prowadzimy rehabilitację dzieci od 1-szego m.ż., młodzieży i osób dorosłych.
  Zakres świadczeń:
  Rehabilitacja ruchowa - terapia osób z dysfunkcjami narządu ruchu (kości, stawów, mięśni, więzadeł, powięzi) powstałymi w wyniku m.in. urazów, zabiegów operacyjnych, wad wrodzonych, schorzeń neurologicznych.
  Rehabilitacja neuropsychologiczna - działania mające na celu redukcję zaburzeń procesów poznawczych i emocjonalnych powstałych na skutek uszkodzenia mózgu, odzyskiwanie utraconej sprawności funkcji poznawczych uwagi, pamięci, funkcji wykonawczych, orientacji przestrzennej, umiejętności wzrokowo-przestrzennych oraz niedowidzenia w oparciu o System Testów Wiedeńskich i treningi CogniPlus.
  Rehabilitacja neurologopedyczna - specjalizacja logopedii zajmująca się diagnozą i terapią różnych postaci zaburzeń komunikacji spowodowanych uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego zarówno w przypadku dzieci (z MPD) jak i osób dorosłych (po udarach, wylewach, urazach czaszkowo-mózgowych itp.).
  W naszej ofercie m.in.; terapia manualna, trening funcjonalny, integracja sensoryczna, trening mięśni dna miednicy, masaż leczniczy i relaksacyjny, drenaz limfatyczny manualny i mechaniczny (BOA), fizykoterapia, kinesiotaping, krioterapia miejscowa i wiele innych.

  Wywiad / badanie / diagnostyka

  Diagnostyka fizjoterapeutyczna - zespół doświadczonych fizjoterapeutów.

  Konsultacje lekarskie;
  Prof. dr hab. n. med Małgorzta Łukowicz - rehabilitacja, balneologia, medycyna fizykalna,
  Dr hab. n. med Dorota Dunin-Wąsowicz - neurologia, neonatologia, pediatria,
  Dr n. med. adam Nowiński - pulmonologia, interna,
  lek. med. Beata Szyluk - neurologia (specjalista II stopnia),
  lek. med Anna Święcicka - rehabilitacja, chirurgia dziecięca.

  Godziny przyjęć
  Sprzęt
 • Cennik

  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
  PLN
 • Dziedziny fizjoterapii

  • Fizjoterapia w chirurgii
  • Fizjoterapia w kardiologii
  • Fizjoterapia w kosmetologii/medycynie estetycznej
  • Fizjoterapia w neurologii
  • Fizjoterapia w ortopedii/traumatologii
  • Fizjoterapia w odnowie biologicznej
  • Fizjoterapia w pediatrii
  • Fizjoterapia w sporcie
  • Fizykoterapia
  • Inne
 • Zdjęcia

 • Ocena i komentarze (1)

  Zmagania z cellulitisem z pomocą fali uderzeniowej oraz drenażu limfatycznego rewelacyjne. Efekt widoczny po pierwzym zabiegu. Tanio nie jest, ale ... autentycznie skutecznie! Masaże w wykonaniu fizjoterapeutów - doskonałe. Polecam.

  bardzo polecam

  Monika K,
  2015-08-31 16:20:11

Polecane profile fizjoterapeutów i gabinetów fizjoterapii

Zapisywanie...

Zaloguj się

×
×

Wyszukiwanie zaawansowane

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce możesz znaleźć fizjoterapeutów pracujących w ramach kontraktu z NFZ lub posiadających aktualnie aktywne rabaty.


×